Očné linky tutoriál

by - April 01, 2016Ako správne nalíčiť očné linky ? Ak už ste si vybrali zo širokej škály pomocníkov a rozhodli sa či už pre ceruzku, tekutú, alebo gélovú očnú linku, návod je jednoduchý. Vyžaduje trocha cviku, avšak po čase sa stane líčenie očnej linky Vašou každodennou rutinou. Budeme sa venovať očnej linke na hornom viečku.

1. V prvom rade si treba uvedomiť, kam bude očná linka siahať. Ako návod môže poslúžiť nasledujúci obrázok. Opisne, koniec očnej linky vyznačíme tak, že si nájdeme spojnicu vonkajšieho kútika oka a konca obočia. Aká bude dlhá je na Vás, dôležité je, aby sa jej koniec nachádzal na tejto línii.2. Začneme kresliť očnú linku smerom od stredu horného viečka na koniec, pričom túto linku spojíme s naznačeným koncom.3. V ďalšom kroku postupne nanášame farbu a vypĺňame prázdne plochy. Na záver doplníme linku jemne až k vnútornému kútiku, dokončíme linku spodného viečka tak, aby sa nám s hornou spojila - viď obrázok.
Ja som na líčenie použila gélovú očnú linku značky MAYBELLINE a nanášala ju štetcom ZOEVA 317 Wing Liner.
Dúfam, že tento návod poslúžil, a onedlho sa budeme venovať porovnaniu očných liniek rôznych typov a rôznych značiek. Krásny deň :*

You May Also Like

0 comments