MARY KAY Mint bliss energizing lotion for feet & legs

by - August 29, 2016


Dnešná recenzia sa bude zameriavať na krém na nohy a chodidlá od MARY KAY, ktorý mi na testovanie poskytla Zuzka zo salónu Suellin v Čadci. :) Keďže v júli, keď som ho mala možnosť testovať, boli moje nohy totálne namáhané, opuchnuté a boľavé, som toto testovanie potrebovala ako soľ ! :)

Na facebookovej stránke salónu si rovnako môžte pozrieť aj Zuzkinu neuveriteľne nádhernú prácu - líčenia na všetky príležitosti, pretože nie vždy sa vidí vizážista, ktorý okrem diplomu na stene má aj vkus, šikovnosť a zlato v rukách :)Mint bliss 

Ide o krém zameraný na nohy a chodidlá s mentolom - a to je na ňom najlepšie. Efekt mentolu a konzistencia krému. V podstate je to jemnučký krém, nemastný. Zložením akoby sa chcel podobať na gél zelenej farby, ktorý ihneď po nanesení akoby zmizne, vstrebe sa do pokožky, čo pri kréme, ktorý aplikujem aj na chodidlá a nemienim celý deň sedieť "sám s nohami na stole", veľmi oceňujem :)

Mentol má úžasný chladivý a upokojujúci účinok, rovnako dobrý aj na opuchnuté a unavené nohy, ktoré okamžite osvieži. Najlepšie je ho nanášať po výbornom kúpeli, možno peelingu, pretože poriadny welness si zaslúžia aj naše nohy, ktoré nás celý deň nesú kam chceme a poslúchajú na slovo :)

Momentálne som krém na webe MARY KAY neobjavila, ale odporúčala by som kontaktovať MARY KAY poradkyňu vo Vašom okolí, alebo Zuzku.
MOJE HODNOTENIE


Pozitíva:
- zloženie mentol
- chladivý, svieži
- nemastný
- veľké balenie

Negatíva:
- treba predsa chvíľu posedieť, až sa nezašpiní podlaha :) Ajkeď toto ako negatívum neberiem, lebo taký výrobok, ktorý by po sebe nezanechal stopu asi neexistuje.


ZÁVER: 


Ešte chcem dodať, že som veľmi rada, že som mala možnosť otestovať tento krémik. V podstate som si uvedomila, že aj naše nohy, okrem laku na nechty potrebujú príkladnú starostlivosť a kvalitu. Po dobrej pedikúre, peelingu a tomto kréme sa hneď aj letné sandálky nosia lepšie :)

Lenka 

You May Also Like

0 comments