Poznáte antibakteriálnu bielizeň?

by - January 19, 2018.. že nie? Tak čítajte môj článok ďalej. Pri každodennom zhone sa neraz čudujeme, prečo sa tak veľmi potíme. Môže za to stres, uponáhľaná doba a rovnakou mierou k tomu prispieva aj výber ošatenia a najmä spodnej bielizne. Nie je materiál ako materiál a niečo lahodí našej pokožke viac a niečo menej. Preto by sme mali brať ohľad už pri výbere materiálov, či strihov a vyberať najmä to, čo nám pri každodennom používaní prinesie úžitok.

Ja som si po otestovaní obľúbila výrobky z eshopu www.silver-plus.sk, ktoré sa vyznačujú tým, že obsahujú vo svojich textíliách ióny striebra. Striebro je medicínsky i kozmeticky známe pre svoje antibakteriálne vlastnosti. Zistilo sa však, že sa dajú využiť aj širšie. Oblečenie s obsahom striebra totiž nielen ochraňuje pred baktériami a plesňami, ale pôsobí aj ako výborný termoizolátor, ktorý v zime zahreje a v lete príjemne chladí. Toto oblečenie je vhodné nielen na denné nosenie, ale aj na šport ako funkčné prádlo. Spodné prádlo s antibakteriálnymi vlastnosťami je obľúbené aj u žien, ktoré trpia opakovanými mykózami.Konkrétne produkty, ktoré som mala možnosť vyskúšať boli : ponožky, nohavičky, funkčné nohavice a top a môj manžel dostal na otestovanie pár mužských ponožiek s obsahom striebra. Po odbalení produktov som ocenila ich jemný materiál, veľmi príjemný na dotyk. Nohavičky ako aj funkčné nohavice mali širší pás, čo už vopred zaručovalo pohodlné nosenie. Výrobky vyzerali byť elastické, priedušné a príjemné na nosenie. Predtým, ako som ich začala nosiť, som si naštudovala, ako sa správne o takéto prádlo treba starať. Produkty Silver + sa ošetrujú rovnako ako každé iné spondé prádlo. Doporučená teplota pri praní je 40 °, prádlo sa nežehlí, ani nijak chemicky neošetruje.

Dámske antibakteriálne nohavičky Classic som si vybrala najmä pre nižší sed a širšiu gumku v páse. Sú to naozaj veľmi pohodlné nohavičky aj pre ženy so širšími bokmi. Materiál je elastický a prispôsobí sa každému typu postavy. Vďaka modernej gumke "soft touch" sa výborne nosia a nikde netlačia. Tieto nohavičky naozaj odporúčam všetkými desiatimi.
Antibakteriálne ponožky pre ženy a pre mužov  sú výhodnou voľbou pre tých, ktorých trápi nadmerné potenie nôh, alebo nosia topánky, najmä kvôli svojej profesii, takmer celý deň. Stránka Silver + má na výber široký sortiment ponožiek - vysoké, či nízke, hrubšie ponožky na zimu, ponožky vhodné aj pre diabetikov a podobne. Ponožky sa nám obom pohodlne nosili, keďže sú vyrobené tak, aby gumka na členkoch netlačila. Bolo cítiť rozdiel a priedušnosť tohto materiálu. Nohy sa pri ich nosení citeľne menej potia. Odporúčam ich hlavne na zimu a na šport.Dámske legíny ma veľmi potešili, pretože sú vyrobené z materiálu, ktorý plne spĺňa funkciu prádla na šport. Gumka v páse spoľahlivo drží, netlačí a nohavice sedia ako uliate. Vďaka svojmu materiálu a textúre krásne formujú postavu. Výhodou je, že Vám cez ne počas športu a nosenia nepresvitá spodné prádlo a dajú sa veľmi dobre využiť aj ako termoprádlo v zime. Keď si budete vyberať veľkosť pre seba, určite si pozrite priloženú tabuľku veľkostí a ak budete váhať, z mojej skúsenosti si vyberte väčšiu veľkosť :).Dámsky top Body slim bolo tielko, ktoré bolo posledným produktom môjho testovania. Opäť vďaka obsahu striebra a príjemného materiálu sa dobre nosí a v lete ho využijem ako top k rifliam. Pod svetrom sa s ním však nepotíte a cítite sa sviežo aj dlhú dobu. Má krásne úzke ramienka, moderný strih a nemusíte ho teda schovávať iba v zime pod oblečením. Na výber je v bielej a čiernej farbe.Bielizeň Silver + som stihla už párkrát oprať a nosiť niekoľko týždňov. Na základe tohto testovania som s výrobkami veľmi spokojná, nakoľko sa vôbec nežmolkujú, nestrácajú pôvodný tvar, či farbu. Je vidieť, že sa jedná o kvalitné materiály a všetkým, ktorí ešte váhajú, ich vrelo odporúčam.

Staráte sa aj vy o zloženie Vašej bielizne, alebo nakupujete iba v prípade potreby a narýchlo? Počuli ste už niekedy o bielizni, ktorá sa stará o Vaše zdravie a pohodlie? Dajte mi vedieť v komentári :)
Krásny deň,


You May Also Like

1 comments

  1. Skvelý článok! O takejto bielizni som ešte nepočula :)
    www.silakrasy.com

    ReplyDelete