Mary Kay cesta ku krásnej pleti

by - July 22, 2016V dnešnom príspevku by som Vám rada predstavila hneď troch pomocníkov značky MARY KAY v starostlivosti o pleť. Článok v podstate nadväzuje na ten, kde som popisovala zázračné účinky kefky Skinvigorate na čistenie pleti. Zuzka zo salónu Suellin v Čadci na mňa myslela a na testovanie mi zaslala aj čistiaci gél, tonikum a nemastný hydratačný gél. Začnime s predstavovaním :)


1. TimeWise čistiaci gél 3 v 1

Produkty budem predstavovať v logickom slede ako návrh na použitie pre dokonalú starostlivosť o pleť:). V mojom prípade mi Zuzka "ušila" na mieru tento gél, pretože je určený na zmiešanú až mastnú pleť. Okrem toho v ponuke Mary Kay ako pri iných výrobkoch nájdeme tento gél aj vo verzii pre normálnu až suchú pleť. Po nanesení na navhlčenú pokožku cítiť gélovú konzistenciu s obsahom jemných guľôčok, ktoré podporia čistiaci efekt tohto 3 v 1 produktu. Celá TimeWise rada je navrhnutá tak, aby poskytovala účinnú ochranu pokožke v boji proti starnutiu, a dodáva jej energiu, vitalitu, zdravú farbu, vôňu a hebkosť na dotyk. Ja som ho používala dvakrát denne a musím povedať, že moja pleť bola naozaj sviežejšia a príjemnejšia na dotyk i pohľad.

Môj tip : Pre mňa bola najlepšia kombinácia používania tohto gélu spolu s kefkou Skinvigorate, ako si môžte prečítať v článku o kefke. To už bola naozaj top starostlivosť!2. TimeWise Hydratačné regeneračné tonikum


Možno sa opýtate, načo tento krok ? Čo vlastne také tonikum je.. je to niečo ako pleťová voda, odličovač, čistič .. o čo vlastne ide? Konkrétne toto tonikom navrhnuté radou TimeWise slúži ako záverečný krok čistenia pleti. V boji s vráskami je totiž dôležité navrátiť pokožke harmóniu a jednoducho ju "tonizovať". Ide vlastne o také ukľudnenie a prípravu pleti pre ďalšiu aplikáciu krému. Naviac neobsahuje alkohol a nedráždi pokožku. Naopak som cítila, že moja pleť bola krásne ukľudnená a vláčna. Tonikum nanášam jednoducho pomocou vatového tampónika postupne po každej časti tváre, krku a dekoltu.

3. Nemastný hydratačný gél 


Posledným krokom v starostlivosti o pleť bude v mojom článku Nemastný hydratačný gél. Svojím ľahkým zložením ma prekvapil už na prvý dotyk. Je vhodný pre alergikov, citlivú pokožku a možno aj citlivé povahy :) .Testovala som ho dvakrát denne po každom očistení pokožky, či už kefkou, alebo jednoducho gélom. Moja pleť ostala jemná, krásna a nanášanie make upu sa javilo tiež jednoduchšie. Tento gél je opäť v ponuke v dvoch variantách. Po konzultácii s odborníčkou Zuzkou mi znova napasovala krém akurát pre mňa - čo znamená problémová T zóna. Už z názvu vyplýva, že je ľahučký. Po nanesení nezanecháva mastnú pleť, ani žiadne nánosy prebytočného krému. Krásne sa ihneď vstrebal. Druhý variant, ktorý Mary Kay ponúka je Intenzívny hydratačný gél - mrknite naň online :)


Máte aj vy svoje zaužívané dennodenné rutiny? Ako sa staráte o svoju pleť vy? Dajte mi vedieť v komentári ! :)

You May Also Like

0 comments