Mary Kay Chromafusion očné tiene

by - March 01, 2018


Krásny slnečný a extrémne mrazivý deň,
ako sa máte? Ja som ráno hneď začala návštevou zubárky, ale našťastie mám zúbky v poriadku :) a keďže mám chvíľku voľna, píšem Vám recenziu na nové očné tiene Mary Kay Chromafusion. Určite ste ich už zaregistrovali, pretože sú v predaji od 16.januára a predstavovala som Vám ich už v článku o januárových VIP raňajkách Mary Kay.
Sú to klasické monotiene a na výber máte zo 17 odtieňov, medzi ktorými nájdete matné aj trblietavé. Ja som si na vyskúšanie vybrala tiene z oboch kategórií, aby som mala čo testovať a porovnať. Tiene sú zabalené po jednom v plastovej krabičke, odkiaľ si ich môžete povyberať a založiť do magnetických paliet, ktoré sú prispôsobené svojou veľkosťou a tvarom na produkty dekoratívnej kozmetiky Mary Kay.

Zľava doprava : Starry Night, Sweet Plum, Crystalline, Espresso, Biscotti


Už pri skúšaní na ruku sa ukázali tiene ako veľmi dobre pigmentované a je cítiť, že sú veľmi jemne namleté. Pri líčení očí vždy používam podkladovú bázu, či už originál, alebo použijem klasický korektor nanesením na pohyblivé očné viečko a záhyb oka. Korektor, či bázu jemne prepudrujem a potom nanášam očné tiene štetcom. S tieňmi sa dobre pracuje, jemne prášia, no pri opatrnom zaobchádzaní to nevadí. Nie je potrebné nanášať na štetec mnoho farby, pretože sú skutočne veľmi silno pigmentované. Dobre sa tieňujú, aj medzi sebou a vytvárajú krásny finiš. Oceňujem najmä matné odtiene, ktoré na oku vyzerajú perfektne. Odtieň Biscotti mi vydržal do večera taký, ako som si ho doobeda naniesla.


Celkovo hodnotím tiene veľmi pozitívne. Sú kvalitné, dosť pigmentované a majú skvelú výdrž. Nevýhodou je vyššia cena a to, že sú maličké. Pri monotieňoch je fajn, že si viete nakombinovať vlastnú paletku podľa chuti, fantázie a toho, čo Vám pristane :). V porovnaní s klasickými monotieňmi Mary Kay prešli naozaj výraznou zmenou k lepšiemu, a sú o niekoľko tried lepšie, porovnateľné s najlepšími značkami dekoratívnej kozmetiky. Takže do týchto očných tieňov by som sa nebála ísť a odporúčam ich aj náročnejším ženám :)Keďže v mojej ankete na instastories ste si vybrali aj denný aj večerný make up s týmito tieňmi, bude Vás čakať ešte jedno výrazné líčenie. V dennom, ktoré máte možnosť vidieť na fotografiách som používala do záhybu oka odtieň Espresso, na celé pohyblivé viečko Biscotti, do vnútorného kútika Crystalline na rozjasnenie a nakoniec som roztieňovala očnú linku pomocou odtieňa Sweet Plum. Nesnažila som sa to preháňať ani s kontúrovaním tváre, či tmavým obočím. Vybrala som si k líčeniu výraznejší rúž - konkrétne Pololesklý gélový rúž v odtieni Raspberry Ice. Tieto rúže, či už pololesklé, alebo polomatné gélové od Mary Kay patria medzi moje najobľúbenejšie vôbec.

Čo poviete, páči sa Vám líčenie ? Vyskúšali ste už niektoré z nových očných tieňov Mary Kay? Dajte mi vedieť v komentári


You May Also Like

3 comments

 1. krásne líčene, aj rúž ti veľmi sekne :)

  ReplyDelete
 2. veľmi pekné jemné líčenie :) teším sa aj na to výraznejšie :)
  MakeupbyVeo

  ReplyDelete
 3. Líčení je nádherné. Já od této značky ještě nic neměla, ale odstíny se mi líbí. I ta rtěnka. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete