VIP Hodinka krásy Mary Kay

by - August 11, 2017Ahojte,
minulú stredu som mala možnosť zúčastniť sa výnimočného eventu, a to VIP Hodinky krásy, ktorý si pre nás blogerky pripravili dievčatá Katka a Evka z marketingu Mary Kay. Bolo mi potešením, že som dostala pozvánku a tešila sa na výlet do Bratislavy na to, že stretnem ostatné baby blogerky, a že spoznám nové priestory spoločnosti Mary Kay. Spoločne sme sa zo stanice presunuli trolejbusom do krásnych priestorov business centra Twin City, kde na piatom poschodí sídli spoločnosť Mary Kay. Mimochodom, viete, ako sa predstavujú blogerky? "Ahoj, ja som Beauty by Lenka", "Čauko, ja SajaFrey" 😊
Po úvodnom zvítaní, sme si spravili niekoľko fotografií, aby ste aj vy mohli vidieť, čo sme všetko absolvovali a ako to u nich v Mary Kay "doma" vyzerá :). Toto stretnutie bolo iné ako zvyčajne, pretože sme mali možnosť absolvovať VIP hodinku krásy od jednej z najúspešnejších žien spoločnosti Dankou Pasztorik. Danka sa venuje kariére s Mary Kay už 10 rokov a je vyštudovanou evanjelickou farárkou! Absolvovala niekoľko vizážistických kurzov u nás aj v zahraničí, získala mnoho ocenení za svoju prácu a na  svojom YouTube kanáli prezentuje rôzne druhy líčení, alebo starostlivosť o pleť. Keďže som si videá prezrela už predtým, ako som prišla na túto hodinku krásy, veľmi som sa tešila. Pretože už v nich som čo-to nové počula a vedela som, že Danka bude obrovským obohatením pre nás všetky, ktoré tam budeme. A tak to aj bolo. Prišla medzi nás vysmiata sebavedomá, krásne upravená žena na úrovni, ktorá sa k nám správala veľmi priateľsky. Je to ten typ, na ktorý pozeráte a absolútne neviete ani len tipnúť, koľko má rokov. Akurát si poviete, že tak takto chcem vyzerať a pôsobiť aj ja. Ja mám v okolí ešte jednu takú, zhodou okolností, Danku, ktorá mi je inšpiráciou :) Myslím si, že tá "trefa" do čierneho nastane vtedy, keď si žena uvedomí, že chce vyzerať krásne SAMA PRE SEBA, a paradoxne väčší podiel na tej "kráse" má to, čo ide priamo z Vašeho vnútra, a to - zdravé sebavedomie, láska k samej sebe, nadhľad a schopnosť dopriať iným.

Novinkové rúže - gélové pololesklé rúže Mary Kay

Danka nám v úvode zmienila všetky svoje dôvody, pre ktoré sa rozhodla vstúpiť do radov žien v Mary Kay , povedala nám aj o svojej tŕnistej ceste, ktorá ju však preto, že na sebe makala, doviedla do vytúženého cieľa. Potom sme si postupne prešli jednotlivé kroky starostlivosti o pleť, a keďže sme všetky prišli nalíčené, skúšali sme si výrobky na našich rukách. Danka vysvetľovala aj to, ako jednotlivé výrobky fungujú, na akom princípe sa starajú o našu pleť. Vysvetlila nám, že napriek tomu, že ceny výrobkov Mary Kay sú pre mnohých dôvodom, prečo túto kozmetiku zavrhujú, ich balenia sú veľké a produkty koncentrované, čo predlžuje trvácnosť výrobkov niekoľkonásobne. Ak teda dám za krém, ktorý mi vydrží celý rok cca 30 Eur ... tak to napokon nie je až taká "pálka", nie? Baby, ktoré výrobky používame sme prisvedčili, že krémy, výrobky a séra naozaj vydržia celý rok.

dekoratívna kozmetika portfólia značky Mary Kay

Počas hodinky krásy nám nikto nič nenútil, nenúkal, nepredával, nekoloval medzi nami žiaden katalóg, ako si mnohí ľudia myslia. A to sa mi veľmi páčilo. Tieto hodinky krásy nie sú organizované ako stretnutia s nerezovými hrncami, kedy Vás niekto naláka kúpiť si celú sadu za skvelú cenu, a vy po psychologickej seanse nakoniec odcházate s hrncami, panvicami, perinami a bižutériou v cene Vašej dvojmesačnej výplaty :D. My sme dostávali návod, ako sa starať o pleť, o seba, krok za krokom, ako predísť mastnote, či vyrážkam, testovali sme výrobky, aké sme len chceli a pýtali sa, čo nás zaujímalo. Mary Kay kozmetika nemusí sadnúť každému, čoho sú si všetci vedomí a na margo toho je v Mary Kay 100 % záruka spokojnosti a vy môžete vrátiť svojej poradkyni dokonca aj krém, ktorý ste už otvorili a použili !

