Silnejšie vlasy s Yves Rocher

by - October 19, 2017Pekný deň,
tak ako si užívate jesenné dni ? Možno sú to tie posledné slnečné a teplé tento rok. Treba vybehnúť von, načerpať energiu a silu.
Energiu a silu však potrebujú aj naše vlasy. Doplnková starostlivosť je to, čo im popri vyváženej strave a šetrnej starostlivosti môžeme dať. Ja už nejaký čas testujem výrobky značky Yves Rocher určené na poškodené vlasy a tak Vám dnes prinášam svoj pohľad na ne.
Konkrétne sa jedná o sérum proti lámaniu vlasov a nočný regeneračný krém na vlasy Yves Rocher.
Je to duo, ktoré má poskytnúť výživu našej hrive vo dne, a aj v noci.


Ako prvý z produktov Vám predstavujem sérum proti lámaniu vlasov pre všetky typy vlasov (na obrázku vľavo). Nachádza sa v ekologickom 100 ml balení v plastovej fľaštičke s pumpičkou. Oba výrobky tejto rady obsahujú jojobový olej ako hlavnú zložku a krásne voňajú. Výrobok neobsahuje silikóny a je vhodný aj pre silne poškodené vlasy. Nanášajte si ho na končeky vlasov, či po celej dĺžke podľa potreby na vlhké, či suché vlasy. Mne sa osvedčil najmä pri použití na končeky vlasov, čím značne uľahčil ich rozčesávanie. Má jemnú, krémovú textúru a dobre sa s ním pracuje. Po čase používania ho hodnotím ako vhodný na poškodené vlasy. Dokáže ich upratať na miesto, vyživiť a vrátiť stratený lesk.


Druhým z výrobkov, ktoré som mala možnosť otestovať bola nočná starostlivosť- nočný regeneračný krém na vlasy. Ten sa nachádza v tube a má rovnakú vôňu ako sérum. Opäť sa môžete spoľahnúť na ekologické balenie, maximálne prírodné zloženie. Ako funguje? Nanesiete si ho pred spaním na suché vlasy po celej dĺžke. Uvádza sa malé množstvo, no prispôsobila by som ho samozrejme dĺžke a hustote vlasov. Nemusíte sa báť špinavého vankúša, či mastnoty. Krém je biely a nefarbí, či nezamastí Vašu posteľnú bielizeň. Je to starostlivosť, ktorá sa neoplachuje a pôsobí 8 hodín, keď spíme. Ja som pozitívne účinky začala vnímať až s odstupom pár dní, a zistila som, že naozaj stačí malé množstvo výrobku. Ak to preženiete, môžete si zamastiť vlasy a budete si ich musieť umyť pred odchodom do práce. Aplikuje sa 2-3 krát týždenne a čo sa týka výdrže mám pocit, že som po mesiaci a pol z neho minula veľmi máličko - balenie má 150 ml.

Čo vlastne ten jojobový olej je? Je to jeden z najefektívnejších olejov v kozmetickom priemysle. Prezývajú ho aj "tekuté zlato". Svojou konzistenciou síce pripomína olej, no v pravom slova zmysle je to vosk. Má vysokoregeneračné účinky a je vhodný na všetky typy vlasov. Obsahuje vitamín E, čo je antioxidant, nenasýtené mastné kyseliny. Je vhodný výlučne na vonkajšie použitie, pretože telom prechádza v nezmenenom stave.

Chcem sa veľmi pekne poďakovať Yves Rocher aj za upokojujúci čajík s príjemnou vôňou a masku na oči, ktorú rada využívam pri poobednom relaxe v horizontálnej polohe :)

Skúšali ste novinky Yves Rocher aj vy? Ktoré to boli a aké s nimi máte skúsenosti vy? Dajte mi vedieť v komentári :)
Krásny zvyšok dňa,


You May Also Like

5 comments

 1. Toto som ešte neskúšala, ale teda ten krém ma zaujal. Celkovo od Yves Rocher som na vlasy doteraz skušala možno jeden produkt.
  Štýl ženy

  ReplyDelete
 2. podobné produkty som ešte neskúšala, ale kuknem po nich, ja mám práve dosť zničené a slabé vlásky.

  ReplyDelete
 3. YR mám moc rada, tyhle novinky jsem ale zatím nezkoušela :)

  MagicBeautyLife

  ReplyDelete
 4. Som rada, že aj tebe produkty sadli :) Pre dlhé vlasy je doplnková starostlivosť naozaj nevyhnutná :)

  ReplyDelete
 5. zatiaľ som skúšala na vlasy iba šampón repair a bola som sním spokojná ako aj s ostatnými a tieto ďalšie produkty vyzeraju dobre aj ta nočná starostlivosť:)

  ReplyDelete