Prečo som sa rozhodla pre Clip in vlasy

by - November 05, 2017Krásnu nedeľu všetkým !
Na tento článok pre Vás som sa špeciálne tešila, a rozhodla sa Vám ho publikovať práve v nedeľu, aby ste si ho mohli popri kávičke a koláčiku v kľude vychutnať.
O čom bude? Predsa o tom, o čom my ženy rady hovoríme, snívame a hýčkame.
Moje vlasy mali vždy dobrú kvalitu, fajn hustotu, no odjakživa sa pasujem s lámajúcimi sa končekmi. Dávala som sa podstrihávať pravidelne raz za 4 mesiace, pretože sa mi vždy po čase rozstrapkávali konce a najväčším zásahom bolo opakované odfarbovanie pre docielenie ombré efektu, našťastie iba na končekoch ! Vlasom dalo zabrať aj tehotenstvo a hormonálne výkyvy až som sa dostala tam, kam som sa dostala a ostrihala sa.
Tam sa však problém nevyriešil, pretože mojim snom boli vždy dlhé, krásne a husté vlasy. A čo teraz ? Na moje šťastie existuje niekoľko spôsobov, ako si pomôcť a vykúzliť do pár minút nádherné vlasy perfektnej kvality a zvodného vzhľadu. Vždy som jedným očkom pokukovala po Clip in vlasoch, ktoré sa mi zdali vhodným riešením. No ako u každej veci, ktorú nepoznáte, svoj definitívny názor si vytvoríte, až keď produkt vyskúšate.

pred aplikáciou

po aplikácii


 A je mi potešením Vám dnes predstaviť Clip in 100% ľudské vlasy Premius plus v dĺžke 50 cm z nanicvlasy.sk . Na stránke sa jednoducho orientujete a za pár chvíľ si nájdete nielen typ produktu, zvolenú dĺžku, gramáž, ale aj ponuku odtieňov, ktoré korešpondujú s našimi " stredoeurópskymi " odtieňmi vlasov. Tak isto sa tieto vlasy držia aj kvality európskeho vlasu a keď som prvýkrát chytila do rúk vlasy zo stránky nanicvlasy.sk , ostala som prekvapená, aké boli jemné.


Aké sú vlasy Clip in?

Jedná sa o  100 % ľudské vlasy pôvodom zo Strednej a Južnej Ameriky, Ázie, východného Ruska a sčasti z Indie. Nazývajú sa aj REMY vlasy a sú šetrne spracované, kvalitne šité a prispôsobené kvalitou a farbou stredoeurópskemu typu vlasov. Vlasy môžete nosiť denne približne 6 mesiacov až rok a viac v perfektnom stave. O kvalitu vlasov REMY sa musíte starať aj vy pravidelným čistením a starostlivosťou, ako o svoje vlastné vlasy - veď už budú predsa Vaše :).

sponka na zapínanie

Výber odtieňa 

Ak sa pýtate, akým spôsobom vybrať najsprávnejší odtieň práve pre Vás, keďže toto môže byť jednou z vecí, ktoré by Vás mohli znepokojiť, jednoducho kontaktujete zákaznícky servis so svojou požiadavkou. Spojiť sa môžete prostredníctvom emailu, Facebooku, alebo dokonca WhatsApp aplikácie.


Je to absolútne jednoduché, stačí napísať, o čo máte záujem, zaslať fotografie svojich vlasov, najlepšie pri dennom svetle, vonku, pri bielom pozadí a všade tam, kde sa farba Vašich vlasov neskreslí. Do fotiek nepridávajte filtre a nefoťte sa ani pri umelom svetle. Stránka nanicvlasy.sk komunikuje takmer pohotovo, takže odpovede sa dočkáte skôr, ako si môžete myslieť. Ak stále pochybujete, pokojne zašlite pramienok Vašich vlasov na posúdenie a môžete sa tešiť na nové vlásky vo Vašom odtieni. Osobný odborný poradca Simonka, ktorá má dlhoročné skúsenosti v obore Vám vie poradiť v každom ohľade.
Keďže každá sme zvedavá, do čoho pri kupovaní produktu ideme, predtým, ako som vlasy obdržala som si naštudovala recenzie eShopu na internete, ktoré by presvedčili asi každého a preto eShop získal ocenenie zákazníkov portálu Heuréka. Eshop je vyzdvihovaný najmä pre kvalitu výrobkov, dodaciu dobu, a perfektný zákaznícky servis. O zákazníka sa firma zaujíma aj po zakúpení produktu, čo povedzme si, už dávno na Slovensku nevidíme.Sada Clip in Premium Plus v dĺžke 50 cm

Clip in je neinvazívna metóda predlžovania vlasov, pretože sa vlasy zakladajú pripínaním sponkami. Čo je dôležité - nepoškodzujú tie Vaše. Moja sada vlasov , konkrétne odtieň číslo 2 - tmavohnedá, je v extra hustote a vlasy spolu vážia 170g. Pri každej dĺžke vlasov si nájdete uvedenú gramáž, podľa čoho sa môžete orientovať. Vyššia gramáž - dlhšie, alebo hustejšie vlasy a naopak. Porovnateľná sada v štandardnej hustote Clip in vlasy Premium v dĺžke 50 cm váži 105 gramov. Počet pásov a dĺžka ostávajú rovnaké.
Ak sa neviete rozhodnúť, aká hustota vlasov Vám bude svedčať najviac, riaďte sa svojimi vlasmi. Ak sú kratšie a riedke, bude Vám vyhovovať sada Premium v štandardnej hustote. Moje vlasy sú naopak hustejšie a zastrihnuté rovno, preto je pre mňa lepšia sada Premium Plus.

