CATRICE kozmetika

by - May 02, 2016

V sieti predajní DM som už dávnejšie chodila okolo kozmetiky značky Catrice. Nevedela som, čo by som od nej mohla čakať, ale nakoniec som si uvedomila, že ak to sama nevyskúšam, tak na to neprídem.
Veľa beauty tutoriálov obsahuje túto kozmetiku, a preto som sa rozhodla pre pár produktov, ktoré v mojej zbierke aktuálne chýbali. Jedná sa konkrétne o :
* Catrice KOHL KAJALovú ceruzku na oči
* Catrice PRIME AND FINE Beautifying primer ako báza pod make up
* Catrice PRIME AND FINE Smoothing refiner taktiež báza pod make up
* Catrice CAMOUFLAGE CREAM podklad pod očné tiene
* Catrice HIGH GLOW minerálny rozjasnňujúci púder
* Catrice PRIME AND FINE Beautifying primer ako báza pod make up a * Catrice PRIME AND FINE Smoothing refiner taktiež báza pod make up  - tieto dva podklady ideálne zastúpili výrobky, ktoré som používala predtým. Prvý slúži ako podklad, ktorý je dlhotrvácny a dodáva pleti prirodzene rozžiarujúci vzhľad. Druhý má funkciu "Smoothing", vďaka ktorej vyhladzuje vrásky, póry a takto vytvára jedinečný poklad na nanesenie make upu.

* Catrice KOHL KAJAL ceruzka na oči : ja som si ceruzku vybrala v žiarivo ružovej farbe, nakoľko som potrebovala docieliť krásny efekt pod upraveným obočím, čo sa mi s ňou jednoducho podarilo. Nie je ani málo, ani príliš trblietavá. Veľmi kvalitná voľba.

* Catrice CAMOUFLAGE CREAM podklad pod očné tiene - bála som sa, či naozaj "chytí". Základom je, aby podklad na očné tiene vytvoril takú bázu, že tiene vydržia a vytvoria krásnu, sýtu farbu. Tento krém je telovej - make upovej farby, stačilo naniesť veľmi jemnú vrstvičku a efekt sa dostavil.

* Catrice HIGH GLOW minerálny rozjasnňujúci púder - tento púder som kupovala najmä so zámerom vyskúšať novú metódu kontúrovania - nekontúrovania Strobing. Jedná sa o nanesenie rozjasňovača na miesta, ktoré majú na tvári najväčšmi vyniknúť - lícne kosti, stred chrbta nosa, nad pery, brada a ponad obočie. Efekt naozaj dosiahol, jediným mínusom bolo prílišné trblietanie na denné nosenie - ale taký je každý rozjasňovač.


Kozmetiku CATRICE som testovala niekoľko dní a bola som veľmi spokojná. Určite ju zahrniem do svojho kozmetického kufríka a budem ju s obľubou využívať. Všetky produkty tejto značky nájdete či už v sieti predajní DM, alebo na webovej stránke http://www.catrice.eu/sk/domov.htmlYou May Also Like

0 comments