Italia inspired Sleek MakeUp

by - June 10, 2016


ITALIA

Príspevok inšpirovaný krásou krajiny obmývanej Stredozemným morom. Je to moja dream land a jej farby a krásy ma asi nikdy neprestanú uchvacovať. Dnešné líčenie som preto nazvala Italia inspired. Použila som paletku očných tieňov Sleek MakeUp iDivine Acid v krásnej zelenej ako výraz olivovej farby charakteristickej pre západ slnka v Toskánsku.
Na pery som použila matný rúž Sleek MakeUp Matte Me v odtieni Bittersweet, ktorý reprezentuje nádhernú zamatovú červenú vo farbe lahodného talianskeho vína. Oba dostupné na www.krasotika.skRúž používam v oboch líčeniach aby som poukázala, aká je táto farba zaujímavá. Ak ju používam s teplými tónmi zelenej, vyznieva rovnako hrejivým dojmom. Naopak v ďalšom líčení so studenými farbami nadobúda úplne iné rozmery. Aj to sú čary líčenia, ktoré si môžme prispôsobiť vždy podľa nálady a okolností. Svet je farebný, nebojme sa s ním čarovať :)You May Also Like

8 comments

 1. Obě líčení jsou moc hezké, mám ráda zelenou, ale asi bych se přiklonila k líčení č. 2, je vhodnější na běžný den :) já zas tak odvážná nejsem :D :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem pekne ! Chystám ešte ďalšie trošku experimentátorské líčenia, tak hádam to vyjde ako má :))))

   Delete
 2. Oh, wow this look is amazing, you rock! You have a wonderful blog, would you like to follow each other?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you very much , and sure :) i ll follow you back :*

   Delete
 3. Krasne licenie, tieto farby ti naozaj idu a aj ruz ma skvelu farbu :)

  ReplyDelete