Talianske slnko do slovenskej jari

by - April 03, 2018Príjemný jarný deň,
vonku sa nám konečne pomaly, ale isto ohrieva vzduch, ukazujú sa prvé slnečné lúče a neviem ako vy, ale ja na sebe cítim obrovské zmeny. Zima, chlad a tma ma veľmi ubíjajú a vo všeobecnosti som oveľa menej aktívna. S príchodom prvých teplých slnečných lúčov nadobúdam stratenú energiu, elán a pozitivitu. A tak sa teším, že je práve najvhodnejší čas, aby som Vám predstavila slnečnú vôňu talianskej značky : parfumovaná voda pre ženy Armani Sun di Gioia.
O to viac ju mám rada, že už jej názov vysvetľuje niekoľko viet v odstavci vyššie. Moje ponímanie jari, slnka a svetla - slnko šťastia.

Ak sledujete moje parfémové články, asi Vás zloženie tejto vône absolútne neprekvapí. A ak ste priaznivcom čo i len jednej z nich, bude sa Vám takmer s určitosťou páčiť aj táto verzia od značky Armani. V prvom rade by som vyzdvihla kvalitu a trvácnosť tohto parfému, ktorá predčí aj ostatné drahšie značky. Vôňa nie je vtieravá, ani nepríjemne prenikavá. Naopak je veľmi dobrým resetom po zime, je to niečo, čo Vás naštartuje do nového obdobia roka, dodá silu a chuť. Vôňa je osviežujúca, ľahká a krásne prevonia aj Vaše oblečenie. Dostupná je vo verzi 50 a 100 ml.Zloženie vône Sun di Gioia je nasledovné:

Hlava : frézia, bergamot
Srdce: frangipani, ylang- ylang, jazmín, sambac
Základ: ambroxan, kosatec, vanilka, benzoin

Ja osobne si ju viem predstaviť nosiť na príjemnej jarno- letnej dovolenke, a ak sa niekam začiatkom roka chystáte, určite si ju choďte minimálne skúsiť na ruke. Napriek tomu, že nie som materialista, s vecami a vôňami sa mi spája množstvo pekných spomienok z rôznych období. A máme to tak všetci. Táto vôňa ma isto iste vždy zavedie naspäť do Talianska a spraví mi dobrú náladu.Možno ste si všimli, že značka Armani má v ponuke rôzne varianty tejto vône, minimálne na stránke notino.sk si ich viete poprezerať všetky a vybrať si tú svoju ( Aqua di Gioia, Sky di Gioia...). Obrovskou výhodou nákupu v tomto eshope je to, že máte svoj tovar, ktorý je skladom už na druhý deň doma. Tak isto máte možnosť nechať poistiť si svoju zásielku a okrem toho som bola veľmi spokojná so zákazníckym servisom tohto eshopu. Po dovolaní sa na infolinku sa okamžite zobrazí Vaša objednávka podľa Vášho telefónneho čísla a na druhej strane linky Vám vedia ochotne okamžite podať akékoľvek informácie ohľadom objednávky a produktov, čo som na Slovensku bohužiaľ zatiaľ pri inom eshope nezažila. Na výber je aj z mužských vôní a ak sa chystáte obdarovať svojho drahého kvalitným produktom, možno by bolo na mieste kúpiť mu nový parfém, ktorý by ho určite potešil.

Majte krásny deň a dajte mi vedieť, či poznáte vôňu Sun di Gioia, alebo či sa chystáte obmeniť svoje vône aj na jar :)
You May Also Like

1 comments

  1. Ja som si na jar tiež zaobstarala nové ľahké parfumy, mám rada, keď ich striedam podľa nálady a príležitosti. :)

    Rebelliouslily

    ReplyDelete