Januárové lahôdky Mary Kay

by - January 21, 2017

Krásny večer :)
Dnes Vám predstavím úplné novinky značky Mary Kay, ktoré oficiálne uviedla na trh 16. januára, čiže tento pondelok. Tieto horúce kúsky sa dostali aj ku mne a s radosťou som sa pustila do ich testovania. Keďže už na prvý pohľad ide o naozaj zaujímavé produkty a sama som zvedavá, čo "to bude", venujem im osobitný článok, v ktorom Vám ich stručne predstavím, aby ste si vedeli utvoriť obraz o tom, čo sú zač, a čo sa chystám najbližšie otestovať :)
Poďme na to ! :)

PURE DIMENSIONS 
Paletky očných tieňov Pure Dimensions ponúkajú dva farebné varianty - Moroccan Dunes a Maui Gardens. Ide o odtiene teplejšej farby ( Moroccan Dunes ) a výraznejších studených ( Maui Gardens ). Každý farebný typ si vie nájsť svoje. Podľa úvodných swatchov sa mi zdá pigmentácia veľmi, veľmi dobrá. Myslím si, že tmavšia paletka Maui Gardens má pigmentáciu ešte o niečo silnejšiu. Vyhotovenie je naozaj krásne, očné tiene majú nádhernú textúru a dizajn. Som veľmi zvedavá ako a čo s nimi najbližšie vytvorím. 

Moroccan Dunes

Maui Gardens 

SATIN HANDS WHITE TEA & CITRUS Ďalšou chuťovkou je kolekcia Saténové ruky vo vynovenom šate - Biely čaj & Citrus. Pôvodne sa táto kolekcia predávala najprv v neparfumovanej verzii a neskôr až doteraz s broskyňovou "príchuťou":). Ja som bola na toto vážne asi najviac zvedavá, keďže som milovníčkou kolekcie Saténové pery White tea & Citrus. Ak by som mala vypichnúť top produkty roka 2016, a možno niečo podobné aj vyprodukujem, tak by tam kolekcia Saténové pery bola možno aj na prvom mieste:). Takže čo sa týka "rúk" mám asi najväčšie očakávania. Obsahuje zmäkčujúci krém, peeling s bambuckým maslom a vyživujúci krém s bambuckým maslom, ktoré sa používajú v tomto poradí. Kolekcia sa dodáva v jemnučkej plastovej taštičke, čo je vhodné aj ako darček pre blízku osobu. Vôňa produktov mi pripomínala svieži citrus, naozaj veľmi príjemná vôňa. Okrem toho medzi novinkami nájdete aj neparfumovaný krém na ruky, ktorý je určený na suchú pokožku. Takže hor sa testovať ! :) 

TimeWise Repair REVEALING RADIANCE


Poslednou z horúcich noviniek je TimeWise Repair Revealing Radiace peeling na tvár. Ja ako mierny neznalec prípravkov primárne určených na zrelšiu pleť som si absolútne v úvode neuvedomila, že peeling nie vždy znamená krémový, gélový prípravok s obsahom minizrniečok slúžiacich na jemnú abráziu vrchnej vrstvy pokožky. To je iba jeden spôsob, akým peeling môže pôsobiť. Ale ako ma mamina vyviedla z omylu poznáme 2 druhy peelingov - a to mechanický a chemický. Mechanický je práve ten, ktorý obsahuje zrniečka a chemický peeling vďaka obsahu kyseliny glykolovej dokáže účinne vyčistiť pokožku aj bez potreby jej masírovania, či trenia. Tento chemický peeling okrem iného obsahuje aj rastlinné výťažky a morské riasy a sľubuje redukciu jemných línií a vrások. Teším sa, čo to bude :). Tento produkt okrem toho nádherne vonia. Aplikuje sa dvakrát týždenne ( ale nie dva dni po sebe!) na vyčistenú pleť. Necháme pôsobiť a po 10 minútach umyjeme a pokračujeme v ďalšej starostlivosti o pleť. Informovala som sa aj o tom, že nie je problém použiť tento výrobok na mladistvú pokožku, takže sa naň už teším, a som zvedavá :) 

Toľko ku krátkemu predstaveniu noviniek. Myslím, že sa je na čo tešiť. Novú knihu krásy aj ostatné Mary Kay produkty sú dostupné aj v online verzii, takže mrknite na to, ak ste zvedavé.
Vyskúšali ste už nejaký z nových produktov? Dajte mi o nich vedieť, prosím, v komentári :). Mimochodom dnes o polnoci finišujeme novoročnú súťaž a zajtra zistíme, kto z Vás sa môže tešiť na svoju výhru :)

Krásny sobotný večer, 

Lenka 

You May Also Like

6 comments

 1. Paletky očných tieňov vyzerajú veľmi pekne a taktiež majú aj zaujímavý dizajn. Nová kolekcia saténové ruky určite nádherne vonia, inak ja mám ešte tu broskyňovú a som spokojná :)

  ReplyDelete
 2. Ty paletky očních stínu, vypadají přímo božsky!
  Giveaway Saloos

  ReplyDelete
 3. Tie paletky vyzerajú naozaj super :)

  ReplyDelete
 4. Ty paletky jsou nádherné, obzvlášť Moroccan Dunes ♥ Věřím, že řady s bílým čajem určitě pěkně voní :)
  Meet My Lovely World

  ReplyDelete
 5. Tieto novinky sú naozaj nádherné, sama som z nich totálne očarená ♥
  Hlavne z očných tieňov - tá pigmentácia a výdrž je neskutočná. A taktiež aj prípravky na ruky, či dokonca aj z peelingu som mala dobrý pocit, no ten som posunula na testovanie priateľovej mame, keďže moja pleť je veľmi "mladá" a nechcem ju tým zaťažovať :)

  ReplyDelete
 6. Tešim sa na recenziu o paletkách sú také krásne💙a odtiene naozaj vyzerajú skvelo

  ReplyDelete