Veľký test AVON špirál + Súťaž o 5 špirál (ukončená)

by - November 23, 2017


Ahojte !
Na dnes som si pre Vás pripravila netradičný článok spojený so súťažou pre Vás, v ktorom budem porovnávať 5 produktov jednej značky. Jedná sa o 5 špirál AVON, ktoré som podrobila dlhšiemu testovaniu a tak Vám prinášam svoje dojmy a výsledky. Chcela by som však hneď na začiatok zdôrazniť, že pri výbere svojej obľúbenej maskary sa treba riadiť nielen svojimi preferenciami a odporúčaniami blogeriek, ale aj tým, aké sú naše riasy čo sa týka kvality, dĺžky a ich vytočenia.Vždy sa pozeráme na popis produktu a hľadáme to, čo od špirály očakávame. A tak máme na trhu obrovské množstvo produktov určených na oddelenie, vytočenie, predĺženie, či výživu rias. Preto som si aj povyberala rôzne druhy špirál s rôznym efektom a otestovala ich pre Vás. AVON špirály patria medzi moje dlhoročné kamarátky. Ich veľkou výhodou je nie príliš hustá konzistencia, ktorá sa ľahko nanáša aj na najvzdialenejšie končeky našich rias. Toto bolo spoločné pre všetky maskary, ktoré som testovala. Dátum spotreby je takisto rovnaký - 3 mesiace od otvorenia.

Wide Awake Mascara, 7 mlWide awake mascara je primárne určená na oddelenie a vytočenie rias. Má zahnutý a jemne rotovaný kartáčik. Jedná sa o klasickú kefku, ktorú ja osobne viac preferujem. S výsledkom som bola absolútne spokojná. Riasy mi síce nepredĺžila, no spoľahlivo sa mi aplikovala a najviac zo všetkých špirál vytočila moje riasy. Od prvého použitia sa stala mojim favoritom a tak ju využívam najviac. Špirála sa neobtiera a má dobrú výdrž.


Superextend Lenghtening Mascara, 7 mlTáto predlžujúca špirála Superextend lenghtening mascara má silikónovú kefku, ktorá je pevná a dobre sa s ňou pracuje. Špirála je vodeodolná, takže vydrží o niečo viac, ako ostatné. Táto mi však viac zlepovala riasy a aplikácia nebola tak celkom presná, ako by som očakávala. Riasy mi nepredĺžila. Napriek tomu ju vrámci špirál so silikónovými kefkami hodnotím pozitívne a bude vhodná pre ženy s kratšími riasami. Pre mňa je na 5.mieste.


Mega Effects Mascara, 9 ml Špirála netradičného prevedenia a vyššieho objemu oproti ostatným - Mega Effects Mascara. Je to niečo, ako pečiatka, ktorú vysúvate z obalu a aplikujete pomocou kefky na plochej rukoväti. Rukoväť môžete ohýbať v kĺbe podľa potreby. Špirála mala jednu nevýhodu a to, že sa na kefku nabralo väčšie množstvo produktu a nebolo možné ju naspäť otrieť do tuby. Má nezvyčajnú kefku s rôzne dlhými a otočenými štetinkami. Nanášanie bolo tak trochu nezvykom, no dá sa s ňou pracovať. Povedala by som, že takto nejak by som si predstavovala špirálu pre líčení druhých, keďže ju držíme iným spôsobom ako klasickú a jednoduchšie sa priblížime k oku zákazníčky. Mega efekt však nevyčarovala, riasy málo oddelila a dĺžka ostala nevýrazná. 4.miesto.


Spectralash Mascara, 7 mlSpectralash mascara má presne takú kefku, aká mi najviac vyhovuje. Klasická, husté štetinky, produktu tak akurát. Má tri pozície ako pipeta :) , v ktorých sa majú Vaše riasy zvýrazniť tri krát inak. U mňa však efekt pri všetkých troch ostal rovnaký, no napriek tomu som s ňou veľmi spokojná. Je to taká spoľahlivá špirála, neotiera sa, síce neprekvapí, ale ani nesklame. Riasy jemne predĺžila a zahustila. 3. miesto.


