Svieže jarné líčenie

by - April 23, 2017

Pekný deň dámy,
už dlhšie som sa Vám pre domáce povinnosti neozvala, no myslím na Vás a neustále mi v hlave hmýria myšlienky a nápady, čo nové priniesť na blog a ako ho ozvláštniť. Preto som sa v sekunde rozhodla, že vyskúšam natočiť líčiace video. Aj keď za domácich podmienok, pri dennom svetle ale o to som sa viac tešila na jeho strihanie, pridávanie hudby a tak.
Toto natáčanie mi trvalo aj s prípravami a kompletným nalíčením asi dve hodiny. Vytvorila som si doma home made odrazky, ktoré lomia denné svetlo tak, aby som na tvári nemala tiene. V izbe máme čisté biele steny, ktoré podtrhli biele svetlo v miestnosti. Spočiatku som sa nevedela naladiť na jednu vlnu s mojím fotoaparátom, celkom som nepochopila princíp zaostrenia objektu, a tak som si zaostrila sama na seba manuálne. Ale toto všetko preto, že ja musím všetko robiť v štýle "hrrrr" a "okamžite":D . Preto aj sedím pri "kamere" celkom blízko. S výsledkom som za týchto podmienok veľmi spokojná, no pre mňa to znamená skôr výzvu do budúcna a už teraz rozmýšľam, čo budem líčiť pred kamerou ako ďalšie :)Hlavnú úlohu bude zohrávať vo videu novinka Mary Kay z kolekcie Light Reinvented. Paletka očných tieňov  Sunlight stvárňuje prebúdzajúcu sa dennú oblohu a s ďalšou Glistening Horizon paletkou tvoria pár. Obsahuje 4 pastelové jarné odtiene - ružový matný, fialový matný a dva so shimerom - jemný krémový a oranžový. Farby sú nadpriemerne pigmentované, krémové a s dobrým podkladom sa s nimi pracuje super ( uvidíte vo videu). Paletka sa dodáva v plastovom obale, ako aj ostatné značky Mary Kay. Je to preto, lebo značka ponúka aj magnetické palety, do ktorých sa umiestnia očné tiene, lícenky, bronzery, púdre a iné. Pre mňa je to super praktická vec, keďže pri líčení chcem mať v ruke jednu jedinú paletu a nie veľa maličkých výrobkov. Mne sa to potom v kufri jednoducho stráca a pohadzuje - a tým pádom aj poškodí.
Tu je výsledné video skrátené do 1min tak, ako to dovoľuje instagram. Je v ňom v krátkosti ukázané, ako som dosiahla líčenie s farebnou paletkou. Líčenie je jednoduché cut crease, aby ste si ho dokázali vytvoriť aj u Vás doma samy :)Použité produkty:
Mary Kay CC krém Very Light
Maybelline Contour Stick 01
Milani Amore Matte Darling
Loreal Paris Super Liner So Couture black
Redcherry Eyelashes Harley
Milani Stay put brow Dark Brown 05
Avon Luxe mascara Caviar Black
Catrice Camouflage Cream  010
Mary Kay Light Reinvented Sunlight paletka
Vlasy : Loreal Colorista Hot Pink HairDúfam, že sa Vám video páči. Dajte mi vedieť v komentári, či si trúfate na jar aj na výraznejšie a farebnejšie líčenia, alebo farby uprednostňujete skôr na oblečení ?
Krásny zvyšok víkendu,

Lenka 

You May Also Like

3 comments

  1. Krásné líčení , moc Ti sluší. Ja nosím většinou nude barvičky a maximálně to ozvlastnim barevnou linkou. Jsem docela konzerva 😀

    ReplyDelete
  2. Leni krásne líčenie😍vieš tak skvele použivať farby😊a inak maš super farbu na vlasoch😊

    ReplyDelete
  3. Tieto paletky sa mi páčili odkedy som ich prvýkrát zazrela :-)

    ReplyDelete