Kozmetika W7, Jordana, Ardell a E style first impressions

by - July 06, 2016


Ahojte všetky farby-, krásy- a beautychtivé ženy ! :) Dnes sa k Vám prihováram vrámci testovania kozmetiky rôznych značiek, s ktorými som ešte nemala tú česť. Jedná sa o podkladové bázy pod očné tiene značky W7, luxusnú paletku očných tieňov Jordana, ceruzky na pery značky E style a opäť Jordana a na záver Vám rada predstavím ceruzky na oči značky E style. Všetky tieto produkty sú dostupné na stránke KRASOTIKA , ktorá sa stala zárukou obrovského výberu značiek, farieb, produktov za veľmi dostupné ceny. Okrem toho som si z tejto stránky zadovážila trsy rias značky Ardell, takže sa povenujeme trošku aj im. :)


Keďže sa jedná o recenziu prvých dojmov First impressions, všetky produkty som testovala celý jeden deň, aby som vedela porovnať a povedať, čo stojí naozaj za vyskúšanie, aká je skutočná pigmentácia tieňov a či vydržia. Osobne ma potešili kontúrky na pery, keďže sama ich veľmi nepoužívam. Na moje prekvapenie som bola oslnená ich efektom a odteraz ich zaraďujem k mojej make up rutine.

JORDANA  / POWDER EYESHADOW MADE TO LAST COLLECTION
Jordana ako pôvodne rodinná firma založená v Kalifornii rozšírila svoje pole pôsobnosti už do celého sveta a zaoberá sa výrobou a predajom dekoratívnej kozmetiky. Táto paletka očných tieňov púdrovej konzistencie je konkrétne v odtieni 05 - WHAT A STEEL. Obsahuje 6 tieňov, ktoré sú kombinované - matné aj trblietavé, čo umožňuje využitie tak ako na denný, aj večerný a slávnostnejší make up. Vyzdvihla by som zlatistý práškový odtieň, ktorý v spolupráci s kvalitným podkladom vytvára naozaj nezabudnuteľný dojem zlatej farby na viečku. Pigmentácia celej palety bola obrovským pozitívom, už na ruke som videla, že sa s nimi bude pracovať super. Naozaj stačí málo pre dosiahnutie nádhernej sýtosti. Dokonca pribalený aplikátor veľmi potešil svojou kvalitou. Pigmentácia odtieňov bola naozaj prekvapujúca, asi doteraz najlepšia, akú som videla. Tiene celý deň držali tam, kde mali. Už teraz sa teším na budúce líčenia s touto paletkou a určite sľubujem nejaké inovatívne a nápadité kreácie :)

 W7  /  GET SETPokračujeme ! Pred sebou držím dva podkladové očné tiene, alebo bázy pod očné tiene anglickej značky W7 - takže dabljú sevn :). Ide o odtiene WHITE PEARL FOR A BRIGHTENING EFFECT a NATURAL FOR NATURAL LOOKING EYES. Páči sa mi táto ponuka rôznych odtieňov. White pearl totiž obsahuje miniatúrne žiarivé čiastočky, Natural naopak pôsobí klasickým dojmom podkladovej bázy, či korektora. Sú balené v praktických nádobkách, akurát na štetec alebo bruško prsta. Použila som vo svojom testovacom líčení oba, a to som sa naozaj obávala efektu. White pearl mal naozaj rozžiarujúci a zosvetľujúci efekt a hodí sa na slávnostnejšie líčenie. Rovnako dobre som s ním dosiahla efektu rozjasňovača pod obočím. Čo sa týka odtieňa Natural, bola som veľmi spokojná. Pri oboch bázach totiž tiene naozaj držali celý deň tam, kde mali. Ak mám poskytnúť drobný tip, ja si tieto podkladové bázy nanášam bruškom prsta a niekedy aj v 2 vrstvách pre dosiahnutie lepšieho efektu. Následne očný tieň, ktorý smeruje na pohyblivé viečko nanesiem prstom tiež, pretože akosi vždy naberiem prstom viac farby a tým nemusím tieň niekoľkokrát vrstviť.

