Be...ByBubzBeauty

by - October 29, 2017


Krásny víkend všetkým,
ak ste sa v tomto sychravom počasí dostali až sem, tak sa pohodlne usaďte a prečítajte niečo nové z mojich recenzií. V poslednom období sa akoby roztrhlo vrece s produktami, o ktorým Vám chcem (a budem) písať, že mám niekedy pocit, že môj blog sa stáva mojim full time džobom :). Neustále sa snažím pracovať na obsahu a obrazovej stránke a dúfam, že sa Vám budú moje články aj naďalej páčiť.
Tak ešte raz, príjemný večer, a ak práve nie ste na nejakom halloweenskom večierku, poďte sa ku mne inšpirovať :)

Nedávno som na stránke notino.sk browsovala v ponuke značky BH cosmetics. Z tejto značky vlastním už zopár paletiek, štetcov a iných produktov dekoratívnej kozmetiky a zaradila by som ju medzi zlatý stred, čo sa takýchto výrobkov týka. Značka je známa aj tým, že pomerne často a rada spolupracuje so zahraničnými beauty bloggerkami a youtuberkami a v spolupráci s nimi vytvárajú nové produkty pod značkou BH cosmetics. Takto sa značka spojila aj s youtuberkou BubzBeauty a vytvorili spolu paletku Be...ByBubzBeauty. Paletka obsahuje 12 odtieňov, z toho 2 matné (Optimistic, Inspired), 8 trblietavých a zvyšné dva Charismatic a Able by som už zaradila ku glitrovým odtieňom, čo je momentálne veľký trend, dávať takéto odtiene priamo do paletiek. Nesie v sebe milé posolstvo, keďže spojením názvu paletky a jednotlivých odtieňov dostanete odkaz, napríklad buď charizmatická, buď sebavedomá.


Hneď prvým veľkým plusom je, že obsahuje dostatočne veľké zrkadlo, a tak si ju môžete pohodlne vziať na cesty. V paletke sú tiene nakombinované tak, aby ste si dokázali vytvoriť jednotný look s použitím výlučne jej odtieňov. Nepotrebujete žiadne ďalšie očné tiene. Môžete sa vyhrať s farbami, ktoré hrajú tak v studených ako aj teplých odtieňoch. Paleta očných tieňov Be...byBubzBeauty od BH cosmetics je spratná, ľahká, s krásnym dizajnom. Určite nepadnete z pigmentácie tieňov na zadok, hodnotila by som ju tak 7/10, avšak pracuje sa s nimi príjemne, neprášia a za super cenu môžete mať doma veľmi použitelný kúsok.


A na záver moje líčenie. S paletkou BH cosmetics som si vytvorila svoj obľúbený cut crease, odrezané viečko, ostrý prechod medzi pohyblivým viečkom a zvyškom plochy. Najskôr som do záhybu oka vrstvila odtieň Inspired a potom som si vyplnila celé pohyblivé viečko svetlým fialovým tieňom Kind, ktorý v sebe obsahuje modré odlesky. Dramatickejší prechod som dosiahla s použitím tieňa Sold. Nakoniec už len výrazná linka, riasy a dokončiť spodnú časť oka - tam som postupovala podobne ako na hornej časti. Zmiešala som fialový Kind s tmavým Sold.Ak hľadáte niečo kvalitné, cenovo dostupné, spratné a šikovné, odporúčam práve túto paletku. Nemusíte vyhadzovať veľké peniaze za drahé kozmetické produkty. Veľakrát, už aj z rozhovorov s Vami spoločne zisťujeme, že základ je zdravá pleť a starostlivosť o ňu, vhodný podklad a správna aplikácia výrobkov. Ak máte nejaké otázky ohľadom líčenia, neváhajte sa ma opýtať :)


Prajem Vám krásny zvyšok dňa,

You May Also Like

14 comments

 1. Tá paletka vyzerá veľmi pekne, krásne ostiene :) a tvoje maľovanie snáď ani nemusim komentovať - krása !

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jeeej ďakujem krásne ❤️ Ja zas obdivujem Tvoje precízne líčenia :)

   Delete
 2. Sluší ti to! Líbí se mi ten obal!

  ReplyDelete
 3. Tak ta je dokonala... Jako tvuj celkovy makeup..

  ReplyDelete
 4. Replies
  1. Jednoduchá, spratná, so zrkadlom a ešte má aj super dizajn :)

   Delete
 5. Wau krásna paletka❤️určite sa po nej pozriem ❤️

  ReplyDelete
 6. Krásne líčenie, Leni ♥ Po tejto paletke už nejaký ten piatok pokukujem... tááákže je asi rozhodnuté :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Určite vyskúšaj, sú tam studené odtiene, pre nás "chladné" ženy :D

   Delete
 7. paletka vyzerá úžasne, má naozaj nádherné farby :) a líčenie - krása! ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem krásne :* . Bola pre mňa fakt prekvapením, samozrejme príjemným :)

   Delete