Môj tip na originálny vianočný darček

by - November 24, 2017


Vianočné sviatky sa už pomaly, ale isto blížia a tak sa na nás z každej strany valia rôzne akcie, predražené a následne zľavnené produkty a akosi podvedome nás všetko naokolo núti nakupovať. Ja som nad tohtoročnými vianočnými darčekmi začala uvažovať už približne v septembri a minimálne v hlave som si dávala dokopy nápady na darčeky. Väčšinou sa snažím uprednostňovať kvalitu nad kvantitou a radšej sa orientujem na kvalitné veci, o ktorých viem, že konkrétnu osobu potešia.

Z mojej pozitívnej skúsenosti s eshopom pixers.cz Vám teda prinášam nielen svoju recenziu, ale aj námet na darček pre blízku osobu, ktorú by ste mohli potešiť. Orientácia v eshope bola veľmi jednoduchá a zvládne ju aj počítačový začiatočník. Na stránke si totiž okrem produktu vyberáte aj jeho konkrétnu podobu, vyhotovenie, či rozmer. Ponuka eshopu je skutočne široká- fototapety, obrazy, tapety, nálepky, ktoré si vytvárate sami. Stránka slúži ako prehľadávač, v ktorom zadáte heslo, alebo slovo, ktoré charakterizuje štýl, či obrázok, ktorý hľadáte. Môžu to byť zvieratká, mestá, príroda, dizajn... hocičo. Databáza stránky je naozaj bohatá, ja som po zadaní hesla "Capri" našla približne 400 výsledkov.

Potom, čo si vyberiete požadovaný obrázok, či motív, si vyberiete vyhotovenie - chcete ho ako tapetu, či obraz? Nie je problém, na stránke si dokonca viete zmeniť aj rozmery, či výrez, všetko je to absolútne na Vás. Keď ste so svojim dielom spokojní, pokračujete v nákupe online, zadáte svoje údaje, adresu, platbu. Moja zásielka bola doručená do pár dní, vrámci jedného pracovného týždňa. Všetky produkty boli zabalené starostlivo a s ohľadom na to, aby sa počas prepravili nepoškodili.


Ja som si na stránke vybrala obraz starovekého Ríma, v čiernom drevenom ráme. Obraz je krásny, pôsobí veľmi elegantne a vkusne. Zvolila som jednoduchý čierny rám, no k dispozícii máte aj napríklad strieborný. Kvalita fotografie a rozlíšenie boli na nerozoznanie od maľby a tak krásne vyplnil interiér bez toho, aby pôsobil rušivo. Obraz je veľmi pekným doplnkom do bytu, či iných priestorov a ak to s nimi nepreženiete, vedia dodať život a atmosféru Vášmu bývaniu.


Druhým produktom, ktorý mi bude pripomínať záver tohtoročného leta je nálepka Pixerstick, ktorá je obľúbeným produktom eshopu najmä pre svoju kvalitu, praktickosť a možnosť znovunalepenia na iné miesto. Ja som si vybrala motív z Capri, konkrétne ulicu Via Tragara, ktorý sa mi skvelo hodil do vstupnej chodby v byte. Nálepka má hrubší papier a pri nalepovaní sa Vám neohýba, takže do určitých rozmerov si ju viete aplikovať na stenu aj sami.


Nálepka má špecifickú textúru, ktorá ju robí odolnejšou, no stále dobre ohybnou. Je odolná voči vlhkosti a znečisteniu, takže Vám vydrží určitú dobu. Nálepka prišla starostlivo zabalená bez známok akéhokoľvek poškodenia.


Posledným produktom z eshopu bola nálepka s motívom mačičiek maľovaných akvarelom. Je to krásna nálepka hodiaca sa do každej detskej izbičky. Opäť má podobnú textúru ako predošlá nálepka a ten motív je jednoducho krásny! Pixers je v tom špeciálny, že si máte možnosť vybrať a vytvoriť veľmi originálny obraz za pár chvíľ. V ponuke sú aj nálepky, ktoré sú vystrihnuté do obrysu, veľké, malé, aké len chcete.


Ak teda ešte stále neviete, čo darovať svojim blízkym, možno Vám pomohla moja recenzia. Aktuálne na stránke pixers.cz prebieha aj BlackFriday zľava, tak ak máte záujem o nálepku, či obraz, neváhajte :)
Krásny piatok,


You May Also Like

1 comments

  1. krásne, mne sa najviac teda páči posledná nálepka s maičkami ❤ xx

    Simona | l i v e i n f o x w o r l d

    ReplyDelete