Supreme Lenght Nourishing Mascara, 7 mlTáto vyživujúca maskara Supreme Lenght Nourishing v sebe skrýva oleje, ktoré sa po aplikovaní starajú o Vaše riasy. Veľmi dobre sa nanáša, kefka je pevná, silikónová, no pekne oddelí riasy. Dokonca by som povedala, že ich trošku aj predĺžila. Štetinky sú na kefke usporiadané na husto a napriek tomu, že so silikónovými kefkami nerada a nešikovne pracujem, sa mi vôbec neotierala a vo svojom rebríčku by som jej dala druhé miesto.


Toľko moje veľké testovanie pre Vás. Čo poviete, presvedčila by som Vás, zaujala Vás niektorá z nich ? Ak áno, máte možnosť vyhrať všetkých 5 :) 
Stačí sa zapojiť komentárom do súťaže  a splniť podmienky súťaže :

Podmienky súťaže :
1.Sleduj môj blog cez GFC
2.Napíš do komentára svoj email, na ktorý Ťa v prípade výhry budem kontaktovať
3. Mať doručovaciu adresu SR / ČR 


Vďaka stránke RANDOM.ORG som z Vašich komentárov dala náhodne vybrať číslo. Vygenerovaný výherný komentár mal číslo 3 a víťazkou sa stáva Monika, ktorú idem kontaktovať mailom :)

Krásny večer prajem,


You May Also Like

11 comments

 1. Mne sa najviac pozdáva maskara Spectralash takúto kefku ja zbožňujem.....aj si skúšala pretáčať tie ciselka či to má nejaký dobrý efekt?

  tatiankasevcikova@gmail.com

  ReplyDelete
 2. Tak ta Mega effects má teda solitně zvláštní kartáček :D Z uvedených jsem nezkoušela žádnou, já mám teď pod lupou tu ''novou'' od oriflamu tak jsem zvědavá :)

  Jinak sleduji a email je: pavlinalatalova@email.cz

  MagicBeautyLife

  ReplyDelete
 3. Mne sa najviac páči Supreme Lenght Nourishing Mascara, presne pre to, lebo tento silikónový aplikátor s hustými štetinami mi najviac vyhovuje.
  Mail : krajmerova.monika@gmail.com

  ReplyDelete
 4. Od Avonu mi najviac sedí Supershock, ale z tvojej recenzie sa mi pozdáva Supreme Lenght. Aj tá žltá je fajn ale nedodá mi veľa objemu. U mňa vedú silikónové kefky, lebo mám riasy veľmi krátke.

  ReplyDelete
 5. máš krásne mihalnice, pekne vytočené, nevidím medzi jednotlivými špirálami u teba veľké rozdiely :) Mne z Avonu sedí jedine Luxe, tá mi tie moje rovné krátke dróty pekne zahustí :D

  Drew's Beauty

  ReplyDelete
  Replies
  1. áááno, Luxe je úplne naj a škoda, ze práve tú sme nemali na výber do testovania. Tá prvá Wide awake je jej podobná tak na 70% :)

   Delete
 6. Gfc Eva Richterová Ervulenka@seznam.cz

  ReplyDelete
 7. Super článek, jsem ráda za foto, kdy můžu porovnat před a potom :-). Sleduji přes GFC jako Simona Zahrádková, mail: ssimka@centrum.cz

  ReplyDelete
 8. GFC: Alexanda Petriková
  lyziee25@gmail.com

  ReplyDelete
 9. Ahoj, moc hezká recenze. Já mám zkušenosti pouze s tou Mega Effect Mascara a byla jsem s ní spokojená.
  Blog sleduji pod tímto účtem, tedy jako Nela Agáta Procházková.
  cumanelka(zavináč)gmail.com

  ReplyDelete
 10. Za mňa spectralash, presne také štetinky ja potrebujem .. aj keď je pravda, že som rok používala umelé mihalnice, takže som špirálu nepotrebovala, no teraz si dávam od umelých prestávku, takže špirála je mojím dobrým pomocníkom ❤ xx

  Sledujem ťa pod menom Simona D.
  sdubravova@gmail.com

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete