AVON líčenie casual & party

by - October 18, 2016

Zima, tma a sychravé počasie. Dni, kedy človek najradšej pozoruje všetok ten blázinec vonku spoza okna v pohodlí svojej deky, pri vonnej sviečke a dobrom čaji, sa už blížia. Pre mňa je obdobie jesene a zimy obdobie, kedy volím výraznejšie líčenie akosi automaticky. Je to možno preto, že je v podstate väčšinu dňa pološero a štandardný pracovný čas končí za tmy. Sú to ročné obdobia, ktoré nám dovoľujú dovoliť si trošku viac. Viac kontúrovať, viac farbiť, viac vyniknúť.
Na jeseň a v zimnom čase skôr volím zemité farby a kvalitnú kozmetiku. Už roky je pre mňa AVON zaručená klasika. Kvalitné produkty, široký výber a dostupné ceny. Dnešné líčenie bude tak trochu dvojaké. Bude sa jednať o líčenie na deň do práce, aj na noc na párty. Poďme na to ! :)

Celé toto líčenie som spáchala s produktami AVON, z čoho niektoré vlastním už dlhšie a aktuálne v kampani v ponuke nie sú. V článku pridávam odkazy na všetky tie, ktoré si aj aktuálne môžete zadovážiť. Nadôležitejšiu úlohu v mojom líčení však hrala paleta očných tieňov TRUE COLOR QUATRO v odtieni Glow Teal .
Paleta obsahuje 4 perleťové odtiene - klasická modrá, tyrkisová, studená hnedá a smotanová. Najsvetlejšia farba okrem toho obsahuje aj mini modré trblietky - je krásna! Farby sú perfetne pigmentované, s použitím podkladu na očné tiene  vytvárajú dokonalý efekt! Je to veľmi vydarená paletka s nakombinovanými skvelými odtieňmi. Osobitne vyzdvihujem použitie kombinácie najsvetlejšej + hnedej farby- dokonalosť!
Denné líčenie s použitím paletky som zakončila jemnou ceruzkou na pery nanesenou po celej ploche pier. Líčenie som ozvláštnila a urobila večerným tak, že som použila miesto jemnej ceruzky poriadne výrazný rúž :)  Vybrala som si AVON LUXE v odtieni Red Haute. 
Použité výrobky zhrniem v ďalšom článku, aby sme toho nemali naraz príliš. Dúfam, že sa Vám líčenie páči, a dáte mi v komentári vedieť, ktorý variant zaujal práve Vás.
Krásny večer :*

Lenka 

You May Also Like

7 comments

 1. Aaach krásne! Paletku mám tiež a presne aj ja milujem tú svetlú farbu s mini trblietkami, je nádherná! Tieniky som už dlhšie nepoužila, tak sa k ním hneď musím vrátiť! Celkovo tieto quatro paletky od Avonu sú super, mám veľa odtieňov a veľká spokojnosť :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dakujem Ti velmi pekne za pochvalu 😘 Som aj rozmyslala , ze by mal Avon prist s nejakou obrovskou paletou tienov - to by bola pecka podla mna ☺️

   Delete
 2. Večerné s červeným ružom je nádherné! 💎

  ReplyDelete
 3. Večerné s červeným ružom je nádherné! 💎

  ReplyDelete
 4. Replies
  1. Dakujem velmi pekne Veronika za pochvalu 😍😘

   Delete