Veselé Vianoce od Lenky

by - December 27, 2016


Ahojte priatelia !
Sviatočné dni sa u mňa nesú v dobrej nálade plnej vôní, lásky a rodinnej pohody a preto sa k blogovaniu dostávam pozvoľna až teraz !
Chcela by som Vám však popriať, aby ste ešte prežili prekrásne nadchádzajúce dni a strávili ich so svojimi najmilovanejšími. Skúste sa nachvíľu zastaviť a užiť tú atmosféru. Je jedinečná a nádherná. Ak máte vo svojich srdciach smútok, alebo hnev, tak ho odhoďte preč, pretože vraj rozčuľovať sa, znamená týrať seba samého pre hlúposť iných. Mojim dobrým liekom na hnev je povznesenie sa a uvedomenie si, že nikto nie sme dokonalý a odpustením získame vnútornú slobodu hlavne my sami! :)

V najbližších dňoch som si pre Vás nachystala zaujímavé recenzie, články a dokonca aj zaradenie fitness témy do môjho blogového sveta. Veľmi sa na to teším už teraz! Chcela by som sa Vám poďakovať za Vašu priazeň a milé slová, ktorými ma vždy obdarujete. Ste mojim hnacím motorom. Neváhajte ma akokoľvek kontaktovať v prípade otázok ohľadom líčenia, produktov a iných, ako to robíte. Je mi cťou môcť Vám poradiť a vážim si Vašu dôveru, ste skvelí !!!

Mnohí sa ma pýtate na natáčanie líčiacich videí a tutoriálov. Pretože máte záujem, rozhodla som sa pre Vás natáčať videá už od nového roka:) To ešte len bude sranda :)

Plánujem aj spolupráce a líčenia s ďalšími krásnymi babami blogerkami, na čo sa teším úplne najviac.

A záverom Vás ešte pozývam na svoju VIANOČNÚ GIVEAWAY, kde ešte do konca roka hráte o dva balíky kozmetiky v hodnote 100 Eur. Ak sa Vám náhodou cena neujde, hneď v januári chystám ďalšiu súťaž.

Tak krásne sviatky priatelia a vidíme sa pri ďalšom článku :)

Lenka 

You May Also Like

2 comments

 1. Dufam, že si si vianoce poriadne užila a dostala si všetko čo si chcela :) tiež sa chystam na fitness témy v novom roku ;)

  Srdečne ťa pozývam na giveaway na mojom blogu ❤

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jeej ďakujem za pozvanie, idem mrknúť :) Na Vianoce som toho dostala veľa, boli sme spolu celá rodinka a strávili krásny čas spolu :) Teším sa na Tvoje fitness témy! :)

   Delete