Môj toaletný stolík s favi.cz

by - June 26, 2017Ahojte!
Nedávno sa ma z favi.sk opýtali, ako by mal vyzerať môj vysnívaný toaletný stolík. Je to stránka, ktorá slúži ako multifunkčný vyhľadávač nábytku, dekorácií a bytových doplnkov a vo svojom katalógu má obsiahnutých vyše 200 predajcov.Zariaďovali ste si vlastnú izbu, či bývanie sami ?
Keďže aktuálne bývame v menšom byte, nemám veľmi priestor pre svoju fantáziu, kde by som sa naplno realizovala. Keď som bola menšia, na počítači som si v programe pre mladých architektov projektovala izby a ukladala nábytok do virtuálneho domu 😏. Postupne časom by som sa rada realizovala v niečom reálnom a väčšom, a chcela by som mať v dome, či byte svoj kútik. Obľubujem priestranné, čisté priestory a biely, či svetlý nábytok. Navodzuje vo mne pocit čistoty, slobody a voľnosti.
Rada si ukladám veci na vopred určené miesta, triedim si ich a mám všetko prakticky po ruke. Organizujem si rôzne priehradky, zásuvky a krabičky. Občas aj u mňa nastane ten moment, kedy si nájdem čas, všetko vyhádžem a triedim nanovo. Je to taká psychická očista, kedy sa človek zbaví starých, nepotrebných vecí a nie je na škodu prečistiť sa takto aj psychicky.Na favi.sk som objavila obrovský výber toaletných stolíkov a doplnkov. Priznám sa, že som túto webstránku absolútne nepoznala a bola som milo prekvapená sortimentom, ktorý je nadčasový a prídu si tu na svoje milovníci vintage, provensálskeho, či škandinávskeho štýlu a iných. Podľa mojej chuti som objavila veľa bielych doplnkov, ktoré som vo svojom návrhu doplnila tyrkysovou. Na stolíku určite nechcem veľa drobných zbytočností, na ktoré sadá prach, pretože stolíky ako také bývajú útle a radšej preferujem pár pekných vecí a dobre riešenie odkladacích priestorov.
Na stolíku by určite nemala chýbať šperkovnica so všetkými mojimi pokladmi a kozmetikou, ktorú používam denne. Zbytok si vždy odkladám do zásuviek a priehradiek. Rovnako by som si na stolík umiestnila aj košík na štetce, make up hubky a hrebeň a pokiaľ by som sa pri stolíku aj odličovala, tak by na ňom nechýbala sklenená nádobka s vatovými tampónmi do zásoby. Z dekorácií uprednostňujem vonnú sviečku, alebo tyčinky a ak zvýši miesto, tak možno aj fotografia v rámiku. Kvetiny mám veľmi rada, preto som pre inšpiráciu vybrala aj tieto zaujímavé vázy (viď foto a obrázok ).

Z ponuky stolíkov som vybrala ten, ktorý mal najviac zásuviek a tri zrkadlá - a určite nemusím vysvetľovať prečo💙. Mimochodom každý model nesie svoje meno a tento stolík sa volá Maria Antoinetta :). 

100 % by k stolíku pribudla komoda pre ostatnú kozmetiku, šperky a iné a niekde v inej časti izby klavír. Dúfam, že Vás moja inšpirácia zaujala a mrknete sa na stránku aj Vy.
Čo poviete, vybrali by ste si ? Čo by vo Vašej vysnenej izbe, či toaletnom stolíku nemalo chýbať?

Prajem krásny deň,


You May Also Like

4 comments

 1. tak takýto toaletný stolík je úplne perfektný, už pár rokov po ňom pokukujem ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
 2. Stolík je krásny, určite by som ho brala. Najmä vďaka množstvu zásuviek.

  AN Beauty Blog

  ReplyDelete
 3. Nádherné vecičky, brala by som všetko :D

  ReplyDelete
 4. Teda! Já moc nejsem na tyhle věci, ale tohle je parádní! :)

  Gabux

  ReplyDelete