VIP raňajky Mary Kay

by - October 26, 2017


Čo urobíte, ak dostanete pozvanie na raňajky v spoločnosti žien s rovnakým záujmom a láskou k farbičkám? Idete do toho !
Minulý týždeň sa v Bratislave v sídle spoločnosti Mary Kay konali VIP raňajky, kde boli predstavované aktuálne novinky platné od 16.10. a multimasking, metóda využívania viacerých masiek na tvár súčasne podľa jednotlivých požiadaviek pleti.


Hneď, ako sme do Mary Kay s blogerkami prišli, nás privítali dievčatá Katka a Evka. Nechýbala ani Dorotka, ktorá nám už v apríli pri predstavovaní noviniek taktiež radila a odovzdávala svoje skúsenosti s výrobkami. Už od začiatku vládla veľmi príjemná atmosféra, pretože v spoločnosti súčasne prebiehala aj oslava narodenín riaditeľky firmy. Keď sme sa spolu s blogerkami a zástupkyňami tlače usadili, dievčatá nám hovorili o metóde multimasking.
Je to šikovná metóda aplikácie viacerých masiek súčasne. Na T zónu, kde je pleť mastnejšia a kde sú upchaté póry sa použije uhlíková maska Clear Proof, na unavené, či opuchnuté okolie očí- očná maska a zvyšok pleti hydratačná, či rozjasňujúca maska. Ak chcete mať krásne, hydratované a jemné pery, odporúčam aj masku na pery Satin lips, respektíve cukrový peeling. Peeling si naneste na pery, nechajte rozpustiť a občasne premasírujte trením pier, aby sa odstránili odumreté vrstvy pokožky.

Dorotka nám prezradila aj svoj tip pri aplikácii balzamov na pery, či rúžov. Najlepšie je použiť štetec, alebo naniesť balzam na chrbát čistej ruky, aby ste si používaním balzamu priamo z tuby nezanášali baktérie a čiastočky špiny priamo do balenia. To isté platí aj pre masky, či krémy. Predĺžite mnohonásobne životnosť Vašich obľúbených výrobkov, nehovoriac o hygiene ak líčite iné ženy.Katka spolu s Alenkou z portálu kamzakrasou.sk si otestovali multimasking aj v praxi. Zatiaľ čo masky pôsobili, Katka s Evkou nám predstavili novinky Mary Kay na túto jeseň a zimu, ktoré sú už v predaji. Sú medzi nimi skutočne zaujímavé kúsky, nechýba dekoratívna kozmetiky, krémy, vôňa, či doplnky pri líčení- takpovediac z každého rožku trošku. Veľmi ma zaujala novinková sada 3 štetcov na tieňovanie očí v praktickej metalickej taštičke. Povedala by som, že značka ide so súčasnými beauty trendmi a štetce boli minimálne na omak jemné a hebké.


Ďalšie novinky by som Vám predstavila v osobitnom článku po ich dôkladnom otestovaní. Môžte sa však pokochať fotografiami na to, na čo sa môžete v recenzii tešiť.Asi najviac diskutovanou novinkou je biocelulózová maska, ktorá sa pre najlepší efekt aplikuje 2 x do týždňa. Ja som tú svoju dala otestovať manželovej mamine, keďže je určená pre zrelú pleť a som veľmi zvedavá na výsledky.


Toto stretnutie bolo pre mňa o to špeciálnejšie, že som sa podujala nalíčiť Katku, ktorá sa mi zverila do rúk. Vyskúšala som si tak niektoré novinky priamo na mieste a keď budem mať aj fotografie z líčenia, určite Vám ich sem pridám. Veľmi sa teším, že som opäť dostala pozvanie na toto milé stretnutie, a opäť pokecala s babami z Mary Kay a blogerkami, ktoré už beriem ako svoje kamošky :)

Ako ste na tom vy? Vyskúšali ste si už niektoré z noviniek Mary Kay?
Prajem Vám krásny večer
a teším sa pri ďalšom článku,


You May Also Like

2 comments

  1. bolo to opäť skvelé stretnutie tak ako vždy :) a obdivujem tvoju odvahu prihlásiť sa na nalíčenie Katky :)
    MakeUpByVeo

    ReplyDelete
  2. aj ja som si stretnutie veľmi užívala, a už teraz sa teším na ďalšiu akciu. Tiež ma veľmi zaujali tie roztomilé ružové štetce, teda myslím, že každú jednu zaujali :) a Katku si nalíčila nádherne <3

    ReplyDelete