Maybelline The Blushed Nudes paleta

by - June 14, 2016
 Za oknami prekrásne počasie, ľudia sa slnia, pripravujú na leto a plánujú. Postupne zvliekame všetky tie ťažkopádne kusy odevov, ktoré nahrádzame letnými šatami a sandálkami. A takéto ľahučké, svieže a jemné môže byť aj Vaše líčenie. V drogérii ma upútala paletka očných tieňov od Maybelline s názvom The Blushed Nudes. 

Obsahuje pomerne bohatú zbierku 12 trblietavých odtieňov v nude odtieňoch a obojstranný aplikátor. Paletka je nádherná ružová a teda musím uznať, že človeka naláka už od pohľadu a hovorí : " Kúp si ma! :) " . Aplikátor je klasický, z druhej strany štetček. Ak mám hodnotiť kvalitu, tak je primeraný, neurazí a dá sa používať, ajkeď ja pri líčení volím vlastné štetce.

Ihneď po rozbalení som vyskúšala odtiene na ruke :


 Farbičky pôsobia veľmi príjemne a vyvážene, pigmentácia primeraná. Myslím, že každý typ človeka a pleti si nájde to svoje. Jediné čo by som podotkla je chýbanie netrblietavých nude odtieňov. Ajkeď sú farby jemné, líčenie vždy pôsobí slabo slávnostným dojmom. Ale je to aj o výbere farieb :)


 Líčenie
Dlho som neváhala a pustila sa do testovania :). Klasicky som naniesla svoju obľúbenú podkladovú bázu od Catrice - Camouflage cream, pripravila obočie pomocou paletky od Sleek - Browkit odtieň Medium a pustila som sa do tieňovania.V úvode som siahla po jemne ružovej (1), ktorú som naniesla na pohyblivé viečko. Potom som blendovacím štetcom do ohybu viečka naniesla tmavšiu hnedosivú (2). Pohyblivé viečko som pri vonkajšom kútiku oka vytieňovala tmavšou ružovou (3). Menším štetcom som jemne naniesla tmavšiu sivú (4) do ohybu oka, aby pohľad získal svoju hĺbku. Nakoniec som použila najsvetlejšiu farbu (5) do vnútorného kútika oka a pod obočie. Naniesla som gélovú očnú linku Maybelline a riasenku Luxe Caviar Black od AVONU. Po aplikácii makeupu som sa vrátila k očiam a aplikovala jemným štetcom odtieň (4) namiesto očnej linky. Paletku hodnotím ako veľmi kvalitnú, spoľahlivú, nakoľko líčenie vydržalo aj vyššie teploty v tomto horúcom počasí. Ako všade však samozrejme platí, že bez podkladovej bázy ani na krok :). Pigmentácia je primeraná a farby sú krásne sýte.

A tu je výsledok môjho líčenia s paletou The Blushed Nudes Maybelline New York :)


You May Also Like

0 comments