AVON LUXE a AVON matný rúž

by - October 09, 2016

Pekný nedeľný večer dámy,

v dnešnom príspevku Vám predstavujem nádhernú kozmetiku z mojej spolupráce so značkou AVON. Budeme sa rozprávať o LUXE edícii a nových luxusných matných rúžoch. Produkty som použila na svoje slávnostné líčenie a testovala od rána do večera :)


Matný rúž ADORING LOVE a VIBRANT MELON
Ako prvé by som Vám chcela predstaviť matné rúže v odtieňoch Adoring Love a Vibrant Melon. Nachádzajú sa v zamatovo hebkom čiernom obale, čo už na prvý pohľad vyvoláva dojem luxusu. Po otvorení som bola veľmi potešená, nakoľko samotné rúže vyzerali naozaj skvelo. Obsahovali logo značky AVON a už od pohľadu bolo jasné, že naozaj vytvárajú matný efekt. Na swatchoch na nasledujúcej fotke môžte vidieť reálny odtieň. Myslím, že sú svieže, neotrepané a nápadité. Tmavší fialový je vhodný práve teraz na jeseň a svetlejší s odtieňom viac do oranžova je ako stvorený na bláznivé a odviazané kreácie :)


Farby sú krásne a sýte, konzistencia rúžu krémová a veľmi príjemná. Pigmentácia taktiež veľmi vyhovuje a pracuje sa s nimi veľmi jednoducho. Rúž má klasickú výdrž rúžu, nezasychá na perách a mierne sa otláčal. Mne tento typ rúžu vyhovuje viac, nakoľko ak sa mi raz zotrie, tak sa zotrie rovnomerne a nezanecháva fľaky, alebo stopy. Rovnako ho odlíčim taktiež jednoduchšie a hneď sa môžem opätovne ním nalíčiť, aby som dosiahla znova krásny efekt. 
V minulosti som sa vyhýbala sýtejším farbám na spoločenské udalosti a volila nude odtiene. Ak mám pri sebe tento typ rúžu, môžem si byť istá, že ma nesklame a nebudem vyzerať po prvom chode ako šašo :)

Môj TIP: Na jesenné líčenie veľmi odporúčam matné rúže, sú jemné, nevtieravé a pôsobia veľmi luxusne. Ak boli novinkou práve v lete, tak si myslím, že jeseň im pristane ešte omnoho viac.

AVON LUXE paleta COCOA COUTURE
AVON LUXE je celá rada zlatom ozdobených balení výrobkov, ktoré svojím zložením a charakterom zodpovedajú tejto farbe. Zlatá - ako symbol luxusu sľubuje kvalitné výrobky dekoratívnej kozmetiky a ja som vybrala paletu očných tieňov v hnedých odtieňoch COCOA COUTURE. Sú to tri trblietavé odtiene hnedej - jeden studený, jeden teplý a jeden bronzový, pre mňa top vhodný na blendovanie na záver. Okrem toho je tu matný telový a ružovkastý odtieň.


Síce som swatche na túto paletku nenafotila, ale na záver Vám ukážem svoje slávnostné líčenie s použitím palety LUXE a matných rúžov. Pigmentácia tieňov je skvelá, okrem najsvetlejšieho, ktorý vidno len slabučko. Po použití podkladu pod očné tiene taktiež značky AVON tieto tiene vydržali perfektne až do neskorej noci, kým som sa neodlíčila. Škoda, mohla som odfotiť ten 100 % stav večer:). V palete je klasicky pribalený aplikátor, no ja používam štetce. Obsahuje aj dosť veľké praktické zrkadlo, čo je veľkým plusom.

Môj TIP: Vrstvenie, vrstvenie, vrstvenie.. radšej naneste štetcom, alebo aplikátorom menšie množstvo farby a nanášajte vo viacerých vrstvách a to z niekoľkých dôvodov : nanášanie bude precíznejšie a všetko bude pod kontrolou, nespravíte krok vedľa a farba lepšie sadne na viečko a vydrží naozaj do večera. Efekt zaručujem!

MOJE LÍČENIE s AVONom Líčenie : 

Ako podklad som použila bázu pod očné tiene značky AVON, ktorú som používala dllllhé roky do objavenia čara korektora. Inak je táto báza veľmi kvalitná a veľmi dlho mi každé balenie vydržalo. Naniesla som najsvetlejší odtieň z palety na pohyblivé očné viečko a ďalej blendovacím štetcom naniesla bronzovú farbu z paletky. Do záhybu som menším štetcom nanášala postupne studený aj teplý tmavý odtieň z paletky a vždy na záver blendovala postupne bronzovým. Na pohyblivé očné viečko som sa snažila naniesť niekoľko vrstiev najsvetlejšieho odtieňa, ale pre lepší efekt som na viečko ajtak naniesla aj rozjasňovač. Veľakrát mám vo zvyku používať výrobok na iné miesta pleti, na aké sú určené podľa ľubovôle :) Rozjasnovač išiel aj pod obočie, ktoré som si upravila paletou na obočie taktiež značky AVON, ktorú som popisovala vo svojich prvých recenziách a tutoriále úpravy obočia. Nakoniec čierna očná linka a špirála. Hotovo ! :)

Dúfam, že sa Vám moje líčenie so značkou AVON páčilo, a možno v niečom inšpirovalo. Z matných rúžov som si vybrala Adoring Love, a s efektom som bola mimoriadne spokojná. V nasledujúcich recenziách sa chystám na ďalšie výrobky rady LUXE a mnooooohe iné, ktoré čakajú na rad.
Prajem Vám krásny zvyšok víkendu a ak ma čítate až v pondelok, tak veľa dobrej nálady a energie, pretože s úsmevom ide vždy všetko ľahšie:)

Lenka 

You May Also Like

2 comments

  1. Mám také jeden odstín rtěnky a musím říct, že je opravdu super! :) Mám ji ráda. A pěkné líčení.
    Miska blog

    ReplyDelete
  2. Krásne líčenie. Rúže ma lákajú už dlhšie, ale keď sa pozriem koľko ich doma mám, hneď si objednávku rozmyslím :)

    ReplyDelete