Astor Eye Artist Luxury Eyeshadow Palette

by - June 14, 2016


Ako druhú v poradí tento týždeň testujem paletu očných tieňov značky Astor - Eye Artist Luxury Eyeshadow Palette. Paleta disponuje 4 matnými očnými tieňmi, podkladovou bázou a posledným je zlatý očný tieň. Píše sa, že sa jedná o Highlighter - ale funkciu zvýrazňovača nespĺňa. Bola som totálne prekvapená, keď som paletu otvorila a zistila, že sa jedná o mastnejší tieň zlatej farby, ktorý po nanesení vytvára dojem zlatých šupiniek - WOW ! Ale teda highlighter to nie je veru.. :D

Čiže po objavení tejto zlatej bolo jasné, kam sa testovacie líčenie bude uberať :) . Farby som oskúšala aj na ruke :Čo sa týka pigmentácie, hodnotím na dobrú - treba použiť viac podkladu a trocha sa vyhrať pri nanášaní. Sú však jemné, pracuje sa s farbami veľmi dobre. Aplikátor klasicky obsahuje hubku a štetček z druhej strany primeranej kvality.


Líčenie Líčenie klasicky začínam podkladovou bázou Catrice Camouflage cream vo vrstve siahajúcej až pod obočie, ktoré som orámovala a upravila paletou Browkit od Sleek - odtieň Medium. V ďalšom kroku nanášam burgundy odtieň z palety do vnútorného a vonkajšieho očného kútika a rovnako blendovacím štetcom aj do záhybu oka. Do stredu pohyblivého viečka nanášam niekoľkokrát zlatý odtieň a vrstvím ho, až kým nedocielim želaný efekt :).  Pre väčší kontrast, čo už bohužiaľ na fotografiách nie je veľmi vidieť dotieňujem aj tmavomodrým odtieňom z tejto palety. Smerom k obočiu použijem najsvetlejší odtieň a pridávam očnú linku a maskaru. Po nanesení makeupu sa vraciam k očiam a dotváram spodnú linku oka len jemne štetcom opäť tou istou burgundy farbičkou.


 


You May Also Like

2 comments

  1. Tá zlatá! :O Posunula líčenie na úplne iný level! Prebehla som viacero príspevkov a naozaj krásne a nápadité líčenia, hneď sa pripájam na odber!

    ReplyDelete
  2. Jeeeee :)) dakujem Ti za naozaj velmi milý komentár :-) :*
    Ta zlata farba ma tam fakt prekvapila, som si ju v obchode nevšimla vobec :)

    ReplyDelete