trend IT UP !

by - September 06, 2017


Ahojte,
ako ste mali možnosť vidieť na mojom IG profile a v instastories, tento týždeň som testovala produkty značky trend IT UP, ktorá je dostupná v sieti drogérií DM. K tomuto balíčku kozmetiky na testovanie som sa dostala vďaka portálu modrykonik.sk, kde som sa zapojila do výzvy a spoločne s ostatnými 9 dievčatami som bola vybratá na testovanie.
V balíčku som si našla celkovo 7 produktov dekoratívnej kozmetiky trend IT UP a to konkrétne :
2 in 1 Camou Make up & Concealer - Makeup a korektor v 1 odtieň 020
Face contouring set - kontúrovacia paletka 020
Double volume & shine nail polish - lak na nechty odtieň 090 
Multiplying eyettention mascara 
Metalic kajal - metalická kajalová ceruzka na oči 050
The nudes - paletka očných tieňov 020
Velvet sense lipstick pen - matný rúž v pere odtieň 020 


2 in 1 CAMOU Make up & Concealer 

Make up a korektor v jednom bol asi prvým produktom, ktorý som otestovala. Make up si klasicky nanášam na vyčistenú, tonizovanú a hydratovanú pleť pomocou navlhčenej hubky na make up. S textúrou sa príjemne pracovalo, bol tekutý, nie príliš hustý a na pleti pôsobil prirodzene. Keďže je podľa popisu vysokokrycí, použila som aj ďalšiu vrstvu na prekrytie kruhov pod očami a prekvapivo sa osvedčil. Naozaj má make up vyššiu kryciu schopnosť a v prípade pleti, ktorá nevyžaduje farebné korekcie ho možno použiť aj ako korektor. Keďže som chcela využiť produkty naplno, naniesla som si malé množstvo aj na celé očné viečko pre zjednotenie tónu a ako podkladovú bázu. K dispozícii som mala odtieň 020, ktorý mi teraz v lete sadol. Odtieň má ružový podtón a myslím si, že aj istú vôľu prispôsobiť sa tónu pleti. Počas dňa mi make up, ktorý je určený na zmiešanú až mastnú pleť absolútne nezachádzal do vrások, nezlieval sa a necestoval po tvári. Na to, že sa väčšinou postupom dňa zvyknem lesknúť v oblasti T zóny to v prípade použitia tohto make upu nebolo také zlé. Pleť sa mi nevysušovala, pôsobila zdravo a po tomto produkte budem určite rada opakovane siahať. Na to, že sa jedná o "drogériové produkty" som bola veľmi milo prekvapená.
Face contouring set


Ďalším produktom dekoratívky trend IT UP, ktorý sa mi dostal pod ruku bola kontúrovacia paletka v odtieni 020. Keď som ju zbadala prvýkrát, tak som si pomyslela, že skôr pripomína paletu rozjasňovačov, pretože všetky tri púdrové farby sú trblietavé a tým pádom by som najtmavšiu s vtlačeným názvom CONTOUR nemohla použiť na kontúry nosa, krku, čela... Je to v podstate bronzer s teplejším podtónom. Napriek tomu mi však sadol a používam ho na zvýraznenie lícnej kosti. Čiže výlučne ako bronzer. Ostatné dva odtiene GLOW a HIGHLIGHT sú rozjasňovače - Glow do zlata a Highlight v studenom tóne. Neviem presne, ako toto malo byť pôvodne myslené, mne sa oba osvedčili na jeden a ten istý účel. Farby sú konzistenciou dobre spracovateľné, neprášia a veľmi dobre sa s paletkou pracuje. Na oficiálnej stránke DM Drogérie nájdete aj ďalšiu paletku, ktorá už obsahuje matné odtiene a bude sa s ňou dať pracovať asi o niečo lepšie, pokiaľ sa rady s kontúrovaním tváre vyhráte ( nos, čelo, brada a pod).Doble Volume & Shine Nail PolishV balíčku nás čakal aj lak na nechty v odtieni 090, čo je taká príjemná "mauve" farbička vhodná práve pre nadchádzajúcu jeseň. Celkovo sa mi páčilo, že výrobky v balíčku "ladili" a mohli sme s nimi vytvoriť takmer kompletný look. Tento lak na nechty mal hustejšiu textúru, čo mi vyhovuje, mal hrubší plochý štetec, zrezaný do oblúčika. Toto mávam na lakoch na nechty rada, pretože jednoducho,  v 2 ťahoch maximálne, nanesiem lak na celý necht bez zbytočného pretierania. Ja som lak testovala na gélových nechtoch, a posunula som ho aj svojej mame, ktorá ho otestovala na svojich vlastných nechtoch. Mne lak zliezal po 2-3 dňoch z končekov nechtov pri klasických domácich činnostiach, ostatok držal asi týždeň. Moja mama na lak použila topcoat a lak  jej vydržal asi 5 dní. Farbička je sýta a vystačíte si aj s jedinou vrstvou. Keďže ja som ale testovala na umelých nechtoch, nie je moja skúsenosť relevantná.Velvet Sense Lipstick Pen 020Ďalšia mauve farbička, tentokrát v podaní matného rúžu v pere, si u mňa našla svoje miesto. Tento rúž ma veľmi potešil. Je prekvapivo dosť pigmentovaný, jednoducho sa nanáša a kĺže pri aplikácii. Vypitie jednej kávy síce vydržal, no s obedom si neporadil :). Výdrž teda hodnotím nízkou známkou. Paradoxne mám takéto rúže rada, pretože pri odvážnejších farbách nie som tak sebavedomá, aby som sa išla v pohode naobedovať do mesta a nemala obavy, že mi rúž na perách vyrobí mapy a škvrny. Pri tomto rúži som vedela, že zlezie celý, vyberiem z kabelky a opravím. Napriek spomínanej nízkej výdrži si pôjdem do DM zakúpiť minimálne ďalšie dva odtiene. Pery vôbec nevysušoval, necítila som pnutie ako pri tekutých matných a celkovo som s ním veľmi spokojná.


