Zhmotnené spomienky na papieri

by - March 01, 2018


Krásny deň,
dnes mám pre Vás opäť nejaký tip odo mňa a možno niekomu pripomeniem, na čo už dávno myslel, a vždy zabudol. Aktuálne je tu doba, ktorá je plná mobilov, tabletov, počítačov a už čoraz menej a menej zhotovujeme fotografie pomocou fotoaparátu. Máme plnú pamäť fotiek, fotíme si niekoľko sérií záberov naraz, no po čase na ne vždy zabudneme. A ak sa chceme pokochať a zaspomínať, musíme sa narolovať vyššie pomedzi naše screenshoty, fotky a obrázky :).


Sú nám ponúkané rôzne online internetové úložiská, kde môžeme archivovať svoje fotky a videá, no aj tie majú obmedzenú kapacitu a väčšinou sú po prekročení určitého limitu spoplatnené. A tak sa človek občas zastaví, a povie si : " Kde sú tie staré dobré fotoalbumy?". A naozaj, niekedy nepotrebujeme tisíc záberov, no postačia tie najkvalitnejšie na uchovanie pekných spomienok z rôznych období nášho života.


A tak ma zaujala ponuka zo Saal Digital , kde som si už pred časom dala vyrobiť fotozošit a pustila som sa do výroby vlastnej fotoknihy. Tak, ako som spomínala už v predošlom článku, zo stránky SaalDigital si najprv stiahnete program, v ktorom si pripravíte vlastné dielo. Vyberáte si veľkosť, orientáciu, rozsah strán, typ papiera a mnohé iné. Na základe Vašich požiadaviek sa Vám upravuje výsledná suma objednávky. Tá je potom pripravená a doručená do pár pracovných dní.

Ako vyzerá fotokniha?
V prvom rade je pevná a krásna. Farby sýte, tlač kvalitná, no hneď ma upútali hrubšie stránky, čo som absolútne nečakala! Tým pádom je predĺžená životnosť a odolnosť takejto fotoknihy. Je to naozaj kvalitný výrobok, na zadnej strane nemáte žiaden čiarový kód, čo je veľkým plusom najmä pre tých, ktorí sa chystajú fotoknihu využiť na svoje propagačné účely.


S produkmi firmy Saal Digital som veľmi spokojná, jednak po komunikačnej, tak aj logistickej stránke.
Budem veľmi rada, ak Vás inšpirujem potriediť si svoje spomienky do takéhoto dielka, ktoré Vám urobí radosť vždy, keď ho vezmete do ruky.


You May Also Like

0 comments