Niektoré ženy majú tendenciu pri prvom nasadení vlasov ostať sklamané, pretože majú pocit, že produkt nesplnil ich požiadavky. Pozor! Ja sama som zistila, že veľkú úlohu v nosení vlasov Clip in zohráva to, AKO a KDE si ich budete aplikovať a dúfam, že aj práve v tomto Vám môj videonávod pomôže.
Vyhrajte sa preto so spôsobom, ako si ich nasadzujete. Ak Vám vlasy trčia spopod Clip in vlasov, umiestnite pásy nižšie. Dôležitá je aj výsledná úprava Vášho účesu. Vyžehlite si vlasy spolu s Clip in vlasmi po ich nasadení, aby spolu splynuli a vytvorili jednotný celok. Na viac návodov, ako nosiť vlasy Clip in dokonale a prirodzene sa môžete tešiť v ďalších článkoch a videách, ktoré pre Vás pripravujem.

Sada obsahuje 8 pásov:
2 pásy so šírkou 20 cm ( 3 sponky )
2 pásy so šírkou 15 cm ( 3 sponky )
2 pásy so šírkou 10 cm ( 2 sponky )
2 pásy so šírkou 5  cm  ( 2 sponky )kompletná sada Clip in Premium plus odtieň 2

Aplikácia Clip in 8 dielnej sady vlasov krok za krokom Ako sa mi vlasy nosia 

Bála som sa, ako si na vlasy zvyknem. Nikdy nenosím sponky, gumičky ani štipce, pretože ma vždy z nich bolí hlava. Po aplikácii vlasov Clip in na celý deň opakovane nemám žiadny problém napriek tomu, že vlastním sadu Premium Plus s hustejšími ( a ťažšími vlasmi ). Postupom dňa ani neviem, že ich na sebe mám a stalo sa mi už aj to, že som si niektoré pásy skoro pozabudla dať dole pred spaním :). Môj účes je maximálne prirodzený, vlasy husté, no jemné..nádherné. Cítim, že mi dodávajú sebavedomie a nikto, kto o nich nevie, nezbadá žiaden rozdiel medzi mojimi a Clip in. Vlasy sú šité tak, aby neboli viditeľné pod tými Vašimi. Na fotkách môžete vidieť, že na produkte priamo od jeho vrchnej časti sú iba vlasy a vďaka tomu je efekt 100% prirodzený. Sú na dotyk jemné a hebké, presne ako tie moje vlastné. Pred nasadením a potom, ako si ich dám dole, vlasy jemne prečešem (tak ako aj svoje), aby sa do seba nezamotávali. Ja už dlhé roky vlastním kefu Tangle Teezer ,som s ňou spokojná a skvele sa mi na vlasy Clip in hodí.

kefa Tangle Teezer


Vlasy je potrebné pravidelne ošetrovať,ale o tom by som Vám podrobnejšie napísala nabudúce, spolu s predstavením konkrétnych výrobkov starostlivosti o ne :). Vždy však majte na pamäti, že sa jedná o ľudský vlas a vyžaduje Vašu pozornosť. Je to však mŕtvy vlas, ktorý je odkázaný už len na Vašu starostlivosť, a tak berte vlasy ako vlastné a myslite na ne, keď budete hýčkať tie svoje. Clip in vlasy je potrebné po odpojení uložiť na miesto, ktoré bude vyhradené pre nich a nebude na ne sadať prach. Rezervujte si teda pre ne nejaké čestné miesto a krabičku, kde si Vás vždy počkajú.

Čo poviete na moju premenu ? Vyskúšali ste si už niekedy vlasy Clip in, tape in, alebo iné formy predlžovania vlasov ?

Krásny deň prajem,You May Also Like

5 comments

 1. vyzerajú super a ak by som o tom nevedela, tak by som nepovedala, že sú to clipy :) nebolo by to ale asi nič pre mňa, lebo nemám rada niečo "cudzie" na sebe, a mala by som potrebu ich dávať dolu, ale prvé v tom by asi aj boli dobré, lepšie ako trvalé vlasy, ktoré sa dávajú pomocou tých rúrok :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete
 2. Podľa mňa je to skvelý nápad na zmenu, vôbec by som nepovedala, že sa jedná o clipy. :)
  Rebelliouslily

  ReplyDelete
 3. Skvěle! Dlouhé vlásky ti moc sluší :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
 4. Vyzerá to super, veľa krát rozmýšľam, že tie moje skrátim a keď sa to raz stane, toto si isto kúpim :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  ReplyDelete
 5. Krásny článok Leni, taktiež obľubujem príčesky :)

  ReplyDelete