Moje skúsenosti so štetcami ZOEVA

by - April 04, 2016

Vďaka kampani Modrý koník testuje #test_zoeva sa mi dostalo milej príležitosti otestovať úplnú novinku nemeckej značky ZOEVA - Rose Golden Luxury set vol.3 . Jedná sa o komplet ôsmych profesionálnych štetcov určených na každodenné a profesionálne líčenie zasadených do nádhernej farby ružového zlata. Štetce prišli zabalené jednotlivo a ukryté v štýlovej kozmetickej taške antracitovej farby s logom značky. 
V úvode recenzie sa pokúsim zhrnúť svoju skúsenosť a prvé, druhé aj všetky dojmy z môjho týždňového testovania :-). Potom nasleduje časť, kde predstavím jednotlivé štetce s fotodokumentáciou ich postupného použitia a na záver pripájam výsledné líčenia, ktoré som dosiahla vďaka týmto ôsmym kamarátom. 
Vždy som si myslela, že kozmetické štetce sú skôr rutinou kozmetických salónov, možno vrámci nejakých hygienických zásad a že sa človek má vždy spoliehať len sám na seba, na svoje prsty a klasické penové aplikátory. Akýkoľvek pokus o presadenie tejto novinky v mojom svete líčenia skončil katastrofou. Z mnohých problémov spomeniem možno len minutie priveľkého množstva produktov, zababrané balenia líčidiel a očné tiene poprášené po celej tvári, nevynímajúc veľmi slabý celkový efekt a sýtosť farby. :-( 
Práve preto ma táto možnosť zaujala. Budú tieto štetce o niečom inom? Je to naozaj taký rozdiel kvalita vs. cena ? ÁNO ! Jedno veľké áno.

Pozitíva : 
  • jemnučké vlákna taklónu, čo je syntetický, prírodným štetinám podobný materiál 
  • materiál umožňuje aj to najjemnejšie nanášanie líčidiel
  • špeciálne tvarované štetce na jednotlivé úkony pre jednoduchú manipuláciu
  • balené jednotlivo a dodávané spolu s kozmetickou taštičkou
  • efekt sýtych farieb bez opadávania púdrových produktov po tvári
  • štýlové prevedenie
  • bezproblémové čistenie 
Negatíva :
  • jediné negatívum, a teraz nech to znie akokoľvek hlúpo, bolo pre mňa tie krásne štetce zašpiniť make upom a farbami :D , lebo naozaj vyzerajú ako výstavný exponát do galérie moderného umenia :) 
Záver : Môžem zhrnúť, že so spomínanou sadou som bola nadmieru spokojná. Moje líčenie dostalo úplne iný a nový rozmer. V tomto prípade kvalita a cena idú ruka v ruke a každej žene, ktorá sa rada líči, ktorá miluje estetiku odporúčam tieto profesionálne produkty. Ďakujem ešte raz @konik_testuje za takúto príležitosť, veľmi si to vážim a teším sa z toho. Ponúkam na záver recenziu jednotlivých štetcov, jednoduchší tutoriál líčenia s nimi a výsledné líčenia počas môjho testovania. 

Prajem Vám krásny deň. Vaša Lenka :*

You May Also Like

0 comments