Chanel Rouge Allure Ink

by - April 16, 2018


Krásny deň,
po dlhšej dobe sa Vám hlásim s novým líčením a recenziou produktu. Toto líčenie, ktoré Vám dnes predstavím som nijak nenazvala, pretože som ani nevedela, aký by bol preň najvhodnejší názov. Bude to však skôr večerné a výraznejšie líčenie, ktoré som ozvláštnila farebnou linkou a použila som jemný matný rúž značky Chanel, o ktorom by som Vám chcela napísať niečo viac.Keď som si ho objednávala z internetu, vôbec som netušila, aký bude. Nečítala som si žiadne recenzie, dojmy a tak som to nechala celé iba sama na seba. Kozmetiku luxusnejších značiek nezvyknem kupovať, no ak sa už nejaká ku mne dostala, bola som zvyčajne veľmi spokojná. Na prvý pohľad som si nevšimla, že rúž má 6 ml, takže je to taký menší rúžik :). Ak mám povedať úprimne, ešte nikdy sa mi nestalo, aby som stihla rúž vyminúť do jeho dátumu spotreby a tak mi toto prekvapenie nebolo nejak nepríjemné. Chanel Rouge Allure Ink má pekný obal, logo značky na vrchnáčiku a matné sklenené telo. Aplikátor rúžu je klasický penový, na aký sme u matných, či všeobecne tekutých rúžov zvyknutí (foto).Čo Vás však asi najviac zaujíma je jeho konzistencia, pigmentácia, či drží, ako drží, a aký je:). V prvom rade by som ho nazvala lip tintom - niečo ako "prirodzené zafarbenie pier". Jeho pigmentácia je stredná, a ak chcete dosiahnuť silnú farbu, musíte ho vrstviť, čo však ide úplne v pohode. Vrstvy sa do seba okamžite zlievajú, nevytvárajú tvrdý nános, ani pancier. Rúž schne asi tak do 5 minút a pery absolútne nevysušuje. Vôbec neviete o tom, že ho na sebe máte, môžete rozprávať, jesť, piť a nezavadzia Vám nič na perách. Jeho výdrž je o niečo lepšia ako pigmentácia, vydrží nápoje aj nemastné jedlo a stráca sa postupne a rovnomerne.
Ja som si na notino.sk vybrala odtieň Amoureux, a veľmi dobre som urobila. Je to nude odtieň, ktorý je neutrálny. Ani teplý, ani studený, a bude sa hodiť ako na zimu, tak aj v lete. Naozaj krásna farba, ktorá na perách pekne ukáže. Použila som ho preto do svojho výrazného líčenia, ktoré tento rúž doplnil, ale neprebil. Všeobecne preferujem pohodlie, čo sa týka make upu, a najmä pri líčení pier. Nemám rada výrazné rúže, napriek tomu, že sú nádherné. Neviem sa s nimi stotožniť a asi by som si musela pery neustále kontrolovať:). Tento kúsok perfektne doplnil moju zbierku a vždy ho nosím so sebou v kabelke, ako taký môj malý "luxusný rúžik".Máte aj Vy vo svojej zbierke niečo drahšie a luxusnejšie ? Pochváľte sa a dajte tip!


You May Also Like

2 comments

  1. Ta rtěnka je opravdu nádherná. Já z nejdražších kousků mám ve své sbírce jen značku The balm. :-)
    welcometomyworld

    ReplyDelete
  2. Odtieň je veľmi pekný, nežný a príjemný na pohľad. Z drahšej kozmetiky sa u mňa nachádza akurát theBalm, no rada by som vyskúšala aj iné značky. :)

    Rebelliouslily

    ReplyDelete