Líčenie inšpirované kvetom

by - April 03, 2017

Ahojte! Na dnešný príspevok som sa veľmi tešila, pretože som sa opäť dala dokopy s kreatívnymi ženami, ktoré sa venujú blogovaniu, líčeniu, natáčaniu make up tutoriálov. Sú to samé inšpiratívne, krásne baby a tak sme sa zhodli na téme: Líčenie inšpirované kvetom. Nemusia to byť priamo kvety nacapené na tvári, inšpiráciou môže byť čo i len odtieň lupeňov, tvar a podobne. A tak som rozmýšľala akou cestou sa vydám ja, a povedala som si, že tentokrát vyskúšam niečo plastické, 3D ..
Vychystala som sa do obchodov s kreatívnym tovarom a tvorila... a keďže dnešný príspevok nie je veľmi o texte a písaní, ale o farbách a inšpirácii, bude plný fotiek a doplním na záver už len zoznam použitých produktov a krátky popis :). Naše dielka sme zverejnili aj našich blogoch a instagramoch, tak si nás určite nezabudnite mrknúť všetky, pretože to naozaj stojí za to.


INSTAGRAM & BLOG:
Mirka: @mirfamakeup  
Danka: @danielalifestyle   a jej FB Fanpage 
Drew: @drews_beauty  a jej blog 
Aďka: @oxada  a jej FB Fanpage 
Miška: @aurabeautyblog  a jej blog 
Ja: @beauty_by_lenka 

Toto je moje líčenie inšpirované tyrkisovými kvetmi pivonky. Je to nádherná kvetina, ktorú som mala zakomponovanú aj v svadobnej kytice, ale v krémovom odtieni :). Tyrkisovú farbu som si vybrala preto, lebo je mojou obľúbenou a skombinovala ju s jemnou ružovou, aby líčenie nadobudlo dojem jari a sviežosti.
Postup
Na tvár som po nanesení makeupu, korektoru a púdru postupne lepila lupene papierových kvetov, ktoré som natrhala a pomocou lepidla na umelé riasy Essence pripevnila na pokožku pod okom. Použila som aj kamienky v rovnakej farbe, a tiene z paletky BH Cosmetics. Do záhybov oka a na pohyblivé viečko som nanášala odtiene a rozjasňovač. Volila som rôzne odtiene tyrkisovej až modrej a pomohla si aj tekutou očnou linkou vo fixke Avon a Super Liner značky L´oreal. Tiene z paletky som naniesla stipplingovým Zoeva štetcom kolmo na tvár a potom som pokračovala súvisle až pod lícne kosti, kde som si vykontúrovala 1/2 tváre ružovými odtieňmi. Smerom na čelo som pokračovala paletkou Zoeva Spring Strobe pallete, ktorá je momentálne horúcou novinkou značky a onedlho sa ju chystám aj recenzovať. Paletka obsahuje strobe-púdrové odtiene zlatej, modrej, ružovej a jemnej žltej, a tieto farby som postupne naniesla nad peru, na stred nosa, pod obočie a do stredu očného viečka. Potom (keďže som nemala kancelárske lepidlo, ktorým sa najlepšie fixuje obočie) som pomocou Dermacol Make up Cover, ktorý má vysokú kryciu schopnosť zamaskovala hnedé chĺpky obočia a naniesla postupne od Nyx Vivid Brights Petal očnú linku a pokračovala krémovým očným tieňom Mary Kay Lagoon a farby roztieňovala štetcami. Na oči som použila umelé riasy značky Essence. Pery som natrela tekutým matným rúžom Milani Amore Matte Darling a do stredu pier naniesla očnú linku Nyx, aby som vytvorila jemný ombre efekt.


Použité produkty : 
Mary Kay CC Krém Very Light a Light to Medium
Mary Kay Concealer Ivory
Mary Kay Minerálny púdrový make up Ivory 1
Dermacol Make up Cover 207
Nyx Cosmetics Vivid Brights Petal
Mary Kay krémový očný tieň Lagoon
Zoeva Spring Strobe Pallete
L´oréal Super Liner
Avon očná linka Super Extend Teal
Avon Luxe mascara Caviar Black
Umelé riasy Essence
BH Cosmetics 120 Color eyeshadow pallete 2nd edition
Milani Amore Matte Darling
Teddy - obchod s domácimi potrebami a kreatívnymi produktmi - papierové kvety a kamienky


Ako sme sľúbili, že sme s výzvami neskončili, sme aj splnili. Už teraz opäť chystáme niečo nové :) Dúfam, že sa Vám moje odviazané líčenie páčilo. Mne osobne sa najviac páči naša koláž, jej farebnosť a to, že sme tému poňali každá originálne a po svojom. Dajte mi vedieť v komentári, ako si líčenie podľa kvetu predstavujete vy :)
Prajem krásny deň,

Lenka 

You May Also Like

4 comments

 1. Prekrásne❤❤tyrkisovu milujem...všetky odtiene modrej😗😗nádherné odviazané jarné plné energie a výrazne líčenie💙💙som unesená😍😍

  ReplyDelete
 2. To je krásné! Nezkoušela jsi s tím jít mezi lidi? Zajímalo by mě jak by se tvářili :D :D
  Cosmokočka

  ReplyDelete
 3. Wow, je to úplne nádhernéééé! :) tvoje líčenie sa mi páči najviac :) a hneď potom to so slnečnicami :) Klobúk dole, holky :)
  World of Nicol

  ReplyDelete
 4. Celé líčenie je božské, ale to obočie ma dostalo! Je naprosto úžasné...

  Papi Lapi Blog

  ReplyDelete