Silvestrovská noc s Mary Kay

by - November 30, 2016

Ahojte krásky! Už o pár hodín sa prehupneme do posledného mesiaca v roku 2016 a s ním prichádza aj čas radosti, vianočných príprav, voňavého pečenia a pripravovania sa na silvestrovskú noc. Mnohé z Vás už majú vo svojich plánoch jasno, a chystajú sa osláviť príchod nového roka vo veľkom štýle. Ak chcete zažiariť 31.decembra tento rok, určite nenechávajte svoju vizáž na náhodu :) . Je to síce pár hodín do obrovského odpočítavania do polnoci, avšak silvestrovské večierky patria medzi tie najnablízkanejšie a najvychytanejšie. Či už ste z malého mesta, alebo veľkomesta, nechajte sa inšpirovať mojím silvestrovským líčením, ktoré som pre Vás vytvorila výhradne pomocou kozmetiky Mary Kay, ktorú som si za posledného polroka neuveriteľne obľúbila.Nedávno som sa zapojila do súťaže na mojom obľúbenom portáli KAM ZA KRÁSOU , ktorý v spolupráci so značkou MARY KAY prichystal skvelú výzvu a 6 blogeriek vrátane mňa postúpilo do finále:) . Vo finálovom kole nám boli zaslané produkty Mary Kay v krásnom vianočnom balení ozdobenom rolničkami, avšak my sme ani len netušili, akú kozmetiku dostaneme. Pomocou produktov v balíčku sme mali vytvoriť líčenie, ktorým by sme chceli zažiariť a stať sa hviezdou silvestrovského večierka! :)


Môj krásny balíček kozmetiky obsahoval :
Ceruzku na obočie - Brunette 
Kontúrovacia ceruzka na pery- Clear 
Kontúrovacia ceruzka na oči - Plum
Mary Kay at Play Očný tieň a ceruzka na oči - Rebel Rose  
Kolekcia očných tieňov - Chai Latte 
Krémové očné tiene - Lagoon
True dimensions rúž - Sassy Fuchsia 
.. to znamená, že sme mali k dispozícii kompletnú pleťovú dekoratívnu kozmetiku na líčenie. Odtiene očných tieňov ma veľmi zaujali, pretože sa kombinovala jemná hnedá, sivá...a zrazu bum ! Modrý krémový očný tieň :). Rovnako ma v dobrom prekvapila ceruzka na oči, ktorá bola v odtieni slivkovej fialovej. Celé zakončil fuchsiový rúž a ja som vedela, že toto bude veľká výzva.
Dlho som premýšľala, ake líčenie zvolím, ako to celé vymyslím, pretože hviezda večierka poslednej noci v roku by mala vynikať. Ak zvolíme výrazné líčenie, netreba to už kombinovať s príliš pútajúcimi doplnkami. A tak som si vymyslela dymové líčenie, pretože je to niečo, čo často nenosím, a silvestrovská párty je príležitosť posunúť svoje hranice a skúšať, skúšať, skúšať.

Ak by som Vám mohla poradiť, ak sa chystáte na večernú ligotavú párty, kde je samozrejme veľa umelého osvetlenia a ľudia zvyknú radi fotografovať, zvoľte výraznejšie líčenie, ktoré bežne na den nenosíte. Ak sa nalíčite len jemne, verte mi, že to bude vyzerať ako také nude líčenie na bežný deň. Tak prečo nepopustiť uzdu fantázii v taký výnimočný večer.
Najprv Vám na detaile oka vysvetlím, ako som postupovala, a potom Vám odhalím celé výsledné líčenie :). Pleť som si upravila pomocou CCkrému Mary Kay v odtieni Very Light  a jemne vykontúrovala opäť CC krémom Mary Kay Medium to Deep. Obočie som upravila pomocu výbornej kontúrovacej ceruzky na obočie Mary Kay. Potom som si makeup naniesla aj na očné viečko a začala tieňovať pomocou blending štetca záhyb oka. Vybrala som si najtmavší odtieň z kolekcie očných tieňov Chai latte. postupne smerom k obočiu a do vnútorného kútika oka som použila najsvetlejší očný tieň z tejto paletky. Na pohyblivé viečko som naniesla taktiež najsvetlejší odtieň spomínanej paletky, ktorý mi poslúžil ako vhodný podklad a fixátor krémového očného tieňa, konkretne Lagoon. Tento som postupne nanášala a iným hustejším štetcom fixovala pomocou svetlého odtieňa. Totižto krémový očný tieň by mal tendenciu zachádzať do vrások a zhlukovať sa. Takto som ho postupne navrstvila až kým som nebola s jeho intenzitou spokojná:) . Pamätajte, že v líčení platí pravidlo POMENEJ A VRSTVIŤ ! Takto dosiahnete ten najlepší výsledok a so svojím líčením budete určite spokojné. Následne som naniesla hnedú očnú linku z dua očného tieňa a ceruzky Mary Kay at play na horné viečko a potom pokračovala očnou linkou na spodnej časti oka, tentokrát už s ceruzkou na oči v odtieni Plum. Tá mi poslúžila aj ako podklad pre tmavý očný tieň, ktorý som jemne naniesla aj pod oko a rozotrela. Potom som naniesla ceruzku vo fialovej farbe aj na spodnú "vodnú" linku a na riasy aplikovala skvelú špirálu Lash intensity mascara! Líčenie by nebolo kompletné, keby som zabudla na pery! Pre úpravu pier som použila kontúrovaciu ceruzku a následne použila rúž. Líčenie bolo hotové :)No a tu už je moje výsledné líčenie. Dúfam, že sa Vám bude páčiť a možno sa aj necháte inšpirovať:)
O ďalšom priebehu súťaže Vás budem určite informovať a vopred ďakujem za každý jeden hlas!
S produktami Mary Kay som bola nadmieru spokojná. V dobrom ma prekvapili a v najbližších príspevkoch Vás na ne čakajú recenzie :) !
Krásny večer praje

Lenka 

You May Also Like

7 comments

 1. Krásne! Páči sa mi, ako si zapracovala do líčenia všetky produkty :) A veľmi ti takéto výrazné líčenie pristane! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem Ti veľmi pekne Vierka 😘 Dlho, dlho som rozmýšľala čo vytvorím :-) teším sa na Tvoje líčenie !

   Delete
 2. Líčenie sa ti naozaj podarilo krása ;)

  ReplyDelete
 3. Krásné! Tohle líčení ti neuvěřitelně sluší a krásně ti zvýrazňuje oči. :)

  Gabux

  ReplyDelete