W7 a prekvapenie s In the nudes paletkou

by - January 23, 2017

Ahojte krásky !
Dnes som si pripravila takú menej tradičnú recenziu spojenú s backstage náhľadom do fotenia kolekcie plaviek. Nedávno som si na KRASOTIKA.SK objednala paletku nude odtieňov značky W7 - volá sa IN THE NUDES, a nájdete ju na tomto linku. Okamžite mi padol zrak na cenu 7,10 Eur, čo je podľa mňa na to, že paletka obsahuje 12 odtieňov ružovej a hnedej veľmi málinko. Popravde som si ju objednala kvôli skvelým predvianočným zľavám a krásnemu obalu :). Prvýkrát som ju použila iba pár dní dozadu a bola som strašne prekvapená!Vyhotovenie paletky je taká povedzme "zahraničná klasika". Kovový krásny obal a papierový vnútrajšok. Nič zvláštne, ale veľmi efektné:). Balenie obsahuje aj obojstranný aplikátor, ktorý som zatiaľ nepoužila, takže sa neviem presne k nemu vyjadriť. Ja vo všeobecnosti tieto pribalené aplikátory nepoužívam, ale všimla som si zbežne, že jedna strana obsahuje malý blending brush, čo by som hodnotila ako veľké plus:)Farebne je paletka ladená do studenších tónov ružovej a hnedej, ale nájdeme tu aj teplé farbičky. Myslím, že jediným negatívom je to, že tu chýba poriadny svetlý odtieň nejakej krémovej, maslovej, alebo smotanovej farby. Vecou, ktorá ma na tomto výrobku neskutočne upútala bola pigmentácia farieb. Keď som paletku prvýkrát skúsila, bola som doslova VYVALENÁ neskutočne sýtou farbou. Ale že vážne! A tak som si povedala, keďže ma čakalo líčenie modelky na fotenie plaviek, kde som dostala zadanie - NUDE líčenie, moja voľba bola jasná :) .

Líčila som prenádhernú Karolínu Mikovú, prvú Vicemiss MISS Universe 2016. Ako som už na svojom FB profile písala, taká tvár sa líči naozaj sama. Karolínka je veľmi príjemná, pôvabná žena. Veľmi priateľsky sme sa počas líčenia bavili, zasmiali sme sa a poohovárali ( čo teda dúfajme pán kameraman vystrihne zo záberov 😁) a dokonca ma priučila, ako sa na instagrame používa služba instastories :D . No proste ženy sú ženy...


Fotili sa plavky značky RELLECIGA kolekcia 2017, a už teraz sa Vám môžem podľa toho, čo som videla zaručiť, že sa je na čo tešiť. Ja sama sa určite po niektorých kúskoch poobzerám na eshope. Keďže sa jednalo o makeup na fotenie, muselo sa s intenzitou vo všetkých krokoch pridať. Napriek tomu, že sme líčili nude, bolo potrebné urobiť líčenie výrazné, pretože ako samy na fotkách (ne)uvidíte, fotoaparát zhltne minimálne 50% z neho. Toto je potrebné uvedomiť si aj pri líčení na svadbu, ples, večernú udalosť - veľakrát sa totiž vizážistovi stane, že je modelka po namaľovaní tak trochu "dissapointed". Zdá sa jej to príliš.. Myslite však aj na to, že pri umelom večernom svetle Vám ubudne z akéhokoľvek líčenia aspoň polovica. Po nalíčení vizážistom sa poväčšine budete vidiet úplne inak, ako sa líčite samy. Rovnako na každom fotoaparáte, pri rôznych nastaveniach líčenie vynikne úplne ináč. Snažila som sa z paletky vyberať prevažne matné odtiene, aby modelka nevyznela ako diskoguľa. V podstate sme chceli docieliť prirodzený, fresh, plážový (?) look. Spoločne sme sa dohadovali, aby sme boli obe spokojné, čo nám, myslím, vyšlo :)Inak klasicky, venovala som sa poriadne obočiu, aby malo tvar, aby bolo krásne vyplnené- pretože to je hlavným pilierom, ktorý dotvára výraz tváre. Pleť sme zjednotili pomocou CC krému Mary Kay ( Medium to Deep). Kontúrovala som s paletkami od BH Cosmetics a MakeupRevolution. Pod oči som nanášala marhuľkové odtiene paletky korektorov MakeupRevolution. Na záver sypký púder, rozjasňovač.. A nude rúž :)Ak ste zvedavé na nejaké pikošky, alebo postrehy z fotenia, tak môžem pôvedať, že sa celé fotenie nieslo v profesionálnom a very friendly duchu. Karolínka sa postavila na stage a rovno sa fotilo - toto bola naozaj obrovská profesionalita, klobúk a sánka dolu!
Chcem sa poďakovať celému tímu Relleciga a všetkým zúčastneným za oslovenie a dôveru 💙💙💙.
Bola to pre mňa veľká česť, zážitok a skúsenosť. Verte Vašim snom a oni sa stanú skutočnosťou. Stay tunned, lebo toto je iba začiatok. 😙

Krásny deň všetkým,

Lenka

You May Also Like

8 comments

 1. Moc krásné líčení se Ti povedlo , velice jemné a hezké.

  ReplyDelete
 2. to líčenie je krásne a aj modelka je teda krásna ♥

  ReplyDelete
 3. Paletku mam a je skvela! :) som rada ze mas tiez pozitivnu skusenost :)

  ReplyDelete
 4. Tá paletka je nádherná, veľmi ma zaujali tie krásne farby na denné líčenie:)Inak na tých fotkách si ty? Lebo ak áno, si neskutočne nádherná!:)

  Giveaway o balíček produktov v hodnote 100€

  ReplyDelete
 5. Hezké líčení, paletka má krásné odstíny :)

  MagicBeautyLife

  ReplyDelete