O mne
Vitajte na mojom blogu ! 

Ahojte ♥

Volám sa Lenka a tento blog bol založený práve vtedy, keď som si pomyslela už samú seba asi ničím neprekvapím. Jedného marcového dňa som rozmýšľala nad tým, že by ma veľmi napĺňalo písať o svojej záľube- líčení. Rada vymýšľam nove look-y, líčim, poradím iným a keď som toto všetko vyslovila zasnene nahlas, moji rodinní príslušníci ma odrazu schladili - ved a čo ti v tom bráni? :D 

A je to tak ! A nielen v tomto, ale vo všetkom v živote. Choďte si za tým, k čomu Vás to ťahá. Ak pri niečom cítite naliehavé nutkanie, je to ono! Pozitívna myseľ a snaha zatiaľ nikdy nikomu neuškodili, práve naopak.

Tento blog je venovaný líčeniam, a recenziám na rôzne kozmetické produkty. Vďaka môjmu blogu som sa počas jeho krátkeho účinkovania na blogerskej scéne mala možnosť zoznámiť s množstvom kozmetických značiek a otestovať ich produkty. Rada Vám prinesiem svoju skúsenosť, poradím a možno aj v niečom inšpirujem. Do budúcnosti plánujem pridávať aj moje vlastné videá a články aj ne-kozmetickej povahy.

Môj krátky životopis 

Pochádzam z mestečka na severe Slovenska - z Čadce. Po absolvovaní gymnázia som vyštudovala všeobecné lekárstvo na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine, kde momentálne pôsobím ako pracovne, tak aj osobne a špecializujem sa v odbore pediatria.
Mojou obrovskou záľubou a denno-dennou rutinou sa už odmalička stalo líčenie a kozmetika. Staroslivosť o telo, pleť a samotné líčenie je pre mňa dôležitou súčasťou života. Okrem toho medzi moje koníčky patrí maľovanie, kreslenie, hra na klavíri, husliach. Rada stretávam nových a kreatívnych ľudí, no na svoj okruh stálych priateľov si potrpím. 


Ak sa Vám môj blog páči, budem rada ak ho budete aj odoberať - stlačením tlačidla SLEDOVAŤ v paneli napravo. Takto sa k Vám dostanú všetky horúce novinky a články čo najskôr.

Prajem Vám príjemné čítanie a ničím nerušený beauty zážitok.

Lenka 


Share
Tweet
Pin
Share