GREEN Story a jedna skvelá kolaborácia !

by - February 12, 2017

Ahojte!
Veľmi sa teším tomuto príspevku, ktorý dnes publikujem. Nedávno som dostala správu od Andrejky, prekrásnej makeupartistky s ponukou, ktorá sa neodmieta. Okamžite ma jej správa nadchla !
Spojili sme sa totiž 6 žien, ktoré majú veľa spoločného a veľa odlišného. Spája nás láska ku kráse, farbám, líčeniu a kozmetike. Rovnako sme sa v podstate "spoznali" už skôr, na webe modrykonik.sk, kde tiež uverejňujeme naše makeupové inšpirácie v skupine " Účesy a líčenie ". 4 baby, Drew, Miška, Daniela a Mirka patria dokonca k moderátorkám skupiny.
Čo nás odlišuje je to, že každá si žijeme svoj život niekde inde, každá má svoj pohľad na krásu a líčenie, každá z nás je iná a vyzerá ináč.

No a o čo teda išlo ? Po úvodných dohadovaniach, do čoho vlastne pôjdeme sme sa zhodli na stanovení si spoločnej témy, na ktorú vytvoríme každá svoje originálne líčenie. Svoje líčenia sme si samozrejme neukazovali a odoslali Andrejke, ktorá to celé dotvorila do finálnej podoby a koláže. Veľmi sa teším, že na našich líčeniach presne vidno to, aká sme každá iná vizuálne aj pohľadom na estetiku. Každá sa s témou vyhrala neuveriteľne originálne a poskytla úplne odlišný "názor".
Naše výsledky spolu s kolážou si môžete popozerať aj na našich instagramových profiloch.

Do tejto kolaborácie sme sa zapojili my a naše INSTAGRAMY:
- Andrejka - @oxada
- Mirka- @mirfamakeup
- Drew- @drews_beauty
- Miška- @aurabeautyblog
- Daniela- @danielalifestyle
- Lenka- @beauty_by_lenka

No a akú sme si zvolili tému ? GREEN STORY, takže v hlavnej úlohe zelená farba. Nič viac, žiadne konkrétne podzadanie, každá mala voľnú ruku vo výbere hlavného prvku, alebo časti tváre, ktorú bude farebne ladiť do zelena. Či denné, či večerné líčenie, crazy, casual, alebo absolútne nenositeľné. Bolo to jedno, každá sa prejavila tak, ako to chcela, vedela a cítila.Andrea 

Takto sa s témou popasovala nádherná autorka celého nápadu Andrea, ktorá okrem toho, že je maminou 4 detí, perfektne vyzerá, zvláda zapĺňať svoj instagramový profil úžasnými líčeniami a inšpiráciami na vysokej úrovni. Ak by ste si ju chceli booknuť a pricestovať si pre svoj makeup k nej, žije v Anglicku :)
INSTAGRAM : @oxada


Mirka

Mirka je ďalšou mamou (dokonca dvojičiek), ktorá dala svetu a instagramu na vedomie, že patrí medzi topky a elitu, čo sa týka líčenia, hry s farbami, tieňovaním a kontúrovaním. To čo dokáže vyčarovať na tvárach žien mi vždy vyrazí dych. Nájdete ju aj na snapchate pod nickom mirfus.
INSTAGRAM: @mirfamakeupDrew

Takto vidí zelenú vo svojom líčení Drew, ktorú ako aktívnu blogerku určite viacerí poznáte. Je to žena, ktorej patrí moje obrovské uznanie za to, ako hrdo zastupuje vo svete modelingu "curvy" ženy - tie, ktoré majú krásne, ženské krivky, a stíha popritom líčiť, vlogovať a dávať na blog rôzne skvelé DIY tipy, ktoré som si už sama veľakrát skúšala aj ja:).
INSTAGRAM: @drews_beauty


Miška

Miška na mňa od začiatku pôsobí dojmom jemnej, elegantnej a umelecky založenej ženy. Takto sa s témou popasovala talentovaná žena, ktorá sa venuje farebnej typológii, a ak máte nejasnosti ohľadom toho, čo pristane práve Vám, mrknite na jej blog. Okrem toho, je z nás najčerstvejšou mamičkou :).
INSTAGRAM: @aurabeautyblog


Daniela

Daniela, ktorá patrí k moderátorkám skupiny Účesy a líčenie, a aktívne babám denne radí ohľadom kozmetiky, farieb, líčenia zapĺňa svoj instagramový profil inšpiráciami nielen v líčení ale aj móde, jedle a cestovaní. Je to prekrásna, luxusná žena a pre mňa budú takéto šikovné ženy inšpiráciou vždy. No a toto je jej príbeh zelenej...
INSTAGRAM: @danielalifestyle


Lenka

Na záver pridávam svoje líčenie, ktoré som vytvorila na túto tému. Moj instagramový profil som z osobného postupne premenila na beauty instagram, kde pridávam svoje líčenia, alebo líčenia klientiek. Rovnako tam nájdete aj beauty tipy a testovanie rôznych kozmetických prípravkov tak, ako aj tu na blogu :).
INSTAGRAM: @beauty_by_lenka Videli ste naše výtvory a dúfam, že sa Vám páčili! Ja osobne som očarená každým jedným líčením a chcem sa babám poďakovať, že ma zobrali "do partie" . Je to pre mňa veľká pocta a zároveň prezradím, že touto spoluprácou sme iba začali, takže do budúcna čakajte omnoho, omnoho viac 💚💚💚
Určite si pozrite naše výtvory na INSTAGRAME a budeme rady, ak nám dáte svoj 👇Follow.
Prajem krásny záver víkendu a určite mi prosím dajte  v komentári vedieť, ako sa Vám takýto druh článku páči. Môžete mi takisto dať vedieť, čo si o našich líčeniach myslíte vy 💚.

Lenka

You May Also Like

2 comments

 1. och krásne si podala ten článok aj s tou predstavovačkou nás všetkých, klobúk dolu :) líčenie je veľmi krásne a som zvedavá, čo vymyslíme nabudúce :)
  Drew's Beauty

  ReplyDelete
  Replies
  1. Okamžité a spoľahlivé úver.
   Mám kapitál, ktorý sa použije na udelenie osobitných pôžičiek
   krátkodobé a dlhodobé od 2000 EUR do 1.000.000 EURO každému
   vážne chcú tento úver. 3% úrok ročne podľa výšky pripravený, pretože
   je špecifická nie som porušovať úžery aktu. môžeš
   splatiť Maxim na 3 až 25 rokov v závislosti od výšky pripravený. Je to pre vás vidieť
   pre mesačné platby. Pýtam sa len potvrdenie o dlhu
   vlastnoručný certifikovaný a tiež niektoré doklady poskytnúť.
   lucastrid123@Gmail.com

   Delete