Zoeva Concealer Spectrum a Spring Strobe Pallete

by - April 23, 2017Ahojte, nedávno ma na stránke Zoevy zaujali okrem noviniek aj fajn zľavy - pošta zadarmo a tak som šupla do nákupného košíka niečo, čo som obkukovala už dlhšie, a niečo, čo bolo iba pár dní horúcou novinkou.
Zoeva Concealer spectrum je paleta krémových korektorov, od bielej, lososovej až po tmavú hnedú. S paletkou sa dá pekne vyhrať a kontúrovať, avšak pre mňa je najtmavší odtieň príliš teplý a tak volím iné produkty. Korektory majú kryciu schopnosť pomerne slušnú, svetlejšie z nich sa dajú hravo použiť aj ako podklad pod očné tiene. Lososový odtieň zakrýva tmavé kruhy pod očami, inak tam z farebnejších korektorov nájdete ešte žltý. Zelený ostal v paletke opomenutý, ale ja ho nezvyknem používať. Korektory nanášam buď štetcom, alebo hubkou, ktorú som si obľúbila v poslednom čase asi najviac a používam ju takmer na všetko, čo sa pleti a krémových produktov týka.


Začiatkom marca predstavila Zoeva, a u nás sa objavila takmer okamžite, kolekcia paliet púdrových rozjasňovačov podľa "ročných období" a logicky aj farebných podtypov - Spring, Summer a Winter. Ja ako studený typ som vyberala jarnú paletku, ktorá obsahuje 4 rozjasňujúce púdre - zlatý, žltý, modrý a ružový. Tieto rozjasňovače sú natoľko pigmentované, že s dobrým bielym podkladom ich hravo využijete ako očné tiene. Určite si však nepredstavujte silné glitrované odtiene. Farby sú krásne, jemnučké a s príjemným shimerom. Veľmi som si paletku obľúbila, je hravá, ako stvorená na toto obdobie a na experimentovanie v líčení. Použila som ju napríklad pri kolaborácii s mojimi MUA kamoškami a vytvorila tak v spolupráci s farebnými očnými tieňmi BH cosmetics modré kontúry tváre, či nosa a čela.
Napriek silnej pigmentácii je paradoxne takmer nemožné úplne vierohodne odfotiť paletku rozjasňovačov. Okrem troch paliet Zoeva v marci priniesla ďalšie novinky v oblasti kontúrovania a líčenia a medzičasom pribudli ďalšie svieže novinky, ktoré predáva slovenský eshop http://www.makeupandmore.sk/.

Nechali ste sa aj vy zlákať novinkami Zoevy? Ktorý výrobok si získal Vaše 💜

Lenka

You May Also Like

1 comments