Jesenné novinky Mary Kay

by - November 14, 2017


Pekný večer,
určite ste uz zachytili, že značka Mary Kay takmer pred mesiacom uviedla na trh svoje novinky na nadchádzajúci štvrťrok. Ako obvykle si prichystala pre svoje zákazníčky dekoratívnu kozmetiku, ale aj masku na pleť, novú vôňu, krém, či pomôcky pri líčení. 
Mne sa dostalo na testovanie hneď niekoľko výrobkov, o ktoré sa s Vami rada v recenzii podelím. Mnohé z nich som si už stihla obľúbiť a po testovaní Vám môžem priniesť hodnovernú recenziu, tak poďme na to :) .


Nová vôňa LIVE FEARLESSLY ma potešila tentokrát asi najviac. Ak Vás zaujíma jej presné zloženie, určite si kliknite na odkaz. Mňa zo všetkých zložiek zaujal taliansky bergamot, zázvor, santalové drevo a vanilka. Toto sú zložky, ktoré v parfémoch vyhľadávam a preto rada túto vôňu používam. Je jemne korenistá, no sladká, nevtieravá a ženská. Nie je to však zimná, ťažká vôňa, preto ju po nejakom čase treba znova aplikovať. Má však praktický flakón v tvare diamantu, ktorý sa zmestí do každej kabelky. V niečom mi pripomína jarnú novinkovú vôňu Eau So Cute. Ak Vám vyhovovala táto vôňa, určite vyskúšajte aj jej jesennú nástupkyňu.


Little Gifts krém na ruky Vanilla Mint. Mary Kay myslí aj na blížiace sa sviatky, a pripravila si pre nás aj krémy na ruky, ktoré sú vhodným darčekom pre našich blízkych. Vyberať môžete z dvoch variánt - Vanilla Mint (mentolová vôňa) a Vanilla Berry (sladká vôňa). Ja mám práve Vanilla Mint, ktorá Vás pri prvom nanesení prekvapí vôňou mentoliek, tá sa však po chvíli stratí a ostáva Vám na pokožke jemná vôňa vanilky, ktorú vždy cítite, keď sa dotknete vlasov, tváre... Pre mňa, milovníka vanilky, je kombinácia krém na ruky + vanilka + jemná pokožka jednoducho výhra ! Skvelý tip na darček. Okrem iného sa krém vstrebáva veľmi rýchlo a tak ho môžete so sebou všade nosiť a v prípade potreby vytiahnúť, použiť a kochať sa lahodnou vôňou.


Tentokrát sa Mary Kay v oblasti dekoratívnej kozmetiky a doplnkov naozaj "hecla". V ponuke sa totiž objavila hubka na make up a klieštiky na riasy. Hubka na make up je síce o niečo tuhšia, ako som zvyknutá, no má výborne tvarovaný hrot, ktorým sa veľmi jednoducho dostanete pod oči a do ťažšie dostupných miest na tvári (okolie nosa). Hubku nikdy nezabudnite pred použitím navlhčiť, aby sa zväčšila a pracovalo sa Vám s ňou dobre. Hubky síce pomerne dosť nasávajú make up do svojho vnútra, no záverečný finiš na pleti- a to prirodzene krásna pleť, za to stoja. Hubku nezabudnite pravidelne čistiť, pretože sa do nich usádzajú nečistoty a mikroorganizmy.
Klieštiky na riasy, v balení aj s dvomi náhradnými gumkami, sú vhodné pre ženy s krátkymi a rovnými riasami. Pri použití otvorte kliešte a priložte k oku tak, aby medzi dvomi hranami zapadli Vaše riasy. Niekoľkokrát nimi otvorte a zatvorte, aby natočili Vaše riasy a dodali im vytočený a predĺžený vzhľad. Niektoré ženy dokonca používajú výlučne klieštiky na riasy bez ďalšieho následného líčenia. Ja Vám odporúčam si takto pripravené riasy nalíčiť riasenkou. Klieštiky pracujú kvalitne, riasy ostávajú vytočené celý deň, takže za mňa- určite áno :).


V oblasti dekoratívnej kozmetiky značka siahla po výlučne jesenných farbách a vytvorila tak kvinteto očných tieňov v tónoch hnedoružovej ( Rosé Nudes ) a sivomodrej ( Simly Smoky) . Odtiene sú v paletkách kombinované tak, aby ste si na jeden look vystačili s jedinou paletkou. Dokonca som ju využila aj na vytvorenie očnej linky. Odtiene majú výbornú pigmentáciu a musím pochváliť najmä stredový, najsvetlejší odtieň, ktorý je po nanesení naozaj výrazný. Tiene mierne prášia no pracuje sa s nimi výborne.
V tejto kolekcii nájdete aj rúže na pery so zamatovým finišom, ktoré majú super pigmentáciu a nádherné odtiene ružovej, staroružovej až mauve a tmavoružovej. Majú príjemnú sladkastú vôňu a veľmi dobrú výdrž. Jedinou nevýhodou je to, že lepia. Môžete si však pomôcť a pery poprášiť jemným transparentným púdrom. Ja som testovala konkrétne odtieň Rosé Blush. Je to jemná, studená staroružová, perfektne hodiaca sa tak k výraznému, ako aj jemnému líčeniu očí.
Posledným produktom z jesennej kolekcie sú laky na nechty, opäť v odtieňoch staroružovej. Lak má dostatočne hrubý štetec, ktorým ľahko natriete Vaše nechty v dvoch ťahoch. Už v jednej vrstve perfektne kryje a má nadpriemernú výdrž. Nepatrí síce medzi hybridné laky, no pripomína mi po nanesení efekt gélu - hustá, sýta farba a krásne lesklé nechty. Jesenná kolekcia sa Mary Kay vydarila a myslím si, že každá žena by si v nej našla svojho favorita:).


Ako čerešničku na torte som si pre Vás nechala na záver asi najdiskutovanejšiu novinku tohtoročnej jesene. Na jednej strane spôsobila na svete veľký boom a na druhej je zatracovaná pre svoju vysokú cenu. Je ňou liftingová biocelulózová maska na tvár z radu TimeWise Repair. Keďže je určená na zrelú pleť, netestovala som ju ja a výsledok testovania Vám doplním ihneď, ako to bude možné. Balenie obsahuje 4 kusy masiek na jedno použitie, pričom sa odporúča používať masku 2 krát za týždeň. Obsahuje výťažok z ovsených zŕn, orchidey a hyaluronát sodný. Masku aplikujete priložením na pleť, pôsobením 20-30 minút. Po jej odstránení si zvyšok séra, ktoré obsahuje, vmasírujte do pokožky tváre, krku a dekoltu. To, ako pôsobí a či naozaj funguje Vám prezradím v nasledujúcom článku, kde pre Vás chystám aj líčenie s jesennými novinkami Mary Kay :)

Ako sa Vám páčia novinky  značky Mary Kay ? Vedeli by ste si vybrať?
Prajem Vám krásny jesenný večer,


You May Also Like

0 comments