Multiplying eyettention mascara & Metalic KajalPostupne sa dostávame ku líčidlám na oči. Začala by som maskarou, ktorá ženy rozdelila na dva tábory. Niektoré si ju nevedeli vynachváliť, iné ju absolútne zavrhli. Keďže každá máme inú dĺžku, vytočenie, kvalitu rias, každej vyhovuje niečo iné. Ja preferujem klasické kefky a táto špirála ma potešila z balíčka asi najviac. Má hustú kefku, s pevnými, no poddajnými štetinami a je zaoblená tak, aby ste si ju naniesli aj na mihalnice vo vonkajšom a vnútornom kútiku oka. Ja si ju môžem pretierať aj viackrát za sebou, riasy mi nezlepila ale pekne oddelila. Okrem toho má predlžujúci efekt a za seba ju môžem len odporúčať. Ak je dostupná aj vo vodeodolnej verzii, určite si ju pre "moje" nevesty kúpim.


Najskôr som nevedela, či metalickú kajalovú ceruzku využijem, no napokon som si ju dala hneď pri prvom líčení, ktoré som s výrobkami vytvorila. Zaujala ma asi najmenej, ale skôr preto, že som si od vysúvacích ceruziek akosi odvykla a preferujem tekuté linky. Bola trošku tuhšej konzistencie, ale s primeranou pigmentáciou a dobrou výdržou. Na druhom konci ceruzky je aj praktická hubka na rozmazanie ceruzky, čo je plus. Odtieň 050 má krásnu zlatistú farbu a určite sa bude na jeseň hodiť.The NudesNa záver som si nechala paletku očných tieňov The Nudes. Už z názvu je zrejmé, že sa jedná o odtiene hnedej a farbičky v paletke možno rozdeliť na matné, trblietavé a jeden metalický. Pri pohľade na paletku zľava doprava sú prvé dva odtiene trblietavé, vhodné na rozjasnenie pod obočím, vo vnútornom kútiku oka a pohyblivom viečku. Ďalší svetlohnedý odtieň som využila ako prvý, prechodový blendovací odtieň. Znamená to, že ho aplikujem do záhybu oka ešte predtým, ako začnem tieňovať oko a pridávať ostatné farby. Vďaka tomu sa farby lepšie do seba "zlejú" a líčenie pôsobí ako jeden celok. Ďalší odtieň hnedej bol metalický a posledné dva matné. Predposledný odtieň som pri svojich líčeniach využila aj na obočie a s posledným vytvorila očnú linku. Tiene boli veľmi dobre pigmentované, využila som pod nich spomínaný make up z balíčku ako podklad. Nanášala som ich pomocou štetcov, pretože nikdy nevyužívam pribalené penové aplikátory. Napriek negatívnym recenziám som si tiene obľúbila, u mňa mali výdrž skutočne od rána do večera bez problémov. Nezlievali sa, ani nestratili na intenzite.


Na záver mám pre Vás pripravené aj líčenia, kde som využila produkty z testovaného balíčka. Jedná sa o dymové líčenie s využitím metalického odtieňa z paletky The Nudes a kajalovej metalickej ceruzky. Druhé líčenie "cut crease", som vytvorila taktiež s pomocou paletky a ostatných produktov, avšak použila som aj umelé riasy a iný rúž.

Líčenie číslo 1:Líčenie číslo 2:Ako je to s Vami ? Už ste otestovali niektoré z produktov novej značky v našich DM-kách ? Dajte mi vedieť v komentári :)

Pekný zvyšok dňa,


You May Also Like

5 comments

 1. Leni super článok💖určite si niečo zaobstarám....líčenia sú krásne

  ReplyDelete
 2. To druhé liečenie aka cut crease je prenádherné!
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  ReplyDelete
 3. Paletky jsou super, líčení ti sluší :))

  https://gabulka-lovelygirl.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. Som rada že je konečne už aj u nás. Minulý týždeň som si kúpila lak, ale ešte som ho nestihla otestovať :D No neskôr plánujem aj väčší nákup.

  AN Beauty Blog

  ReplyDelete