Vanilla obsession

by - May 02, 2016


The sweet taste and smell... romantic color of vanilla seeds, all sorts of vanilla products in the market. That is what I love to enjoy! Are you the same maniac as me ? Read further..

Jemná sladká chuť a vôňa, romantická farba vanilkových semiačok, všetky druhy produktov z vanilky na trhu. To je to, čo mám rada! Patríš k nám, vanilkovým maniakom? Čítaj ďalej..

Prinášam časť mojej obľúbenej vanilkovej zbierky a popisujem ich krásy a benefity. Tieto produkty používam denne už pár rokov a som nadmieru spokojná s ich účinkom.

This is the part of my vanilla collection and I´d like to decribe, what my obsession is about. These products are used by me every day for few years, that is why I write you about them. 


Začínam mojou "topkou". AVON HYDRATAČNÝ KRÉM NA RUKY S VANILKOU A SÓJOVÝM MLIEKOM - toto je jednoznačne najlepší krém na ruky, aký som mohla kedy vyskúšať. To, že je s vôňou vanilky je už len jeho ďalším benefitom. Tento krém sa do pokožky absorbuje takmer okamžite a zanecháva pocit jemnej pokožky s dlhotrvajúcou vanilkovou vôňou. A keďže som náročná, nie je vanilka ako vanilka. Pre mňa je toto jediná reálna vanilková vôňa. Je dostupný za bezkonkurenčnú sumu pohybujúcu sa okolo 2 Eur.

The first, and my top favourite one is AVON Naturals Vanilla and Soy milk hand cream - with its perfect hydratation effect leaves my skin perfectly smooth with vanilla smell on it. It is the best hand cream I have ever tested, and I am not gonna use any other. Even the vanilla smell is so real ! Comes with other vanilla AVON Naturals products in Avon in very reasonable price around 3 Euros.

AVON NATURALS TELOVÝ SPREJ VANILKA : Toto je jednoduchý, jemný a ľahučký telový sprej, ktorý je bratom vyššie uvedeného krému na ruky. Opäť bezkonkurenčná cena, príjemné zloženie. Osvieži kedykoľvek počas dňa a ja ho používam dokonca aj na vlasy :)

AVON Moisturizing Vanilla Fragrance Spritz : brother of the previous one, coming with a light, fresh and beautiful fragrance. Can be used any time during the day or after bath. I personally misuse this one for the freshness of my hair too :) 


PONIO / VANILKOVÁ KOCKA ( 50 / 100 g ) : Toto je čistý zázrak ! Prichádza k nám neskutočná vec z dielne Ponio - čo je handmade značka s naozaj kvalitnými výrobkami čisto prírodnej kozmetiky, ktorá na Slovensku nemá obdobu. Je to kocka, pologuľa, čo len chcete, vyrobená z kakaového masla, bambuckého masla a vanilkových luskov - no nie je to výnimočná vec? Príjemná vôňa, môže sa použiť či už ako masážna kocka, telové mlieko, a u mňa taktiež krém na telo a ruky kedykoľvek počas dňa. Odporúčam ! Kocka v dvoch prevedeniach s rôznou gramážou a taktiež inými vôňami dostupná na http://ponio.sk/products/vanilkova-kocka alebo http://www.sashe.sk/Ponio/detail/vanilkova-kocka za vynikajúcu cenu.

PONIO / VANILLA CUBE ( 50 / 100 grams ) : What a miracle ! Have you ever seen something purely natural, hand made and perfect ? Ponio is a Slovak hand made cosmetics brand coming with totally natural products. This one suitable as a massage cube, body milk or even a body and hand cream any time during the day is a real miracle among miracles. Made from Cocoa, Bamboo butter and Vanilla seeds. Available online  : http://www.sashe.sk/Ponio/detail/vanilkova-kocka  or  http://ponio.sk/products/vanilkova-kocka .

PONIO / VANILKA & KOKOS pleťový krém : Jemný pleťový krémik s ľahkým zložením, vhodný na deň aj na noc. Upokojí pleť, na ktorej denne nosíme nánosy kozmetických prípravkov. Opäť dostupný na http://ponio.sk/products/vanilka-a-kokos-pletovy-krem , http://www.sashe.sk/Ponio/detail/vanilka-a-kokos

PONIO / VANILLA & COCOS face cream: Suitable for sensitive skin. This cream is both day & night and serves a perfect care for our skin. Can be also used as a make up base. available online:  http://www.sashe.sk/Ponio/detail/vanilka-a-kokos , http://ponio.sk/products/vanilka-a-kokos-pletovy-krem

You May Also Like

0 comments