dekoratívna kozmetika, na ktorú sa v lete vzťahuje zľava 20%

Počas tohto leta máte možnosť využiť zľavu 20 % pri príležitosti dvadsiatych narodenín Mary Kay na Slovensku, a táto zľava sa vzťahuje na dekoratívnu kozmetiku ako make upy, podkladové bázy, sypké púdre, korektory, či tuhé púdre - ktoré vidíte na obrázku vyššie. Ja osobne využívam každý jeden z nich. Mám možnosť testovať rôzne značky kozmetiky ako blogerka, avšak ak líčim ženy na oslavy, svadby a akcie, bez zaváhania beriem make upy Mary Kay, pretože je to moja istotka. Veľakrát ku mne chodia dievčatá, aby sa naučili nalíčiť a vezmú si so sebou svoje produkty. Na polovicu tváre vyskúšame tie jej , a na druhej polovici Mary Kay. Dievčatá rozdiel vidia samy, ja nemusím povedať ani slovo. Dokonca na to, že okrem seba líčim aj iné ženy, používam jeden a ten istý minerálny púdrový makeup už od mája 2016...

pleťová starostlivosť, krémy, séra, čistiace gély, čistiaca kefka...

Potom, čo sme sa dozvedeli naozaj kopec informácií, ktoré o to viac skvalitnia našu starostlivosť, sme v uvoľnenej a priateľskej atmosfére diskutovali s Katkou a Evkou. Pri skvelom občerstvení s narodeninovou tortičkou by sme dokázali presedieť hodiny, pretože keď sa stretnú ženy, ktoré milujú kozmetiku, a stretnú sa v centrále Mary Kay ... myslím, že nemusím pokračovať :). Čo bolo veľmi milé, a čo ma príjemne prekvapilo bolo to, že vo firme majú na toaletách k dispozícii pri umývadle kolekciu saténové ruky :) Pripomenulo mi to moju prácu, až na to, že my máme pri každom umývadle dezinfekčné mydlo, roztok a papierové utierky :D. Ale napadlo mi, že keby som zaviedla saténové ruky aj u nás, myslím si, že by pojem nemocničná hygiena dostal úplne nový rozmer :D.

charitatívne projekty Mary Kay a ich "zástupcovia" lícenka Kind Heart a tučniaky KiMi a MiKi

narodeninová tortička Mary Kay

perfektné občerstvenie

makrónky

mňamózne chlebíky

Betty, Veo, Candy, Ja, Drew, Danka, Sajka, Suzzie

Ako správne baby sme si spravili mnoho selfie, a naše fotografie, či instastories ste určite videli aj na našich IG profiloch. Odfotili sme sa aj s Dankou a som veľmi rada, že sme si spravili takúto spoločnú fotografiu všetky baby pokope :). Takže poporiadku zľava doprava - Betty, Veo, Candy, Ja, Drew, Danka Pasztorik, Saja, Suzzie. Boli sme veselá partia, skvele sme si pokecali a ja sa už teraz teším na ďalšie stretko s Vami a aj dievčatami, ktoré prísť nemohli. Nakoniec sme si odniesli aj letné darčeky, ktoré ešte určite všetky využijeme a postupne sme sa pobrali domov.

plážová kolekcia, krémik a mini maskara ako darček pre nás


ženy sa chcú líčiť, ale aj dobre napapať :)

 Ďakujem Mary Kay za pozvanie ešte raz, ste super, že Vás zaujíma aj náš názor na Vašu prácu, či výrobky. Vytvorili ste skvelú atmosféru a my sme si to s Vami užili. Tešíme sa na ďalšie stretnutie a Vám čitateľkám prajem krásny deň,You May Also Like

4 comments

 1. Bolo neskutočne skvelo dievčatá a ja sa teším kedy vás znovu stretnem <3

  ReplyDelete
 2. Krásne fotky! Už na instastories som pozerala priebeh akcie a aspoň na diaľku sa s vami tešila :)

  ReplyDelete
 3. krásne napísané :) a pozrela by som sa na tie nemocničné saténové ruky :D
  Drew's Beauty

  ReplyDelete