by - October 05, 2016Ahojte ! Dnešný príspevok bude tak trošku netradičný, avšak stále plný kozmetiky. Je to už druhý diel špeciálu "Handbag must haves", čo znamená, že sa budem venovať produktom, ktoré by v kabelke nemali určite chýbať. Dnes to bude celé najmä o tom, ako spraviť kabelku spratnejším, šikovnejším a prehľadnejším miestom :). Utópia? Uvidíme... :)

Oslovil ma veľmi zaujímavý eshop s ešte zaujímavejšími výrobkami, ktoré ponúka. Nesie názov ALL IN PACKAGING  . SK  a ponúka obrovské spektrum obalovej techniky na kozmetiku, lieky, potraviny...
Už ste sa niekedy zamýšľali, keď ste odkladali rôzne krabičky, prázdne tégliky, aplikátory .. že možno existuje miesto, kde si toto všetko viete zadovážiť za úžasné ceny? Ak áno, ihneď klikajte a pozrite si, čo všetko na stránke allinpackaging nájdete - 100% budete prekvapení, čo všetko môžte zohnať online:)


Francúzske makrónky


Nedajte sa pomýliť. Napriek tomu, že tieto nádherné makrónky vyzerajú lahodne, odporúčam neochutnávať. Je to top originálny spôsob balenia, do ktorého môžte ukryť svoj obľúbený balzam na pery. Na internete existuje nespočetné množstvo výrobcov ponúkajúcich handmade prírodné balzamy na pery a vy si ich môžte takto originálne naservírovať priamo do kabelky. Jednoducho pootočte, otvorte a aplikujte balzam. Makrónky vyzerajú ako skutočné lahodné špeciality a s týmto kúskom zaručene zaujmete svoje okolie :).

Môj tip: Máte doma viacero odhodených takmer minutých balzamov na pery, ktoré je Vám ľúto vyhodiť? Skúste ich špachtličkou povytláčať do nádobky, zmiešať, uložiť do makrónkov a podržať v chladničke aby balzam stuhol - máte nový originálny kúsok priamo do kabelky! :)
Perfume to go !


Ďalší pomocník do kabelky, ktorý ma totálne dostal je aplikátor na Vašu obľúbenú vôňu v cestovnom prevedení. Jeho objem je 5 ml a to je práve množstvo vône, ktoré viete doň dostať. Jednoduchým pootočením aplikátor otvoríte, nastriekate, alebo nalejete svoju obľúbenú vôňu a je to! Vnútri tohto systému je praktická pumpička vďaka ktorej si vôňu aplikujete sprejom, takže nič nikde nerozlejete :) . Je to veľmi praktická vec, či do práce, na cesty a na dovolenku!

Môj tip : pred aplikáciou vône do tohto pomocníka si buď nasaďte rukavice ( napríklad tie, ktoré ostali po farbení vlasov:), alebo najprv nasajte vôňu do striekačky a tak ju opatrne vylejte do aplikátora. Ostanete tak bez zbytočného "zababrania sa" a predídete tomu, že z Vás vôňu bude cítiť ešte ďalsie dva dni potom...Ak ste sa ešte stále nerozhodli, že návštívite ALLINPACKAGING stránku, tak Vám poviem, že tu dokonca nájdete aj kvapkadlá, tégliky, pumpičky a nádobky na pleťové séra, krémy, kozmetické taštičky, kompletné cateringové vybavenie ... prosto všetko.
Je to eshop, ktorý ponúka produkty tak ako veľkoobchodom, tak aj maloodberateľom.
Pre mňa sú takéto miniatúrky balení a cestovné prevedenia veľkým plusom, keďže veľakrát sú moje obľúbené kozmetické výrobky balené vo veľkom. Nie všetko spracem do kabelky, a všetko tam chcem mať:)

Odkazy na výrobky v článku : 

Makrónky
Aplikátor na vôňu

Už onedlho chystám ďalšie recenzie na zaujímavé výrobky ALLINPACKAGING a veru bude čo čítať:)
Dúfam, že sa Vám netradičný príspevok páčil a inšpiroval ! :)
Krásny deň prajem,

Lenka 

You May Also Like

4 comments

 1. pekné fotky Lenka :) pozerám, že čo sú to tie makrónky, a to sú takéto milé balenia na balzámy :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem pekne Veronika :) . Ja by som ich aj zjedla, keby to šlo :))

   Delete
 2. Makrónky vyzerajú veľmi milo, ja som si ich pri prezeraní stránky a vyberaní kúskov nevšimla :D článok som tiež publikovala dnes, pozývam si pozrieť moju verziu spolupráce :)

  ReplyDelete
 3. Super nápad jak zužitkovat nějaký balzám na rty. Já osobně mám radši balzámy v tyčince. :) Skvělý článek.

  | Lifestyle and beauty

  ReplyDelete