Fashion typ - CIAPKOVO.SK by SISSQUE

by - September 07, 2016Už ste niekedy počuli o bloggerke Sissque? Určite áno :) Ak ste ju spoznali aj na fotografiách eshopu ČIAPKOVO viete, že jej vášňou je nielen blogovanie, móda, kozmetika, fitness a krása, ale aj aktívne venovanie sa móde - navrhovanie štýlových kúskov šatiek, čiapok a po novom aj šálov. Že sa nejedná o prvoplánové nápady dokazuje obrovské množstvo spokojných zákazníčok, fanúšikov a priaznivcov.Za týmto eshopom plným originálnych kúskov stojí krásna Silvia alias Sissque - mladá, šikovná, talentovaná žena, ktorá má nielen vkus, ale aj guráž prekračovať pre viacerých ľudí komfortnú zónu a posúvať hranice niekam oveľa ďalej. Pre mňa osobne je veľkou inšpiráciou jej činnosť, šikovnosť, fantázia a nápady. Je dôkazom, že všetko je možné ak človek naozaj chce.
Okrem toho, že má vkus, je to aj veľmi inteligentná a dobrosrdečná žena, ktorá už veľakrát organizovala darovačky oblečenia a outfitov. A asi práve tak to bude ako sa hovorí, dopraj a bude Ti dopriate?
Jej eshop, šatky a tipy ako ich nosiť, sa objavujú v celoslovenských online a tlačených časopisoch.
Jej blog obsahuje recenzie mnohých značiek, či slovenských, ale veľakrát svetových. Taktiež tam nájdete nespočetné množstvo fashion inšpirácií a nápadov. Sissque je aktívny človek, a tak môžte na jej blogu nájsť aj ňou overené tipy na zdravé stravovanie, životný štýl a cvičenie.
Osobitne spomeniem jej makeupartist šikovné ruky! Na facebookovej stránke blogu nájdete aj album venovaný makeup premenám a líčeniam "by Sissque" , kde dokonca v spolupráci s fotografkou ponúka nádhernú zmenu vizáže spojenú s profi fotením.
Silvia veľmi dobre vie, po čom ženy túžia :)

Saténová šatka WATER by Sissque 


Saténová šatka WATER by Sissque 
Pre všetky tieto dôvody ma mimoriadne nadchla a potešila ponuka zrecenzovať a nafotiť produkt z eshopu www.ciapkovo.sk. Vyberala som nie dlho, pretože šatku, ktorá mi prišla krásne zabalená, poskladaná s logom eshopu, som mala vyhliadnutú už odkedy som ju prvýkrát na stránke zbadala.

Saténová šatka WATER by Sissque  

Šatka je modro - zeleno - ružovej farby, jedná sa o krásnu a zaujímavú kvetinovú kombináciu. Farby na mňa pôsobia ako miešané anilínky ( kto má za sebou pár rokov výtvarnej, vie o čom hovorím:) ) Na dotyk krásne hebká, jemná a príjemná - žiadna umelina. Keď som ju do detailov poprezerala, všade precízne poprešívaná a na jednom konci bolo prišité logo eshopu - milá mačička. 


Táto nádherná farebná kombinácia podľa môjho názoru najlepšie ladí čiernovláskam, brunetkám, modro- , či hnedookým ženám.. ale v podstate s dobrou vôľou a vkusom ju dokáže nosiť každá žena. 
Bola som hneď zvedavá, ako drží na vlasoch, na hlave, či je dostatočne dlhá na vytvorenie uzla a pod.
Tak som skúšala... Na mojej hlave naozaj nedrží všetko :D a hlavne jej nie všetko pristane, preto čiapky a im podobné záležitosti nosím minimálne. Čelenky mi vydržali na hlave maximálne polhodinu, lebo ma z nich bolela hlava a ten, kto ma pozná vie, že chodím vždy s rozpustenými vlasmi z toho istého dôvodu:)

Šatka od Sissque je ale jemnučká, v podstate si  ju uviažete tak silno, ako Vám to vedomie, svedomie a jej dĺžka dovolia. Keďže je aj mierne elastická, na hlave mi držala perfektne, neomínala, nič netlačila. Uzlíky na nej dokážete na priemernej slovenskej hlavy urobiť hádam dva. Ak viažete šatku okolo drdolu, krku, alebo kabelky, dokážete uviazať aj krásnu mašličku :) 


Šatku dokážete uviazať minimálne na 10 spôsobov, avšak kreatívne ženy podľa mňa aj naviac. Ak chcete vidieť viacej takýchto krásnych kvalitných kúskov, rýchlo pozrite eshop Čiapkovo a jeho bohatú ponuku! 

POPIS PRODUKTU:

- materiál : 96% bavlna, 4% lycra
- cena: 14 Eur
- doručenie: ak je produkt na sklade tak ihneď / 2 dni max /

MOJE HODNOTENIE : 

Plusy:
- kvalita vs. cena
- nádherné vzory
- kvalitné prevedenie
- originálne kúsky
- možnosť výberu materiálov
- limitované kúsky
- šatka je elastická a dobre sa viaže

Mínusy:
- nenašla som. 

Chcela by som podotknúť, že na tú kvalitu a fakt, že sa jedná o perfektný originálny kúsok, ktorý sa nevyrába na státisíce kusov je cena naozaj dostupná pre všetkých. Podobné výrobky majú na trhu niekoľkonásobne vyššie ceny a táto šatka je hodná oveľa vyššej ceny. Vďaka za čiapkovo a za dostupnú módu pre všetky ženy, ktoré majú odvahu, chcú byť šik a už sú unavené od radovej módy z obchodných reťazcov. Okrem toho pri kúpe produktu z eshopu dostávate aj zľavu na nákup okuliarov z eshopu alebo kamennej predajne Nudokki :) 

Prajem eshopu a Sissque veľa úspechov a energie, akú má a vysiela do sveta naďalej :))
Krásny večer ,
Lenka. 

You May Also Like

1 comments