Rozjasni sa s Mary Kay Revealing Radiance

by - February 27, 2017

Pekný večer všetkým.
Po vcelku úspešnom dni sa Vám hlásim s ďalším príspevkom predstavujúcim jednu z noviniek Mary Kay, ktorú nájdete v ponuke už od polovice januára. Tento produkt som testovala najdlhšie a bola som naň asi najviac zvedavá. Jedná sa o chemický peeling z rady Mary Kay TimeWise Repair a to konkrétne Revealing Radiance.


Revealing Radiance

Na úvod by som Vám tento produkt rada predstavila. Chemický peeling predstavuje druhú alternatívu čistenia pleti a odstraňovania odumretých buniek pokožky. Prvou je klasická cesta mechanického peelingu, ktorý obsahuje drobné zrniečka, ktorými sa vrchná vrstva pokožky účinne odstráni. Ako teda funguje chemický peeling? Jeho tajomstvo spočíva v obsahu kyseliny glykolovej, ktorá rovnako ako ostatné formy peelingu odstraňuje prebytočné odumreté bunky pokožky, stimuluje tvorbu a výživu nových a vyrovnáva nerovnosti pleti, čo je vidieť ihneď po použití peelingu. Výsledkom je čistá, rozjasnená pleť, pripravená na ďalšie kroky starostlivosti. Okrem toho peeling obsahuje aj morský extrakt, ktorý účinne pokožku hydratuje.


Ako funguje

Balenie peelingu je 48g, a má praktickú pumpičku, vďaka ktorej sa peeling dávkuje presnejšie a hygienickejšie. Používa sa maximálne dvakrát do týždna a nikdy nie dva dni po sebe. Kyselina glykolová je dostatočne účinná na to, aby jej použitie úplne stačilo pre dosiahnutie mladistvej a žiarivej pleti. Rada TimeWise Repair je určená prednostne pre zrelú pleť, no v tomto prípade som ho otestovala na sebe, pretože vzhľadom na zloženie produktu nebol žiaden dôvod ho nevyskúšať aj na mladšej pleti.


Popis a použitie

Peeling má jemnú textúru, ako by ste si na pleť nanášali sérum s jemnou a podmanivou vôňou. Nanášam ho na pleť s výnimkou oblasti očí a nechávam pôsobiť 10 minút. Potom ho jemne opláchnem vodou, alebo zotriem kozmetickým obrúskom a pleť vysuším. Ja rada nechám pleť po takejto procedúre aspoň pár minút "vydýchnuť" a potom pokračujem v starostlivosti s pleťovým tonikom a na záver denným, či nočným sérom a krémom na očné okolie.Moje dojmy

Aké sú moje dojmy z peelingu ? Tento produkt som si veľmi obľúbila pre jeho jednoduchú aplikáciu a použitie. V podstate okrem vyčistenia pleti na úvod a nanesenia peelingu nemusíte urobiť nič. Počas pôsobenia som mala niekedy taký hrejivý pocit, kedy som vedela, že kyselina glykolová si robí svoju prácu. Už po prvej aplikácii a vyčistení som videla rozdiel. Moja pokožka bola žiarivá a vyhladená a ak som sa následne líčila, aplikácia make upu bola značne uľahčená s krásnym výsledkom. Predpokladám, že mi produkt nejakú dobu vydrží, pretože ho kombinujem s ostatnými čistiacimi produktmi Mary Kay - 3 v 1 cleanser a Skinvigorate kefkou. Ale musím sa priznať, že čím menej času mám, tým skôr siaham po tomto peelingu. Z celého produktu mám komplexne pocit, že používam niečo, čo mojej pokožke poskytuje luxusnú starostlivosť a viem, že čo do mojej pleti investujem teraz, to mi neskôr vráti naspäť.
Aké produkty na čistenie pleti a starostlivosť o ňu používate vy? Máte vytvorený nejaký rituál, ktorý dodržujete? Ak sa Vám článok páčil a zaujal Vás, poteším sa Vášmu komentáru.
Už čoskoro môžte čakať zaujímavé články z rôznych eventov a aktuálnych kozmetických noviniek, ktoré pre Vás testujem.
Prajem Vám krásny večer a ďakujem za Vašu priazeň. 💜

Lenka 


You May Also Like

1 comments

  1. teda produkt nepoznám , ale určite by sa mi páčil :) musím aj ja siahnuť po niečom kvalitnejšiom, presne ako píšeš, pleť mi to oplatí v staršom veku :)

    ReplyDelete