Gélové pololesklé rúže Mary Kay

by - August 01, 2017


Pekný večer všetkým, ktorí ma práve čítajú. Dnešný článok bude venovaný časti noviniek značky Mary Kay, a to konkrétne Gélovým pololesklým rúžom. Od 16.júla sa tieto rúže zaradili medzi novinky značky, a svojim dizajnom Vám budú pripomínať minuloročné novinky gélové polomatné rúže. Našťastie som mala možnosť vyskúšať aj tie a tak Vám vrámci dnešnej recenzie tieto dva výrobky porovnám.

Raspberry Ice, Love Me Pink, Luminous Lilac    ( a detské pršteky v zábere :) 

Čo je rovnaké ? Ostalo klasické balenie rúžov, cena, gramáž, čierny plastový obal, logo značky a krabička, takže na prvý pohľad by ste mohli mať pocit, že sa jedná o jednu a tú istú radu produktov. Rovnako vôňa týchto produktov ostala rovnako príjemná.
Rozdielom však je, že Mary Kay prišlo na trh až s 13 novými odtieňmi, z toho dva z nich patria k limitovanej edícii, inak budú tieto produkty dostupné v stálej ponuke. Rovnako si môžte vybrať medzi teplými a studenými odtieňmi, trblietavými, či matnými. Finiš týchto rúžov by som tak trošku prirovnala k tým predošlým. Nie sú lesklé, ale ani extra matné. Je to niečo medzi. Skôr by som pochválila vylepšenú konzistenciu rúžov, ktorá je kompaktnejšia, gélovejšia a rúž sa veľmi dobre a rovnomerne nanáša na pery a absolútne ich nevysušuje. Pôsobí oveľa hydratujúcejšie ako jeho starší predchodca. Staršie polomatné rúže nemôžem úplne zavrhnúť, patria k mojim top kozmetickým produktom minulého roka, avšak novinky ma uchvátili najmä svojou konzistenciou.

 ( zľava doprava ) Love Me Pink, Luminous Lilac a Raspberry Ice

 ( zľava doprava ) Love Me Pink, Luminous Lilac a Raspberry Ice

Ja som na otestovanie obdržala tri odtiene a to ( zľava doprava ) Love Me Pink, Luminous Lilac a Raspberry Ice. Na fotkách so swatchmi, ktoré som sa snažila odfotiť čo najhodnovernejšie (denné svetlo, nastavenie bielej a pod.. ) vidno, že nie každý má rovnakú pigmentáciu a finiš. Love Me Pink je jemný ružový, pastelový, bez trblietok. Luminous Lilac je jemný fialkastý odtieň, ktorý nie je tak tmavý, ako sa zdá vo vzorkovníku na internete, či knihe krásy Mary Kay. Raspberry Ice ma však dostal úplne najviac. Je najviac pigmentovaný, sýty, bez trblietok a má nádhernú malinovú - ale všimnite si, že to nie je chladná malinová! Tak neviem, či ste vyšli z tohto môjho popisu :D. U týchto rúžov by som Vám poradila sa najskôr spojiť s najbližšou kozmetickou poradkyňou a vybrať si priamo u nej. Je to ich jediné mínus, paradoxne sa netýka výrobku, ale vyobrazenie na internete, či v Knihe krásy nezodpovedá na 100 % s reálnym odtieňom.Ak ste si všimli nižšiu frekvenciu pridávania článkov, je to občas preto, že mi doma vyrastá nová kozmetická maniačka a musím pred ňou všetky tieto kozmetické skvosty ukrývať :) Pripravila som si však pre Vás aj jemné letné líčenie s použítím rúžu v odtieni Raspberry Ice a paletkou Moroccan Dunes. Možno budete namietať, že na leto stačí BB krém a špirála, no ja 99% leta chodím nenalíčená a preto je pre mňa ozvláštnením, keď si niečo kreatívne vytvorím na očiach aj počas horúcich dní. Základom je ochranný faktor, hydratácia, vyčistená pleť a vhodný makeup a Vaša pleť nebude trpieť ani na slniečkom vyhriatom počasí.


No a na záver moje líčenie a použité produkty :

- Mary Kay CC krém Medium to Deep
- Mary Kay Transparentný sypký púder
- Catrice Camouflage Cream 010 
- Bloom riasy Wispy
- Mary Kay Lash Intensity Mascara
- Milani Stay Put Brow 05 Dark brown
- Zoeva Brow Spectrum
- Mary Kay paleta očných tieňov Moroccan Dunes
- Mary Kay Gélový pololesklý rúž Raspberry Ice 

Vyskúšali ste už novinkové rúže Mary Kay ? Čo na ne hovoríte ?
Prajem Vám ešte krásny zvyšok dňa,


You May Also Like

3 comments