JORDANA / LIPLINER
E STYLE / EYELINER, LIPLINER
Testovala som taktiež aj lipliners značky Jordana a E style. E style je česká značka dekoratívnej kozmetiky, pre zatiaľ pomerne menej známa, avšak ponúka naozaj kvalitné a cenovo dostupné produkty.
Odtiene :
Jordana lipliner 09 HOT FUCHSIA
E Style Lip Liner Waterproof & hydrating FROSTY MAUVE
E style Lip Liner Waterproof & hydrating MILK CHOCOLATE
E style Long Lasting Lipliner 01 BUBBLE GUM 
Tieto ceruzky by som rozdelila do 2 kategórií. Jordana a E style dlhotrvajúca v odtieni Bubble gum su klasické matné ceruzky na pery, ktorými naozaj presne vykreslíte kontúry pier. V podstate sa dajú použiť trojako. Môžete si s nimi obkresliť a zväčšiť pery, použiť ich ako podklad pod obľúbený rúž, alebo dokonca naniesť samostatne miesto rúžu, čím docielite matný a dlhotrvácny vzhľad. Mne osobne sa osvedčila posledná možnosť pre ich nádherné odtiene, ktoré mi dokonale sadli. Nebol problém ani počas dňa, ani pri pití kávy a podobne. Dve ďalšie ceruzky značky E style v odtieňoch Frosty mauve a Milk chocolate mali jemnejšiu a mäkšiu konzistenciu. Takže sa dajú nanášať rovnakými spôsobmi, avšak sa rýchlejšie míňali. Ani to ma však od momentálne trendy matného efektu neodradilo :) . Pery pôsobili väčšie, plnšie a farba nádherne držala. Treba ich však častejšie ostrúhať :).

Čo sa týka očných liniek v ceruzke, mám k dispozícii konkrétne tieto dve:
E style waterproof eyeliner 05 AZURE
E style waterproof eyeliner 02 BROWN
Jedná sa o strúhacie ceruzky mäkkej konzistencie, ktoré majú trblietavý základ. Na oko sa mi nanášali obe bez problémov, ale museli byť pekne zastrúhané. Krycia schopnosť a pigmentácia je naozaj super, a ako sľubujú, sú naozaj dlhotrvácne a vodeodolné, čo som zistila už pri nanesení na ruku:) . Veľmi sa teším na zaujímavé líčenie najmä s azúrovo modrou, už teraz mi behajú hlavou myšlienky a nápady.


ARDELL / INDIVIDUAL LASHES


Ardell indivuals som objednávala pre svoj akútny nedostatok trsov a preto, že táto značka je vo "svete rias" toľkokrát ospevovaná, že sa prosto nedalo odolať.Ponuka je široká. Môžte si vybrať od rias na celé viečko rôznych tvarov, až po individuálne trsy. Ja som konkrétne siahla po trsoch bez uzlíka na ich základe, čo umožňuje prirodzenejší vzhľad a jednoduchšiu aplikáciu. Vyberala som v 2 dĺžkach - medium a long, čo sa ukázalo ako dobrá voľba pri dlhších riasach, ktoré našťastie mám, a pre moje modelky by som ešte doobjednala aj kratšie trsy, keďže som s nimi veľmi spokojná. Pôsobia krásnym a prirodzeným dojmom a vydržali mi celý deň. Kedže sa večer vždy musím odlíčiť, netestovala som ich výdrž niekoľko dní, avšak mám aj to v pláne a určite dám vedieť.:)


Ak ešte stále váhate, kde a akú kozmetiku nakúpiť, možno Vás presvedčia nastávajúce recenzie a tipy na líčenia, ktoré sa chystám urobiť najbližšie dni :) Na výber budete mat extravagantné líčenia, ale aj tutoriály pre úplných začiatočníkov krok po kroku. Som veľmi vďačná úžasnej stránke krasotika , ktorá k nám na Slovensko priniesla svetové a kvalitné značky kozmetiky a dosť rozvírila hladiny dekoratívky u nás :)

Na záver pripájam moje testovacie light líčenie na bežný deň, kde som skombinovala podkladovú bázu W7, odtiene paletky Jordana a ceruzku E style waterproof eyeliner brown. Na perách mám ceruzku na pery E style v odtieni Frosty mauve. Tento síce jemnučký makeup vydržal celý deň v takom stave, v akom ráno vznikol a na základe toho som napísala túto recenziu :) Prajem ešte krásny večer Vám všetkým, a už onedlho sa čítame opäť.You May Also Like

2 comments

  1. Mňa veľmi zaujali tie trsy od značky Ardell, už dlho sa na nejaké chystám :)

    ReplyDelete
  2. Super su ozaj ! A som pozerala , ze existuju aj nakombinované rozne dlzky. Musim nabuduce aj lepidlo original od nich zobrat a skusit, ci ozaj vydrzia niekolko tyzdnov :-)

    ReplyDelete