Vianočné tajomstvo ovečkinho darčeka

by - November 07, 2016de bolo tam bolo, bola raz jedna ružová ovečka Mary, ktorá mala priateľku a tá sa volala Kay. Boli to najlepšie priateľky a široko ďaleko v krajine sa o nich vedelo, že sú nerozlučná dvojica. 
Priateľka Kay sa jedného dňa rozhodla, že daruje svojej najlepšej kamarátke skvelý darček. Vedela, že Mary je zaľúbená do všetkých kozmetických produktov, no jeden dôležitý v jej obrovskej zbierke chýbal. A tak sa rozhodla, že priateľku obdaruje práve na Vianoce. 
Ako tak rozmýšľala nad darčekom, dlho si nevedela poradiť. Mary totiž mala všetko. Farbičky, rúže, krémiky, a sama sa vedela o svoju pleť dôkladne postarať. Avšak po chvíľke uvažovania na to Kay hravo prišla. Predsa len sa našlo niečo, čo dokázalo ovečku Mary veľmi prekvapiť a potešiť.

Tento tajomný darček spĺňal všetky kritéria náročnej užívateľky. Keďže ovečka Mary už nie je tínedžerka, o svoju pleť sa stará dôkladne. Preto tento darček musel byť niečo, čo doplní túto dokonalú zbierku starostlivosti o pleť ako čerešnička na mňamóznej torte. Bolo to niečo, čo použije každý deň a za každého počasia. 
Ako sa tak tieto naše priateľky stretli, Mary ihneď padol zrak na veľký modrý darček so zlatou mašľou a nápisom Mary Kay. Srdce jej zaplesalo od radosti, pretože Mary Kay je jej najobľúbenejšia značka kozmetiky. Avšak čo mohlo byť zabalené v tejto obrovskej krabici ?
Medzitým ako rozväzovala zlatú mašľu jej stihla Kay prezradiť, že sa nejedná o produkt dekoratívnej kozmetiky, ani krém, alebo iný výrobok starostlivosti o pleť. Je to niečo, čo si nedokáže vybrať a naniesť na tvár, no jej tvári ulahodí iným spôsobom. "Tak čo to je? Nenapínaj ma!", povedala Mary a otvorila modrú krabicu.
No v nej sa odpovede nedočkala, pretože v modrej krabici sa nachádzala...........
..........ďalšia !!! "Je toto vôbec možné ?" Pomyslela si ovečka Mary a pustila sa do rozbaľovania menšej krabice a Kay pokračovala v popisovaní darčeka:
"Tento výrobok zabezpečí, že tvoja pleť po jeho použití ostane okamžite perfektne vyhladená, čistá a jemnučká na dotyk. Kto by si neprial takýto luxus na každý deň ? Okrem toho je tento výrobok veľmi praktický, skladný a môžeš ho dokonca použiť aj pod vodou v sprche!"
Tak ale tieto indície už naozaj nenechali ovečku Mary chladnou a okamžite potiahla konce zlatej mašle na druhej krabici. Akéže prekvapenie ju čakalo vnútri? Tretia krabica !!!Ovečka Mary si postupne začínala myslieť, že si z nej kamarátka Kay chcela iba vystreliť a celý nápad s darčekom je jeden veľký žart. Zmizol jej úsmev z pier a začínala sa cítiť nervózne. "Prečo ma takto chcela Kay nachytať?", smutne v duchu povzdychla Mary a s veľkou nevôľou potiahla a rozviazala aj tretiu mašľu a celá nesvoja už ani pomaly nepočúvala, čo popritom rozprávala Kay: "Uvidíš drahá, bude sa ti to páčiť! Keďže viem, že máš všetky rúže rúžov a odtiene odtieňov, chcela som Ti podarovať niečo, čo Ti sadne ako uliate. Nemusela som sa trápiť s hľadaním správnej farby, či vône, ktorá by Ti nakoniec nemusela vôbec sadnúť a môj darček by si odložila do kúta. Je to veľmi kvalitná vec z kategórie pre náročnejšie užívateľky a vedela som, že si potrpíš na krásnu pleť. Krabica, v ktorej je zabalený darček síce nie je velikánska, no za to Ti s istotou môžem povedať, že inú ako obrovskú radosť u Teba ani neočakávam."

Ovečka Mary teda tretí a poslednýkrát rozviazala mašľu na darčeku a konečne uzrela svoj darček! Ostala ohúrená a v nemom úžase vyberala produkt Mary Kay postupne z krabice. Spočiatku sa nezmohla na žiadne slová, no potom svoju priateľku silno objala! Darček, ktorý takto potešil ovečku Mary totiž bola čistiaca kefa Skinovigorate!
"Ako si vedela, čo mi máš kúpiť na Vianoce?", spýtala sa Mary. Kay jej postupne vysvetlila, že vedela, že Mary tento produkt Mary Kay ešte nepozná a mala by ho určite vyskúšať. Pripadalo jej to ako niečo, čo si možno Mary v knihe krásy aj obzerala, ale bála sa kúpiť si to. Takéto čistiace kefky totiž nie sú ešte tak populárne medzi ľudmi (ani ovečkami!!) a častokrát im nedôverujú. Keďže sama Kay si kefku už dávnejšie vyskúšala, vedela, že je to top medzi produktami čistenia a starostlivosti o pleť! Ovečky si spolu dali Vianočný punč a koláčiky a ešte dlho sa popri spievaní vianočných kolied bavili o kozmetike. Obe boli rady. Jedna obdarovala svoju kamarátku skvelým darčekom, a tá druhá bola veľmi šťastná, že na ňu priateľka takto myslí. Častokrát ani ovečky nevedia, čo vhodné darovať svojim priateľom, či príbuzným. Ak sa totiž nechcete zamýšľať, aký odtieň by bol vhodný, či vôňa, skúste aj vy niekedy takto "zariskovať" ako ovečka Kay! Ak svojho priateľa dobre poznáte, určite sa nepomýlite! :)

Táto rozprávka je mojim príspevkom v súťaži MARY KAY v spolupráci s portálom kamzakrasou.sk. Dúfam, že sa Vám páčila a inšpirovala Vás v hľadaní toho najlepšieho darčeka na Vianoce!

Lenka 


You May Also Like

5 comments

  1. Tak to je naozaj rozkošné. Asi nikdy by ma nenapadlo takto pekne napísať článok s použitím plynovej ovečky. Je to niečo úplne odlišné a ak mám byť úprimná, veľmi sa mi páči tento článok. Hoc túto kefku nemám, mám elektronickú čistiacu kefku od Braun a neviem si ju vynachváliť

    ReplyDelete