Oligodermia - krása zrodená pod Eiffelovou vežou

by - August 03, 2016

Créme intensive aux Liposomes 


Na Český trh sa dostala francúzska značka starostlivosti o pleť Oligodermie. Jej korene siahajú do roku 1976, kedy doktor Legrand, ako lekár zaoberajúci sa estetickou medicínou hľadal spôsoby a miešal ingrediencie, aby vytvoril jedinečnú radu kozmetiky, vyznačujúcu sa najvyššou kvalitou.

Táto značka je dostupná online na českom eshope ZDRAVÍ-KRÁSA , ktorý ponúka množstvo produktov tejto značky a tým ju robí dostupnou nielen na českom, ale aj slovenskom trhu.Eshop ZDRAVÍ-KRÁSA mi poskytol na testovanie pleťový krém - Intenzívna starostlivosť s lipozómami, a ja som bola naozaj zvedavá, aký bude mať efekt.
V prvom rade som si naštudovala, čo také lipozómy s pleťou dokážu narobiť. Zistila som, že sa jedná o lipidové (tukové) nosiče, ktoré sú schopné viazať aktívne látky. Ich tuková povaha im umožňuje ľahký prienik do buniek cez ich membrány, ktoré majú podobnú štruktúru, takže lipozómy nimi voľne prechádzajú. Vnútri buniek tak uvoľnia svoje aktívne súčasti, ktoré priamo bojujú so známkami starnutia pleti a poskytujú jej dokonalú výživu.
Okrem toho krém obsahuje aj výťažky z Boráku lekárskeho, známeho pre svoje omladzujúce účinky.Hneď ako mi prišiel balíček som otestovala konzistenciu tohto krému. Bol ľahučký a očakávala som zloženie, ktoré nemastí a nezaťažuje pleť. Krém som nanášala denne na pleť očistenú tonikom a môžem povedať, že sa ihneď vstrebal, neupchával póry a pleť bola pocitovo okamžite hydratovaná a pružnejšia.

Moja pleť je vo všeobecnosti zmiešaná a citlivá a tak musím vždy poctivo voliť produkty, ktoré na ňu nanesiem. Tento krém je veľmi šetrný a nespôsobil mi nijakú alergickú, či inú neočakávanú reakciu, čo potvrdzuje naozaj kvalitný výber ingrediencií a prísnu kontrolu výroby, ktorú značka Oligodermie sľubuje.Krém má príjemnú vôňu, no nie je parfumovaný, čo mi vyhovuje, pretože poväčšine tie kvalitnejšie krémy parfumované nebývajú. Po týždni používania som zbadala, že je moja pleť pružnejšia a hydratovaná, bez ošupovania alebo začervenania. Dlhodobý efekt vrámci boja proti vráskam zatiaľ neviem posúdiť, no dávam tomuto krému veľké nádeje.Priznám sa, že doteraz som o značke Oligodermie nepočula, no po prezretí katalógu a stránky ZDRAVÍ-KRÁSA sa budem zaujímať aj o ostatné produkty starostlivosti o pleť, nakoľko výber je široký a veľmi zaujímavý.

Balenie krému je dostačujúce - 50ml a určite vydrží pomerne dlhú dobu. Hodnotím tento produkt ako jeden z luxusných kúskov v boji proti vráskam. Môžem povedať, že tak ako jeho krásne balenie, skrýva veľký potenciál aj vnútri neho.:)

Ak ešte stále váhate, hovorím, poďte do toho ! Každá žena si zaslúži svoj kúsok luxusu a krásy. Navštívte Eshop WWW.ZDRAVI-KRASA.CZ , kde nájdete mnoho ďalších produktov nielen značky Oligodermie, ale aj mnohých ďalších - takže je z čoho vyberať !

Krásny deň :* 

You May Also Like

0 comments