Nákup na FREEDOMMAKEUP.CZ

by - September 21, 2016

Pekný večer všetkým a krásny deň tým, ktorí ma čítajú v priebehu dňa :)
V dnešnom príspevku sa venujem môjmu nákupu anglickej kozmetiky Freedom make up na českom eshope FREEDOMMAKEUP, ktorý predáva rovnomennú dekoratívnu kozmetiku a ďalší doplnkový kozmetický sortiment. Vyberala som podľa toho, čo mi práve chýbalo. Táto značka je menej známa u nás, v Čechách je okrem E-shopu predávaná aj v drogériách Teta. Ja sama som na ňu narazila v recenzii beauty blogerky ešte pred nedávnom a zaujalo ma aj poštovné zadarmo pri objednávke nad 11 Eur. A chcela som skúsiť aj ja! Čo som si napokon vybrala ? Čítajte ďalej :)FREEDOM Fixing spray 
Fixačný sprej ako úplne posledný krok líčenia. Dlho som nevlastnila žiaden produkt tohto typu a veľmi sa mi žiadalo. V podstate som tomu nevenovala ani pozornosť, ani som neverila účinkom týchto výrobkov. Sprej má takú zvláštnu chemickú vôňu a je potrebné ho striekať z väčšej vzdialenosti, nakoľko strieka pod veľkým tlakom - až sa nezľaknete :) . Rovnako ho nastriekate celkom dosť, takže opatrne. Jeho efekt bol však priaznivý, make up držal na mieste celý deň, bola som veľmi spokojná. Treba si len dať pozor na množstvo nastriekaného spreja, aby sa Vám naopak miesto zafixovania make upu nestalo to, že si zmyjete maskaru :). Za mňa áno, ale zatiaľ som iný nevyskúšala.
Balenie 100ml
Cena 9,40 Eur

Freedom Blush - Lethal weaponFarba na líčka v odtieni Lethal weapon ( taký trošku dramatický názov, nie? :D ) ma celkom potešila svojou cenou a balením. Je šikovná do ruky s dostatočne veľkou plochou na nanesenie na vejárovitý štetec. Mne tento odtieň veľmi nesadol, pripadal mi umelo ružový, ale na stránke nájdete mnoho iných, tak trebárs vyberiete lepšie ako ja:). Pigmentácia je skvelá, farba je sýta a nepráši sa.
Balenie 3,2 g
Cena 1,85 Eur

Highlighter - DiffusedTento rozjasňovač ma veľmi potešil. Má zamatovú štruktúru na omak, je veľmi príjemný, pri aplikácii sa absolútne neprášil. Neobsahuje príliš veľa trblietok a jeho odtieň je skôr striebristý. Na nalíčenej pleti vyzerá nádherne a vydrží v kombinácii s fixačným sprejom celý deň. Je veľmi šikovným pomocníkom pri líčení a novodobom Strobing efekte :). Ani nie prehnaný, ani nie preplácaný, ale krásny žiarivý, zdravý vzhľad.
Balenie 7,5 g
Cena 5,62 Eur

Suma sumárum, som bola so svojou objednávkou veľmi spokojná. Máte nejaký výrobok tejto značky a ste s ním spokojné?
Krásny večer prajem...

Lenka 

You May Also Like

4 comments

  1. This comment has been removed by a blog administrator.

    ReplyDelete
  2. V mojej kozmetickej taštičke chýba rozjasňovač a tento vyzerá fakt skvele :) Ďakujem za tip :)

    accessoriesforbeauty.com

    ReplyDelete