Parfumy FM Group - áno, či nie?

by - March 13, 2017

Pekný večer všetkým,
už istý čas testujem produkt, ktorý sa vymyká z môjho bežného makeupového obsahu blogu. Je to parfém, ktorý taktiež sám o sebe nie je klasický a predsa možno áno :). Na stránke eshopu, ktorý parfémy tohto typu ponúka ma zaujala okrem iného táto veta : " Neveríte? Vyskúšajte." A tak Vám prinášam svoje dojmy a výsledok testovania parfému z tejto zaujímavej spolupráce s internetovým obchodom PARFUMYLACNO.SK.

parfumylacno.sk

Na úvod sa Vám pokúsim v krátkosti vysvetliť filozofiu spoločnosti FM group a internetovej stránky parfumylacno, ktorá je oficiálnym distribútorom značky. Na Slovenský trh sa dostala už v roku 2004 a odvtedy sa postupne rozšírila do povedomia ľudí. Ja som o parfumoch FM group počula od kamarátok už oveľa, oveľa skôr, ale ostávala som skeptická. Internetová stránka obsahuje kompletný sortiment parfumov spomínanej značky, s veru nízkym poštovným  a rýchlym dodaním. Komunikácia je priateľská a ústretová, čo naozaj veľmi oceňujem - potrebujete poradiť? Neváhajte napísať. To, čo určite všetkých, ktorí článok čítate zaujíma, je to, či sa jedná o nejaké napodobeniny originálnych parfémov. Vízia spoločnosti FM group je ponúknuť zákazníkovi kvalitný produkt za najnižšiu možnú cenu. Značkové veci totiž ako isto viete bývajú predraženými produktami hlavne kvôli "cene" samotnej značky, flakónu, reklame a podobne. Na stránke eshopu sa rovnako dočítate, že značka nikdy nevydala žiadne oficiálne vyhlásenia, ktoré by potvrdili, alebo vyvrátili, či sa jedná o jedni a tie isté parfémy. Faktom však ostáva, že tieto parfémy sa stali držiteľmi viacerých ocenení a spokojní zákazníci zastávajúci názor, že ide o totožné vône. Aký si urobíte záver a názor je len a len na Vás a pre lepšie pochopenie si určite prečítajte viac na stránke eshopu. 


Na stránke nájdete praktický "hľadáčik", podľa ktorého môžte vyberať z ponuky. Obsahuje aj kolonku hľadať podľa známych vôní, čo Vám môže "uľahčiť robotu" a nájsť si rýchlejšie, čo potrebujete. Priznám sa, že najprv som hľadala podľa tohto filtra, no napokon som sa spoľahla na popis vône a išla si za tou, ktorá ma oslovila svojim zložením. Ja si na konkrétne značky vyslovene nepotrpím. Na vône ako také som však veľmi prísna, pretože 90% z nich ma po týždni bohužiaľ omrzí a ostáva stáť na poličke aj celé mesiace nedoknuté.
Vybrala som si teda vôňu PARFUM FM 141 . Po rozklinutí odkazu vidíte názov parfému a rovnako aj vetu "nezamieňajte s Versace Bright Crystal". To, čo ma na nej zaujalo bolo to, že sa radí medzi kvetinovo vodné romantické vône. Flakón je v tomto prípade tyrkisovo zelený s objemom 50ml. Tento parfém sa predáva za 19,90 Eur.


Hlavné zložky:
Hlava: ľadový akord, vodné tóny, granátové jablko, yuzu
Srdce: pivonka, magnólia, lotos
Základ: pižmo, mahagónové drevo, ambra
Obsah vonných esencií 20%.

Aká je teda FM 141? Parfém sedel do bodky podľa popisu - romantika, vodná, kvetinová.. Som naozaj veľmi spokojná s vôňou. Osobne som nikdy predtým netestovala Versace Bright Crystal, ale išla som si do parfumérie vyskúšať, či sa jednalo o totožné produkty. Testovali sme popravde aj s manželom - ja tvrdím, že to bolo to isté a on že nie :D. Každopádne, parfém vydrží celý deň, a to si nevymýšľam. Prekrásna lichotivá vôňa, nič také "tuctové z drogerky..". Už aký názor si vytvoríte, či už na základe mojej recenzie, alebo vlastnej skúsenosti je na Vás. Ja Vám eshop a parfémy FM group môžem s kľudným svedomím odporúčať, pretože mám iba pozitívnu skúsenosť. Vôňu používam pravidelne a neomrzela ma ani po pár týždňoch a to "nekecám" :).


Aký je Váš názor na podobné typy produktov, či konkrétne túto značku ? Vlastníte nejaký produkt FM group aj vy ? Dajte mi vedieť v komentári, teším sa na ne :)

Majte sa krásne,

Lenka 

You May Also Like

4 comments

 1. od FM som už mala jeden parfém, ale nebol taký dobrý ako originál a preto si radšej kupujem originály

  AN Beauty Blog

  ReplyDelete
 2. Ja si taktiež vždy radšej kúpim originál, z tých menej kvalitných ma zvykne bolievať hlava..
  Mimochodom, to líčenie je skvelé <3

  ReplyDelete
 3. Já naopak klidně kupuju takovéhle parfémy, když jsou dobré, proč by ne? Tenhle slovenský eshop neznám, ale nakupovala jsem na krasnevune.cz, a to je něco podobného :)

  Cosmokočka

  ReplyDelete