Tip na Valentínsky darček pre muža

by - February 06, 2018
Poznáte to. Opýtate sa ho, čo by si želal na Valentína a on Vám povie, že chce, aby ste navarili. Opýtate sa druhýkrát a odpovie, že nič. Môj muž mi dokonca na otázku, čo mi kúpi on, odpovedal, že ma prekvapí tento rok a nedostanem nič 😀 .Muži nám často pletú hlavy minimálne aspoň tak, ako my im. A keďže aj my ženy rady prekvapujeme a dávame si záležať na našich darčekoch pre blízkych, väčšinou si už dopredu pripravujeme zoznam a hľadáme na internete rôzne tipy a inšpirácie.

Kupovať mužovi, priateľovi, či kamarátovi darček sa môže zdať ako vec zložitá, no nemusí to tak byť. Stačí si všímať, aké má záľuby, čo mu chutí a niekedy staviť len tak na vlastnú intuíciu. Zbytočným prekombinovaním plánov to môže skončiť neúspechom. A povedzme si, koľkokrát sme spravili niečo spontánne, a nakoniec to vypálilo absolútne skvelo ?


Ja sa tento rok zameriavam na online nákup darčekov na Valentína. Je to pre mňa ten najpohodlnejší spôsob nakupovania z pohodlia domova. Na stránke notino.sk už tradične čaká obrovský výber kozmetiky telovej, dekoratívnej, pleťovej, či obľúbených parfémov z celého sveta. Tento rok si na sviatok zaľúbených pripravili špeciálnu ponuku darčekov. Vyberať môžete z kategórie Darčeky na Valentína pre muža a Darčeky na Valentína pre ženu. Nákup si vytvoríte, zaplatíte a už len čakáte na balík doma. Absolútna pohoda.

Ja som si pre Vás pripravila vlastnú inšpiráciu darčekov vhodných pre muža. Vyberala som najmä produkty, ktoré patria medzi všeobecne obľúbené výrobky u našich polovičiek, alebo sú praktické, pretože to muži väčšinou ocenia najviac. Rovnako si nemyslím, že by ich špeciálne zaujímali vonné sviečky, mydielka do skrine, či podobné ženské záležitosti. Darček pre muža musí byť logický, praktický, využiteľný, využívaný, jednoduchý a pochopiteľný. A že ženy sú zložité bytosti.. :)
Pre všetky tieto dôvody som do svojho výberu umiestnila darčekovú sadu na holenie od Gillete, rovnako elektrickú zubnú kefku Oral-B. Každému mužovi sa vždy hodí šampón na vlasy do zásoby ( L´Oreál ) a sprchový gél ( Hugo Boss ). Ako prvé som vybrala hneď dva parfémy - jeden, môj najobľúbenejší mužský parfém Code od Armani a CK One - Calvin Klein One - uni sex vôňa, ktorú môžete používať aj vy. Vybrali by ste si podobné produkty pre svojho partnera, alebo preferujete úplne inú cestu?

Na záver by som Vás rada upozornila na bomba súťaž, ktorú si pre nás tento rok Notino pripravilo. Je to súťaž o balík kozmetiky v hodnote 1100 Eur a ďalšie dve ceny. Ja som sa už zapojila a budem držať palce aj Vám !! Určite skúste šťastie zahlasovaním o najpríťažlivejší dámsky a pánsky parfém :) .


Prajem Vám krásny zvyšok dňa,


You May Also Like

1 comments