Black Friday v Notino

by - November 21, 2017


Black Friday! Kto by ho nepoznal ? A pritom tu na Slovensku nie je až tak dlho. Pojem Black Friday sa k nám dostal z Ameriky, a ako všetci dobre vieme, je to čas najväčších zliav a ponúk obchodov, či eshopov. V tejto dobe je pomerne jednoducho dostupný aj nákup na zahraničných eshopoch, čo je pre nás na Slovensku taktiež obrovskou výhodou.
Kde sa tu však tento čierny piatok vzal a prečo je čierny, som si pre Vás dohľadala na internete :)

Black Friday je piatok, ktorý nasleduje po sviatku Thanksgiving day - čiže Dni vďakyvzdania, kedy sa ľudia nahrnú do nákupných centier a robia svoje predvianočné nákupy vo veľkom. Tento deň však dostal prívlastok čierny, pretože v tento deň bolo zaznamenaných štatisticky najviac dopravných nehôd a násilia, ktoré súviseli s enormným záujmom ľudí o nakupovanie.

U nás sa našťastie tento zvyk preniesol v mierumilovnejšom duchu a najmä naše eshopy nám ponúkajú naozaj zaujímavé zľavy, dopravu zadarmo, či iné výhody pri nakupovaní. Na stránke notino.sk vrámci akcie Black Friday máte šancu skvelo nakupovať počas celého týždňa až do nedele 26.11.


Čo všetko Vás na notino aktuálne čaká ? 

 • DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 44 Eur
 • 25 % ZĽAVA na vybrané značky s kódom black25sk
 • Zľavy na parfémy až do 45 %
 • Zľavy na kozmetiku až do 60 %
 • pri nákupe produktov Makeup Revolution nad 28 Eur Mystery bag s ďalšími výrobkami MUR

Ja som takýto balíček od Makeup Revolution dostala tiež a môžem Vám prezradiť, ako približne bude vyzerať aj ten Váš :). Výrobky sa však môžu líšiť a preto bude pre Vás príjemným prekvapením pri rozbaľovaní. 


Takto vyzerali produkty z môjho Mystery Bag. Je to dekoratívna kozmetika od Makeup Revolution. Mystery Bags sa k nám dostali taktiež zo zahraničia. Je to milá forma poďakovania zákazníkovi za nákup a samozrejme snaha o to, aby nakúpil väčšie množstvo produktov. Nie všetko z tajomného balíčka môže byť podľa Vášho vkusu, no stále môžete produkty vrámci vianočnej nálady podarovať niekomu, komu urobia radosť.


V balíčku som mala trblietavý lak na nechty...


Lesk na pery v malinovom sýtom odtieni Rebel...


Pomádku na obočie v odtieni Taupe...


A rozkošnú mini sadu štetcov vo vydarenej "drahokamovej" verzii.


Nakúpili ste už vrámci Black Friday tento rok v niektorom z eshopov? Kde a čo to konkrétne bolo ? Teším sa na Vaše komentáre a prajem Vám krásny deň,


You May Also Like

2 comments

 1. Já jsem Black friday nevyužila. Ale ten lak a štětce jsou krásné :)

  MagicBeautyLife

  ReplyDelete
 2. Nevím, letos všem e-shopům s Black Friday úspěšně odolávám :D Sice nečekám, že to tak zůstane, ale zatím dobrý :D

  Pauline's Tiny World

  ReplyDelete