Novinky značky REVLON

by - May 23, 2017Ahojte!
Chcela by som Vám predstaviť novinky značky REVLON, ktorú v klasických drogériách nie je dostať a ktorá určite stojí za zmienku. Viete ako vôbec táto značka vznikla a prerazila? V prvej polovici 20.storočia bratia Revsonovci spolu s chemikom CR Lachmanom uviedli na trh revolučné laky na nechty, ktoré sa niesli vo farbách iných, ako doposiaľ klasická červená. To zabezpečilo, že si značka REVLON čoskoro získala svojich priaznivcov po celom svete. Ich predaj sa postupne rozšíril z luxusných butikov až do parfumérií a ich výrobky obohatili o široký sortiment dekoratívnej kozmetiky a vôní. Vo svojich kampaniach obsadzuje známe krásky ako Claudia Schiffer, Cindy Crawford, Halle Berry, Emma Stone, Olivia Wilde, či neznáme ženy a tým dáva na známosť, že aj "obyčajná žena" môže byť neobyčajne krásna.


REVLON Ultra HD Gel Lipcolour


Ako prvé by som spomenula gélové rúže Ultra HD. Revlon ponúka celkom 8 odtieňov týchto novinkových rúžov a tie sa líšia čo do pigmentácie a výdrže s každým odtieňom. Sú to vysúvateľné rúže dostupné v nude odtieňoch, letných farebných, či výrazne pigmentovaných ženských farbách. Už pri prvom nanášaní prekvapia svojou konzistenciou. Sú hydratujúce a vďaka vhodne zvolenému tvaru sa na pery nanášajú jednoducho. Plusom je aj ich obsah kyseliny hyalurónovej, ktorá prispieva k tomu, že sú pery naozaj hydratované počas celej doby ich nosenia. Majú príjemnú ovocnú vôňu a praktický obal. Ajkeď sa jedná o odtiene rovnakej rady, rozdelila by som ich do viacerých skupín podľa ich vlastností.
Začala by som tromi nude odtieňmi, a to konkrétne 700 HD Sand, 705 HD Dawn a 710 HD Dessert. 705 a 710 sú si veľmi podobné teplejšie nude farby, 710 o niečo tmavšia. 705 je chladnejší hnedý odtieň s nádychom metalického efektu. Osobitne by som spomenula chladný ružový nude rúž s číslom 720 HD Pink Cloud. Je to moja obľúbená jemnučká klasika. Neobsahuje perleť, a je naozaj kombinovateľný takmer s čímkoľvek. Ďalšie dva odtiene by som nazvala "farby tohto leta". Jedná sa o odtieň 730 HD Tropical a 740 HD Coral. Prvý spomínaný je žiarivo ružový odtieň a za Coral to už napovedá jeho názov- sýta oranžová. Tieto dva odtiene sa od predošlých líšia vyššou pigmentáciou a žiarivým efektom. Posledné dva odtiene sú 745 HD Rhubarb a 765 HD Blossom. Sú úplne najviac pigmentované, okamžite ma pri nanášaní prekvapila ich sýtosť. 745 je chladná, čistá červená a 765 fuchsiová. Sú to nádherné rúže vhodné na večerné nosenie, či pre odvážnejšie ženy. Pri týchto rúžoch platí pravidlo - čím vyššia pigmentácia, tým vyššia trvácnosť. Sú to naozaj vydarené kúsky balené v gramáži 1,7g a dostupné v cene od 9,80 Eur.


REVLON Insta-Blush


Revlon priniesol na trh aktuálne aj tri lícenky v tyčinke. Sú to konkrétne odtiene 300 Rose Gold Kiss, 310 Candy Kiss, 320 Berry Kiss. Ako píšem recenziu, som si prvýkrát všimla tieto názvy odtieňov, ktoré dokonale korešpondujú s reálnou farbou. Rose Gold Kiss je ako jediná s obsahom jemnučkých trblietok. Je to jemnucká "meruňková" farbička a ja by som ju asi skôr ako lícenku použila ako rozjasňovač na krásne opálenej pleti. Je to teplejší odtieň s nádychom zlatej. Candy Kiss je taký "cukríček". Klasická ružová, vhodná pre studené odtiene bledšej pleti. Posledná, Berry Kiss, je opäť studený odtieň, ale o niečo tmavší, ako predchádzajúci. 
Lícenky v tyčinke sú praktickou voľbou pre tých, ktorí sa nekamarátia s púdrovými produktmi. Jedná sa najmä o suchšiu pleť. Tieto lícenky sa po nanesení zmenia na "púder", pretože majú ľahučkú konzistenciu. Nezabudnite však použiť štetec na makeup, či beauty hubku, pretože dokonalé rozotretie prechodov je hlavne pri lícenkách alfa a omega! Balenie obsahuje 8,9g a sú dostupné v cene od 9,80 Eur.


