WINNERS mojej prvej GIVEAWAY

by - July 16, 2016

Dnes je ten deň, kedy sa mojim víťazkám, ktoré sa zapojili do úplne prvej súťaže tohto blogu odovzdám ich výhru. Nejednalo sa o klasickú GIVEAWAY súťaž, pretože som to chcela poňať originálnejším spôsobom.
Okrem beauty a kozmetiky je mojím veľkým hobby výroba Handmade krabičiek, šperkovničiek a teda súťažilo sa o 2 šperkovnice podľa vlastného výberu. 

No a moje výherkyne boli :
Lenka Šofranková
Tatianka Bartošová.


S dievčatami som sa ihneď spojila a kreatívne sme spolu vymysleli, ako by mali šperkovnice vyzerať. Pustila som sa do výroby, a tu sú výhry mojich víťaziek:)

Pre zaujímavosť - šperkovnice sú vytvorené metódou decoupage, so servítkami a akrylovými farbami. Lakovné akrylovým lakom, a teda je možné ich bezproblémov udržiavať, utierať od prachu a pod.

VEĽKÁ GRATULÁCIA DIEVČATÁM a dúfam, že sa z výhry potešia 


Súťaž bola spojená s hlasovaním vo výbere Majsteriek kontúrovania s MARY KAY, do ktorej som sa s radosťou zapojila. Kontúrovanie tváre ma zaujalo už minulé leto, a snažila som sa k nemu po troškách pričuchnúť. Odvtedy som si osvojila aké-také základy, zistila, že mi vyhovujú viac tekuté produkty na kontúrovanie tváre a tak som neváhala a šla do toho. Okrem toho chcem pekne poďakovať svojej kamarátke Eliške, bez ktorej by som o tej súťaži vobec ani nevedela 

Napokon sa mi podarilo umiestniť medzi víťazkami, za čo vďačím Vám všetkým, ktorí ste mi posielali hlasy denno denne a podporovali ma nielen klikaním, ale aj pochvalnými slovami. Veľmi sa tomu teším, a viem, že to, čo tu produkujem, líčim a vymýšľam má význam 


Podelím sa s Vami tiež o svoju výhru, postupne už testujem všetky tieto produkty MARY KAY a taktiež v spolupráci so Salónom Suellin v Čadci ešte mnohé ďalšie a do budúcna sa máte na čo tešiť . Výhra obsahovala mnohé produkty dekoratívnej kozmetiky, starostlivosti o pleť, parfumovanú vodu s telovým mliečkom a nááááádhernu Shopper bag s logom MaryKay v krásnej pudrovej ružovej v kombinácii s čiernou. 


Musím povedať, že výhra prišla precízne zabalená v obrovskej škatuli, aby sa nič nestalo ani produktom, ani kabelke - tá nebola pokrčená, ani poškodená - dokonale vystretá... naozaj chválim, ako zodpovedne k svojim blogerkám a zákazníkom MARY KAY pristupuje ✿ Gratulujem dievčatám ešte raz a Vám všetkým už teraz sľubujem čoskoro ďalšiu originálnu súťaž :)
Pekný, síce sychravý a upršaný, ale za to hádam úspešný a príjemný deň 
✿. 


You May Also Like

0 comments