Nákupy na TOPANKOVO.SK

by - May 17, 2016

Nie je to pravidlom, že nakupujem topánky online v e-shopoch. No ak sa tak už stane, vždy prezerám stránku www.topankovo.sk . Patrím k tým šťastlivcom, ktorým sedí vždy jedna a tá istá veľkosť, preto taký nákup pre mňa nie je lotéria. Dnes mi prišli ďalšie topánočky z tejto stránky a nedá mi nepodeliť sa o moju skúsenosť.

Zlaté mokasíny Sofi - aktuálne v ponuke.

Výhody tohto eshopu sú * rýchlosť, * spoľahlivosť a * presnosť. Čo tým myslím ? Topánky dostanete doručené až pred dom do 2 dní od odoslania objednávky. Stránka obsahuje aj tabuľky veľkostí, presný popis tovaru.
Okrem toho viem, čo objednávam. Topánky vždy prídu dôkladne zabalené - okrem toho, že sú poriadne vystlané papiermi, plastovými paličkami proti znehodnoteniu a pokrčeniu, je každý jeden kus zabalený vo vrecku proti prachu. Balenie obsahuje aj náhradné opätky, faktúru a reklamačný formulár.


Topankovo okrem toho ponúka neustále zľavy, či sa už jedná o zľavu z ceny tovaru, alebo poštovné zdarma, alebo oboje. Je to naozaj zaujímavý eshop, kde mi topánky sadnú vždy.
Použila som fotografie mojich vychytávok z topankovo.sk. Aktuálne sú dostupné zlaté mokasíny a nude lodičky. Ale ponuka je veľmi pestrá a neustále sa obnovuje :)
You May Also Like

0 comments