REVLON Photoready INSTA-FIX Highlighting Stick


Pokračujem dvomi rozjasňovačmi a to opäť v tyčinke. Toto sú moje obľúbené produkty z aktuálnej kolekcie a hneď Vám poviem prečo. Jednoduchá aplikácia, a dva naozaj krásne odtiene. Načo tisíc rozjasňovačov, keď prakticky ide skôr o ich kvalitu, ako kvantitu. A preto sú v ponuke len dva 200 Pink Light a 210 Gold Light. A výber je celkom jednoduchý, logický. Pre svetlé a studené typy pleti je vhodný 200 a pre teplé typy 210 so zlatistým nádychom. Rozjasňovače sú podobnej konzistencie ako lícenky. Jemná, krémová, ktorá sa však pri kontakte s pokožkou dokonale prispôsobí a zmení na jemnučký púder. Podľa intenzity nanášania sa viete vyhrať s pigmentáciou, ktorá je už pri menšej snahe naozaj vysoká. Jedinou nevýhodou tyčinky je horšia dostupnosť na menšie miesta - ako časť pod obočím, vnútorné kútiky očí. Tu je potrebné naniesť rozjasňovač najprv na menší štetec. Obsahujú jemný trblietavý pigment, takže sa nemusíte báť efektu "diskogule". Lícenky sú balené po 8,9g a vyjdú Vás od 12,60 Eur.


 REVLON Photoready INSTA-FIX Make up


Na záver Vám predstavím 4 produkty, na ktoré som bola najviac zvedavá. Nikdy som makeup v tyčinke neskúšala. Ani korektory zvyčajne nevolím v tuhej forme. Napriek tomu, že moja pokožka je zmiešaná, zvyčajne sa takýto produkt nedokázal dokonale spojiť s pokožkou. 4 odtiene tuhých make upov, opäť vhodne zvolených podľa typov pleti obsahujú: 110 Ivory, 120 Vanilla, 180 Rich Ginger, 190 Caramel. Väčšinou sa názvy odtieňov make upov rôznych značiek nelíšia, čo je super, pretože si človek vie lepšie vybrať. V ponuke tukých makeupov REVLON sa šikovne riadili logikou a ponúkli na trh dva studené a dva teplé odtiene: STUDENÉ : Ivory a Rich Ginger. TEPLÉ: Vanilla a Caramel. Keďže ja som zástupca studených typov, odskúšala som si najmä tyčinky Ivory a Rich Ginger. Ivory je odtieň akurát pre mňa a tmašiu verziu som si rezervovala na kontúrovanie. Ja si tieto make upy nanášam na vopred pripravenú a hydratovanú pleť. Rozotriem tyčinku po celej tvári a rozblendujem pomocou vlhkej hubky. Medzi týmito dvomi krokmi by som odporúčala nejakú tú chvíľku počkať, kým sa tuhšia konzistencia ohreje na koži a reaguje tak ochotnejšie. Ak som nepočkala, zbytočne sa mi zvýraznili póry. Tmavší odtieň, ktorým som kontúrovala ma ohúril. Dostala som sa presne tam, kam som potrebovala (nos, pod lícne kosti). Aký bol výsledný efekt make upu? Priznám sa, že moje predsudky som odbúrala. No naďalej odporúčam, aby ste si pleť pred každým líčením pripravili. Tieto make upy ale odporúčam na dobre hydratovanú pleť bez sklonu k tvorbe šupiniek. Balenie obsahuje 6,8g a dostanete ho už od 10,50 Eur.Toľko moja rozsiahlejšia recenzia :). Dúfam, že som Vás inšpirovala, alebo aspoň pomohla pri výbere produktov, či odtieňov. Tento týždeň sa môžete tešiť na líčenie, ktoré so značkou REVLON chystám. Ak ste sa ešte nezapojili do mojej prebiehajúcej GIVEAWAY, stále tak môžete urobiť.
Krásny deň ,


You May Also Like

6 comments

 1. Prvý výrobok, ktorý som od Revlonu mala, bol make-up. Bolo to síce už dávnejšie, ale bol perfektný a táto znáčka je moja obľubená :) Páčia sa mi tie farbičky a pery, ani si neviem vybrať, ktorá sa mi páči najviac :) ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
 2. Najviac ma zaujali tie tyčinkové veci ;) rozjasňovače a lícenka Berry Kiss, taktiež 180ka na kontúrovanie. Rúže mi pripomínajú tie Miss Sporty čo sú BFF, úplne podobné aj odtieňmi aj vizuálne, mám ich rada.

  ReplyDelete
 3. Veľmi sa mi páčia tie konturivacie stick-y. Rada by som sa na ne pozrela. Mimochodom kde sa dá u nás nájsť táto značka?

  xxAlexandra MS ALWAYS LATE
  | FB page

  ReplyDelete
 4. Nádherné novinky! Krásne si to spracovala Leni :) Ja mám od Revlonu najradšej HD matné rúže, síce veľmi matné nie sú ale ich pigmentácia a výdrž je super :)

  ReplyDelete
 5. veľmi pekný článok :) ja by som od nich chcela vyskúšať tie matné rúže :)
  Drew's beauty

  ReplyDelete
 6. Nádherné farbičky! Musím si už niečo od Revlon kúpiť :)

  www.frenchstyle.eu

  ReplyDelete