MARY KAY TimeWise maska - recenzia

by - September 29, 2016

MARY KAY TimeWise rada je známa svojími produktami bojujúci so známkami starnutia pleti. Maska, o ktorej Vám dnes píšem, podľa popisu na internetovej stránke Mary Kay sľubuje okamžitý efekt krásne vláčnej pleti a ja som ju rada otestovala za Vás.
Je to TimeWise Rozjasňujúca maska a bola súčasťou mojej výhry v súťaži o Majsterku kontúrovania. Masku, a celú radu TimeWise som si natoľko zamilovala, že Vám o nej prinášam dnešnú recenziu :)Aplikácia


Masku si vždy nanášam na očistenú pleť v ktorúkoľvek časť dňa. Keďže moja pleť je namáhaná nielen slnkom, drogériou, ale aj časom, zvykla som si používať produkty TimeWise pravidelne. Prstami si rozotriem primerané množstvo produktu po tvári a takto relaxujem 10 až 15 minút. Maska nezasychá a nedá sa zlupnúť. Potom masku zmývam väčšinou priamo vodou, alebo micelárnou vodou a nanesiem obľúbený pleťový krém.

Moje dojmy..


Čítala som mnoho recenzií blogeriek, ktoré maska na pleti pálila. U mňa to bol pocit mierne ohriatej pokožky, a samu by ma zaujímalo akým biochemickým dejom sa toto stalo :). Každopádne nebol to pre mňa nejaký nepríjemný pocit. Tvár ma neštípala, nepálila, nesvrbela - čo potvrdzuje fakt, že je vhodná aj pre alergikov a ľudí s citlivou pleťou vďaka svojím prírodným zložkám.Môj tip


Odporúčam všetkým ženám, aby si osvojili určité rutiny vo svojom kozmetickom svete. Maska na tvár by k takej rutinnej činnosti patriť mala. Či už si vyberiete radu pre boj s vráskami, alebo inú, je na Vás. Je to však veľmi užitočne investovaný čas do seba samej. Každá žena by si totiž mala vyhradiť čas pre seba, a spraviť si aj vo svojom byte, či dome, privátny welness :)
Môj tip je teda aplikácia masky 2-3 x týždenne.

Výsledok 


Moja tvár veru rozžiarená bola, možno aj tým, že som si chvíľku oddýchla, moja pleť bola vyživená a bolo o ňu skvelo postarané. Na dotyk pôsobila ihneď sviežo, uhladene a príjemne.


PLUSY

- okamžitý efekt
- prírodné zloženie
- vhodná pre alergikov a citlivú pleť
- dostatočne veľké balenie 85g
- neupcháva póry

MÍNUSY


- pre mňa bola maska veľmi príjemná, ale vždy pred kúpou nového produktu kozmetiky odporúčam vyskúšať vzorky, ak sú dostupné, aby sa investícia naozaj vyplatila :)

Na záver iba zopakujem - za mňa obrovská spokojnosť. Vždy sa teším, na tú svoju patnásťminútovku krásy s touto maskou. Prajem Vám krásny zvyšok večera a rozžiarenú pleť s úsmevom na tvári ! :)

Lenka You May Also Like

1 comments

  1. ja som bola práve z tých, ktoré táto maska veľmi pálila...takže škoda, že som jej účinky nevedela už ďalej otestovať...som rada, že tebe sadla :)
    MakeUpByVeo

    ReplyDelete